Koło z podstawą skrętną 100 mm WH570C100
1 / 1
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Koło z podstawą skrętną 100 mm Średnica kółka: 100 mm Szerokość kółka: 30 mm Typ: Koło skrętne Z hamulcem: Nie Typ mocowania: Z podstawą Obciążenie statyczne max.: 90 kg Wysokość całkowita: 123 mm Materiał podstawy: Stal Materiał koła: Poliuretan Typ łożyska: Kulkowe Długość podstawy montażowej: 100 mm Szerokość podstawy montażowej: 80 mm Rozstaw otworów montażowych - strona dłuższa: 80-80 mm Rozstaw otworów montażowych: 60-60 mm Średnica otworów montażowych: 9 mm Przesunięcie osi koła do podstawy: 41 mm