-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Marka
Mercury
-
Model
Pozostałe
-
Stan
używane
-
Rok produkcji
1995
-
Przebieg
160000 km
-
Pojemność silnika
2000 cm³
-
Moc
130 KM
-
Paliwo
benzyna
-
Stan techniczny
uszkodzony
-
Skrzynia biegów
automatyczna
-
VIN
pokaż VIN »
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą sprzedaży:
Przedmiotem jest nietuzinkowy Mercury Mystique GS MK1 z 1995 roku, silnik o pojemności 2.0 Zetec 130 KM, jest to wersja amerykańska europejskiego Forda Mondeo. Części mechaniczne pasują z europejskiego.
Posiada pełne wyposażenie, w tym klimatyzacja, tempomat, skrzynia automatyczna, wszystkie szyby i lusterka elektryczne, oryginalne radio na kasety Forda. Ciekawostką jest to, że posiada grzałkę miski olejowej, dzięki której przy dużych mrozach w zimie silnik uruchamia się łagodniej. Jest to wersja na Alaskę. Ładnie się prezentują klasyczne zegary, podświetlenie zegarów i przełączników jest w przyjemnym nie męczącym oczu w kolorze zielonym.
Jest dobrze wyciszony, zawieszenie jest miękko zestrojone.
Samochód został kupiony w Kanadzie jako roczny z przebiegiem 40tys km i sprowadzony do Polski na mienie przesiedleńcze.
Od tamtego czasu przejechał 100 tys km. W tej chwili ma 160 tys. km.
Auto stoi od 9 lat unieruchomione z powodu kolizji, uderzenie w lewe koło, (uszkodzony błotnik), zderzak oraz lekko drzwi kierowcy. Z powodu kolizji był uszkodzony wahacz lewego koła, który został wymieniony na nowy. Jeżeli chodzi o zawieszenie przedniego koła jest sprawne.
Wszystkie szyby są oryginalne.
W środku jest zadbany, tapicerka welurowa w bardzo ładnym stanie nieuszkodzona, łatwa do zachowania w czystości, całość praktycznie jak w nowym samochodzie, lakier też oryginalny nigdy nie był powtórnie malowany (lakier Moonlight Blue bardzo ładnie wygląda), podłoga zdrowa, jak na ten wiek pod spodem bardzo dobrze wygląda.
Atutem auta jest blacha ocynkowana,co teraz jest rzadkością.
Samochód sprzedaję jako uszkodzony, w środku są części zamienne w postaci sprawnego błotnika lewego, obie przednie lampy (te które są na samochodzie, były przerabiane na Europę).
Auto do pełnej jazdy, wymaga kilku zabiegów serwisowych, nowy olej w silniku, w skrzyni biegów, nowe opony, przedni zderzak do sklejenia lewa strona.
Bardzo dobra baza na przywrócenie auta do jazdy, którym można czuć się wyjątkowo.
Więcej zdjęć mogę przesłać na Priv
Zapraszam do kontaktu