Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Mercedes-Benz > Klasa C

Mercedes C180 W203 z gazem LPG , stan optyczny i techniczny bardzo dobry

  • 20 Mar 00:12
  • Nr ogłoszenia: 73222307
1 / 12
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Mercedes-Benz
  • Model Klasa C
  • Stan używane
  • Rok produkcji 2006
  • Przebieg 319000 km
  • Pojemność silnika 1796 cm³
  • Moc 143 KM
  • Paliwo benzyna+LPG
  • Stan techniczny nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów manualna
Do sprzedania bardzo zadbany w IDEALNYM STANIE na 100% bezwypadkowy Mercedes W203 z silnikiem 1.8 benzyna 143 konie z instalacja gazową założoną w salonie Mercedesa w Niemczech. Jeśli szukasz markowego samochodu renomowanego producenta, auta w nienagannym stanie, z oryginalnym lakierem i przebiegiem a jednocześnie wzorowo utrzymanym w czystości i bez oznak rdzewienia to powinieneś zainteresować się tą ofertą. Samochód znajduje się w nienagannym stanie technicznym jak również optycznym. na chwile obecną nie ma potrzeby otwierania maski żeby cokolwiek wymieniać. NIE POSIADA NAWET GRAMA RDZY I NA WSZYSTKICH ELEMENTACH JEST FABRYCZNY LAKIER !!! Posiada równiez oryginalny przebieg stosowny do wieku samochodu. Co do instalacji gazowej to w Polsce jest przepis , że zbiornik w samochodzie sprowadzonym zza granicy należy wymienić na zbiornik z polską homologacją (koszt ok. 500 zł), podregulować i w drogę na gazie. Siedzenia jak na zdjęciach w czystym stanie , elegancko utrzymane , w ogóle auto bardzo czyste i zadbane pochodące od rodziny niemieckiej mieszkajacej w małym miasteczku. Wyposażenie bardzo dobre jak na rok prod. samochodu m.in.: KLIMATRONIK ABS, ESP, ASR EDS PODGRZEWANE SIEDZENIA TELEFON-BLUETOOTH TEMPOMAT HALOGENY PANORAMICZNY SZYBERDACH EL. LUSTERKA I SZYBY 2 ORYGINALNE KLUCZYKI ELEKTRYCZNE SIEDZENIA i wiele innych udogodnień Możliwy transport auta do miejsca zamieszkania kupującego. Oferuje pomoc w zarejestrowaniu samochodu, całkowite koszty rejestracji to ok. 500 zł ( 180zł akcyza , KUPUJĄCY NIE PŁACI W TYM PRZYPADKU 2% PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO-PRAWNYCH , 150 zł przegląd i 160 zł w urzędzie komunikacji) ZDJĘCIA SĄ ZGODNE Z RZECZYWISTOŚCIĄ Na życzenie zainteresowanym na poważnie mogę przesłać więcej zdjęć na maila. wiecej info tel :*********

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

11 900 zł
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia