Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Mały dom na bardzo dużej działce

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 2954 zł/m²
  • Powierzchnia 66 m²
  • Powierzchnia działki 3640 m²
  • Zabudowa bliźniak
  • Ogrzewanie węglowe
  • Liczba pokoi 2
  • Materiał budynku cegła
  • Typ mieszkalny
Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 3640 m² zabudowana budynkiem dwurodzinnym, położona w sercu miasta, zaledwie 100 metrów od jeziora, molo i plaży. Jest to wyjątkowa oferta dla osób poszukujących unikalnej lokalizacji z dostępem do wszystkich miejskich udogodnień oraz bliskością przyrody. Na działce znajduje się także murowany budynek gospodarczy. Największym atutem jest jednak wielkość areału dająca nieskończenie wiele możliwości Budynek z 1937 roku jest w dobrej kondycji, natomiast wnętrza wymagają remontu. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń mamy na dwóch poziomach: dwa pokoje, kuchnia i łazienka na parterze oraz dwa pokoje i łazienka na piętrze. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego i może ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Droga

  • asfalt

Ogrodzenie

  • siatka

Skontaktuj się

Masuria House Sp. z o.o.

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 59 | Numer: SPI_50/18990/ODS
Zgłoś nadużycie
195 000 zł 2954 zł/m²

Masuria House Sp. z o.o.

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2026
Rybno warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie »

Masuria House Sp. z o.o.

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2026
Rybno warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Masuria House Sp. z o.o.
Niepodległości 10 / 3
14-200 Iława
Zobacz na mapie
tel.: 663380740

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 17:00