M4Dąbrowa balkon ładne do wprowadzenia, dobra oferta
- 09 Lut 23:06
- Nr ogłoszenia: 72960201
1 / 1
- Oferta od firmy
- Rynek wtórny
- Cena za m² 7625 zł/m²
- Powierzchnia 48 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 3
- Materiał budynku wielka płyta
- Ogrzewanie sieć
- Rok budowy 1970
- Forma własności własność
- Piętro 8
- Liczba pięter 3 piętra i więcej
Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni 47,20mkw, trzypokojowe , z kuchnią , łazienką, przedpokojem oraz balkonem..
Mieszkanie w bardzo dobrym rozkładzie , na dwie stony budynku, co gwarantuje bardzo dobre doświetlenie. Ciepłe i słoneczne. Stan techniczny bardzo dobry. Do odświeżenia lub wprowadzenia bezwiększych nakładów finansowych . Ładnie wykończone.
W pokojach na ścianach gładzie, na podłogach panele .
Kuchnia osobna z oknem, wykończona częściowo płytkami, meble w zabudowie, piekarnik, lodówka
Łazienka po remoncie, wykończona płytkami, wanna.
Okna plastikowe, wymienionee instalacje elektryczne i hydrauliczne.
Pozostaja szafy w zbabudowie, meble w małym pokoju.
Budynek ocieplony , czysta klata schodowa.
Niski czynsz. Pełna własność z księgą wieczystą.
Lokalizacja - Dąbrowa . Zielona, spokojna okolica. Blisko liczne punkty usługowo handlowe, gastronomiczne i rekreacyjne. Przychodnia apteka. Niedaleko ryneczek lokalny. Niedaleko mini centrum handowe , Biedronka, Lidl . Szkoła, przedszkole. Bardzo dobra komunikacja z innymi dzielnicami miasta.
Kontakt : HERBERG NIERUCHOMOŚCI Łódź ul. Dąbrowskiego . MS 5683
- umeblowane
366 000 zł
7625 zł/m²