Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Mercury Mystique GS 2.0

1 / 8
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Mercury
  • Model Pozostałe
  • Stan używane
  • Rok produkcji 1995
  • Przebieg 160000 km
  • Pojemność silnika 2000 cm³
  • Moc 130 KM
  • Paliwo benzyna
  • Stan techniczny uszkodzony
  • Skrzynia biegów automatyczna
  • VIN pokaż VIN »
Historia pojazdu Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą sprzedaży: Przedmiotem jest nietuzinkowy Mercury Mystique GS MK1 z 1995 roku, silnik o pojemności 2.0 Zetec 130 KM, jest to wersja amerykańska europejskiego Forda Mondeo. Części mechaniczne pasują z europejskiego. Posiada pełne wyposażenie, w tym klimatyzacja, tempomat, skrzynia automatyczna, wszystkie szyby i lusterka elektryczne, oryginalne radio na kasety Forda. Ciekawostką jest to, że posiada grzałkę miski olejowej, dzięki której przy dużych mrozach w zimie silnik uruchamia się łagodniej. Jest to wersja na Alaskę. Ładnie się prezentują klasyczne zegary, podświetlenie zegarów i przełączników jest w przyjemnym nie męczącym oczu w kolorze zielonym. Jest dobrze wyciszony, zawieszenie jest miękko zestrojone. Samochód został kupiony w Kanadzie jako roczny z przebiegiem 40tys km i sprowadzony do Polski na mienie przesiedleńcze. Od tamtego czasu przejechał 100 tys km. W tej chwili ma 160 tys. km. Auto stoi od 9 lat unieruchomione z powodu kolizji, uderzenie w lewe koło, (uszkodzony błotnik), zderzak oraz lekko drzwi kierowcy. Z powodu kolizji był uszkodzony wahacz lewego koła, który został wymieniony na nowy. Jeżeli chodzi o zawieszenie przedniego koła jest sprawne. Wszystkie szyby są oryginalne. W środku jest zadbany, tapicerka welurowa w bardzo ładnym stanie nieuszkodzona, łatwa do zachowania w czystości, całość praktycznie jak w nowym samochodzie, lakier też oryginalny nigdy nie był powtórnie malowany (lakier Moonlight Blue bardzo ładnie wygląda), podłoga zdrowa, jak na ten wiek pod spodem bardzo dobrze wygląda. Atutem auta jest blacha ocynkowana,co teraz jest rzadkością. Samochód sprzedaję jako uszkodzony, w środku są części zamienne w postaci sprawnego błotnika lewego, obie przednie lampy (te które są na samochodzie, były przerabiane na Europę). Auto do pełnej jazdy, wymaga kilku zabiegów serwisowych, nowy olej w silniku, w skrzyni biegów, nowe opony, przedni zderzak do sklejenia lewa strona. Bardzo dobra baza na przywrócenie auta do jazdy, którym można czuć się wyjątkowo. Więcej zdjęć mogę przesłać na Priv Zapraszam do kontaktu

Skontaktuj się

Marcin

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 61
Zgłoś nadużycie
1 500 zł
do negocjacji

Marcin

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Wrz 2016
Świdnik lubelskie Zobacz na mapie »

Historia pojazdu

Sprawdź historię pojazdu
przed zakupem.
Pobierz raport za opłatą -20%
Pobierz raport
Partner
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia