Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Kalinowszczyzna 52m

Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 9038 zł/m²
  • Powierzchnia 52 m²
  • Liczba pokoi 3
  • Rok budowy 2975
  • Piętro 5
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Sprzedam mieszkanie w centrum miasta powierzchnia 52m Kalinowszczyzna Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.****************

Dodatkowe informacje

  • balkon
  • internet

Skontaktuj się

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 32 | Numer: SPI_41650
Zgłoś nadużycie
470 000 zł 9038 zł/m²

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Lublin lubelskie Zobacz na mapie »

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Lublin lubelskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali
odwlasciciela.pl - ogłaszanie nieruchomości
38-440 Iwonicz
Zobacz na mapie

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 17:00