Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Mieszkania > Sprzedaż

Inwestycja pod wynajem lub baza na wypady góry

  • 20 Mar 21:24
  • Nr ogłoszenia: 72666783
1 / 9
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 3258 zł/m²
  • Powierzchnia 29 m²
  • Liczba pokoi 1
  • Materiał budynku cegła
  • Ogrzewanie elektryczne
  • Piętro 2
Oferuje do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji , cichej pięknej uliczce w uroczym zielonym miasteczku Jedlinie-Zdrój. Kamienica po remoncie dachu oraz elewacji . W sąsiedztwie urokliwy park zdrojowy i trasy piesze oraz rowerowe. Dostępny kompleks rekreacyjny : park linowy, letni tor saneczkowy , kompleks basenowy. Mieszkanie przytulne składające się z pokoju dziennego kuchni przedpokoju łazienki ( do remontu) plus WC z oknem - jest możliwość połączenia tych pomieszczeń Na ten moment Ogrzewanie elektryczne oraz piec typu koza, jest jednak możliwość wykonania ogrzewania gazowego ( dostępny komin oraz przyłącze gazowe ). Zapraszam na prezentacje Nota prawna: Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

94 500 zł 3258 zł/m²