Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Lokal 110m2 Solina

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 10909 zł/m²
  • Powierzchnia 110 m²
Na sprzedaż domki letniskowe w Solinie - gotowy pomysł na biznes~! Biuro nieruchomości DK BROKERS ma przyjemność zaprezentować całoroczne domki w Solinie. Nieruchomość położona na 10 arowej działce na lekkim wzgórzu otoczona lasem. Obiekt składa się z 3 komfortowych domków w tym dwa o powierzchni 35 m2 i jeden o powierzchni 40m2. Każdy domek wyposażony jest w rolety zewnętrzne, sypialnie, łazienkę oraz aneks kuchenny.Kuchnia w pełni wyposażona ( lodówka, płyta indukcyjna, pralka) Dodatkowo w domku 40 m2 jest kominek oraz jacuzzi wewnętrzne. Domki konstrukcja drewniana ocieplone wełną grubość 25 cm . Na terenie inwestycji zamontowano fotowoltaika 10 KW, basen ogrodowy. Media dostępne : prąd woda kanalizacja- własna oczyszczalnia Istnieje możliwość dokupienia działki o powierzchni 10 ar. Wokół cisza spokój a zarazem 10 min od korony zapory. cena nieruchomości to 1 200000 PLN [emp4] Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje dodatkowe

  • dojazd asfaltowy

Przeznaczenie

  • biurowy

Skontaktuj się

Biuro nieruchomości DK Brokers

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 17 | Numer: SPI_6566
Zgłoś nadużycie
1 200 000 zł 10909 zł/m²

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Solina podkarpackie Zobacz na mapie »

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Solina podkarpackie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Biuro nieruchomości DK Brokers
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów
Zobacz na mapie
tel.: 791951791

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek10:00 - 17:00