Ładowarka akumulatoreowa Model SEU012A-225050
1 / 3
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Stan używane
Ładowarka akumulatorowa 22,5V 0,5A 11,25W SEU012A-225050 5,5X2 Stan Używany Kod producenta SEU012A Model SEU012A-225050 Kolor Czarny Zasilanie 100 - 240 V Częstotliwość 50 - 60 Hz 0,4 A Wyjście 22,5 V -0,5 11,25 W Specyfikacja: Model: SEU012A-225050 Napięcie: 22,5V Natężenie: 0,5A Moc: 11,25W Końcówka (mm): 5,5X2 Marka: Ładowarka akumulatorowa Ładowarka zasilacz do odkurzacza akumulatorowego 2 w 1 Model RVC21 - 08853 / Y9278H Pasuje do różnych urządzeń elektronicznych. Wysyłka po wpłacie na konto