Cena za m²
788 zł/m²
-
Powierzchnia
2918 m²
-
Szerokość
64 m
-
Długość
45 m
asfalt
Kameralna działka z potencjałem rezydencjalnym Wrocław, Brochów
Lokalizacja:
Brochów
ul. Warszawska / Laotańska
rejon ul. Centralnej
* Powierzchnia działki: 2 918 m²
* Cena: 2 300 000 zł
* Działka wydzielona i niezabudowana
* Wszystkie media w bezpośrednim sąsiedztwie działki
Spokojna przestrzeń w zielonej części Wrocławia.
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2 918 m² położona w kameralnej części Brochowa jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Wrocławia.
Nieruchomość posiada regularny, bardzo ustawny kształt, co daje dużą swobodę w projektowaniu zabudowy oraz aranżacji ogrodu i stref rekreacyjnych.
Dojazd przewidziany jest od strony ul. Warszawskiej poprzez projektowaną drogę dojazdową (ul. Laotańską).
Sąsiedztwo planowanego parku miejskiego.
Jednym z największych atutów nieruchomości jest jej położenie względem planów urbanistycznych miasta.
Po drugiej stronie planowanej ul. Warszawskiej przewidziano rozległy teren zieleni publicznej o powierzchni ponad 34 hektarów. Zgodnie z obecnymi założeniami planistycznymi ma tam powstać park miejski z alejkami spacerowymi, ścieżkami rowerowymi oraz terenami rekreacyjnymi.
Dzięki temu okolica ma zachować zielony, przestronny i kameralny charakter, co znacząco wpływa na komfort życia oraz potencjał inwestycyjny nieruchomości.
Możliwość połączenia z historyczną posiadłością.
Oferta stanowi doskonałe uzupełnienie innej oferty, zabytkowej posiadłości położonej przy ul. Centralnej 4.
Obie nieruchomości mogą funkcjonować niezależnie lub zostać połączone w jedną, imponującą posiadłość o łącznej powierzchni 5 128 m².
Tak duży teren we Wrocławiu to dziś niezwykle rzadka propozycja na rynku nieruchomości premium.