Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie

Lachur Zdzisław - obraz aukcyjny

1 / 5
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Stan używane
Na sprzedaż Obraz autorstwa Zdzisław Lachur - Dziesięć Przykazań Sygnowany Olej na płycie pilśniowej Technika własna Wymiary 73 na 70 cm Obraz aukcyjny Wysyłka PP lub inna forma odbioru do ustalenia Cena 2999 zł plus kw PP 29,50 zł

Skontaktuj się

Mariusz Dariusz

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 14
Zgłoś nadużycie
2 999 zł

Mariusz Dariusz

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Sty 2025
Warszawa mazowieckie Zobacz na mapie »
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia