0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Informacje

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

O nas

Nowa platforma dla sprzedających i kupujących

Sprzedajemy.pl to nowa (nieaukcyjna) platforma dla sprzedających i kupujących, która jest alternatywą dla portali aukcyjnych i serwisów ogłoszeń drobnych. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe.

Serwis dedykujemy głównie osobom prywatnym, które chcą szybko, łatwo i bezpiecznie sprzedawać swoje rzeczy oraz tym, którzy szukają atrakcyjnych rzeczy w niskiej cenie lub po prostu polują na okazje.

U nas nie ma aukcji, a my nie pośredniczymy w sprzedaży. Nie pobieramy prowizji od transakcji ani opłat za zamieszczenie ofert. Nasi użytkownicy kontaktują się ze sobą bezpośrednio i między sobą ustalają szczegóły dotyczące transakcji. Dzięki integracji serwisu z Facebookiem, w łatwy sposób można weryfikować wiarygodność sprzedawców.

Na Sprzedajemy.pl znajdziesz rzeczy z drugiej ręki (nowe i używane) sprzedawane przez osoby prywatne z Twojej okolicy.

Chcesz kupić samochód, mieszkanie, wózek dla dziecka bez pośredników w dobrej cenie? Jesteś we właściwym miejscu.

Chcesz coś sprzedać? Wymienić stary sprzęt na nowy? Pozbyć się niechcianych prezentów? My Ci to umożliwimy.

Zobacz co nas odróżnia od portali aukcyjnych:
  Portale aukcyjne
Forma sprzedaży oferty aukcje
Sprzedawcy głównie
osoby prywatne
głównie
sklepy, firmy
Transakcja-odbiór towaru i płatność kontakt osobisty wysyłka, przelew
Rzeczy na sprzedaż głównie używane głównie nowe
Koszty za darmo! opłaty i prowizje

do góry

Jak sprzedawać?
 1. Dodaj ogłoszenie za darmo i bez rejestracji.
 2. Czekaj na kontakt od osoby zainteresowanej.
 3. Spotkaj się osobiście. Przekaż przedmiot i odbierz zapłatę.
Jak kupować?
 1. Znajdź ogłoszenie w Twojej okolicy.
 2. Skontaktuj się ze sprzedającym. Wyślij e-mail lub zadzwoń.
 3. Spotkaj się osobiście. Zapłać i odbierz przedmiot.
Pomoc

Sprzedawanie

Jak dodać ofertę?
Jeśli masz konto na Facebooku:
 1. Kliknij przycisk Połącz z Facebookiem – nasz system automatycznie Cię zweryfikuje i automatycznie założy konto w naszym serwisie.
 2. Kliknij przycisk +dodaj ofertę i opisz szczegóły oferty.
 3. Kliknij Podgląd, aby zobaczyć jak będzie wyglądała Twoja oferta.
 4. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk Zamieść ofertę. Od tej pory Twoja oferta jest już aktywna i widoczna w naszym serwisie!

Jeśli nie masz konta na Facebooku lub nie chcesz korzystać z opcji społecznościowych:
 1. Kliknij przycisk +dodaj ofertę i opisz szczegóły oferty.
 2. Kliknij Podgląd, aby zobaczyć jak będzie wyglądała Twoja oferta.
 3. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk Zamieść ofertę.
 4. Teraz musisz tylko aktywować swoją ofertę. W tym celu odbierz e-mail i kliknij w znajdujący się w nim link służący do aktywacji oferty. Po kliknięciu w link, Twoja oferta będzie aktywna i widoczna w naszym serwisie!
Ile kosztuje wystawienie oferty?
Wystawienie oferty nic nie kosztuje. Sprzedajemy.pl nie pobiera też prowizji i nie wymaga innych opłat.
Czy są tutaj aukcje?
Nie, na Sprzedajemy.pl nie ma aukcji. Wszystkie oferty są wystawiane w modelu ogłoszeniowym. Aby kupić, musisz skontaktować się ze sprzedawcą za pośrednictwem e-maila, telefonu, Skype'a lub Gadu-adu i ustalić osobiście warunki zapłaty oraz sposób przekazania przedmiotu.
Czy pobieracie prowizję od sprzedaży?
Nie. Nie pobieramy prowizji od sprzedaży, a dodanie oferty jest darmowe.
Czy muszę odprowadzać podatek od sprzedaży?
Sprzedaż przedmiotów do pewnej wartości nie jest objęta rozliczeniami podatkowymi. Ta wartość zmienia się z roku na rok. Warto zapoznać się przepisami regulującymi te kwestie i limitami sprzedaży nie objętej opodatkowaniem. Jeśli wartość sprzedanych przez ciebie przedmiotów przekroczy określoną przez przepisy fiskalne sumę, to musisz odprowadzić podatek od uzyskanego dochodu, powyżej kwoty zwolnionej.
Czego nie wolno sprzedawać?
 1. Na Sprzedajemy.pl nie wolno sprzedawać rzeczy, którymi obrót handlowy jest, zgodnie z przepisami polskiego prawa nielegalny. Dotyczy to nie tylko substancji, np. odurzających, których samo posiadanie jest niezgodne z prawem, ale również przedmiotów pochodzących z kradzieży lub pozyskanych wskutek innego rodzaju przestępstw.
 2. Nie dopuszczamy sprzedaży przedmiotów stanowiących dobro kultury i dziedzictwa narodowego. Dotyczy to np. zabytkowych rzeczy znalezionych lub odkopanych, nawet na terenie będącym własnością sprzedającego, który zgodnie z obowiązującymi przepisami, zobowiązany jest przekazać znalezione dobra odpowiednim władzom, muzeom, itp.
 3. Nie wolno sprzedawać dóbr, którymi obracać mogą tylko podmioty posiadające odpowiednie uprawnienia, zezwolenia, licencje, np. papierów wartościowych i innych produktów finansowych.
Co to są rzeczy z drugiej ręki?
Rzeczy z drugiej ręki są to przedmioty używane i nowe, które każdy z nas posiada w domu (np. używany samochód, telewizor, snowboard, ale również nowe perfumy czy nowy film na DVD, który dostaliśmy w prezencie). Wszystko to, co mamy w domu (łącznie z nim), możemy sprzedać na Sprzedajemy.pl pod warunkiem, że nie jesteśmy sklepem i są to rzeczy należące do nas.
Jak wybrać kategorię?
 1. Po kliknięciu przycisku +Dodaj ofertę na stronie głównej serwisu, lądujesz na stronie dodawania oferty -> Szczegóły oferty.
  Drugim polem na tej stronie jest Kategoria – tu klikasz, aby przez przypisanie do jednej z 14 głównych kategorii rozpocząć opis swojego przedmiotu do sprzedania.
 2. Załóżmy, że masz do sprzedania krzesło – antyk w stylu „Ludwik XVI”. Wybieramy zatem kategorię główną Antyki i sztuka.
  Po jej zaznaczeniu (z prawej strony zasygnalizuje ci to zielony „ptaszek”), ukazuje Ci się pod kategorią główną pole wyboru podkategorii, pozwalającej sprecyzować opis. Spośród kilku opcji wybierasz oczywiście Meble.
  Po zaznaczeniu tej podkategorii możesz swój opis sprecyzować jeszcze bardziej, przez kolejną podkategorię. Będzie to oczywiście podkategoria Krzesła i fotele.
  Twój przedmiot jest poprawnie i precyzyjnie przypisany.
 3. Proces przypisywania do kategorii jest, jak widać, bardzo prosty. Jednak w niektórych przypadkach możesz wahać się, która kategoria, czy podkategoria jest dla twojej rzeczy najwłaściwsza.

Jeśli masz kłopot z wyborem, to możemy doradzić dwa sposoby postępowania:
 • Sprawdź zawartość podkategorii – tam możesz łatwo zorientować się, która opcja lepiej pasuje, np. gdy masz do sprzedania apaszkę i wahasz się, czy przypisać ją do podkategorii Odzież damska, czy Galanteria i dodatki, podejrzenie listy z najniższego poziomu podkategorii dla obu opcji pozwoli Ci podjąć decyzję.
 • Zastanów się, gdzie i w jaki sposób sam byś szukał/szukała, będąc osobą zainteresowaną kupnem Twojego przedmiotu – i pod tym kątem dobierz dla niego kategorię i podkategorię.

Niektóre kategorie (np. samochody osobowe) posiadają dodatkowe parametry (np. rok produkcji, przebieg, rodzaj paliwa itp.). Wypełnienie tych opcjonalnych pól umożliwi użytkownikom łatwiejsze przeszukiwanie ofert – poprzez używanie filtrów.
Jak stworzyć dobry tytuł i opis?
 1. Pod wyborem kategorii znajduje się pole pozwalające Ci dokładnie opisać twój przedmiot – Tytuł.
  Pamiętaj, że tytuł będzie głównym identyfikatorem i wizytówką Twojej oferty na liście dziesiątek i setek podobnych ofert. Bądź zatem konkretny. Tajemnicze tytuły w rodzaju: „Prawdziwa rewelacja! Zobacz sam!”, „Super okazja – nie znajdziesz tego w sklepie!” mogą okazać się nieskuteczne.
  Napisz więc w tytule przede wszystkim, co masz do sprzedania, a dopiero w drugiej kolejności – jaki jest Twój przedmiot. Pamiętaj, żeby zmieścić się w limicie 150 znaków.
 2. W polu Opis możesz znacznie więcej. Limit 3000 znaków to ok. 1,5 strony maszynopisu. Jednak warto pamiętać, że użytkownicy Internetu, a zwłaszcza osoby przeglądające serwisy sprzedażowe w poszukiwaniu interesujących ofert, nie mają zbyt wiele czasu na lekturę i nie lubią długich, rozwlekłych tekstów.
  W opisie dobrze więc jest również zachować zwięzłość i konkret. Warto opisać dokładnie swój przedmiot, jego wygląd, cechy, funkcje, wyposażenie itp., jak również uczciwie wymienić ewentualne mankamenty, wady, uszkodzenia.
  Dobrym pomysłem jest wyliczenie tego wszystkiego, co się da, w postaci listy, punktów – Internauci lubią bowiem czytać przejrzyste teksty.
Jaką wpisać cenę?
Cena musi być zaokrąglona do 1 zł. Pamiętaj, że atrakcyjna cena bardziej zachęci kupujących do kontaktu z Tobą, niż cena zbyt wygórowana.
Jeśli chodzi o określenie ceny przedmiotu, to możemy doradzić przegląd ofert podobnych i dających się porównać z Twoją, przed dodaniem własnej oferty. Pomaga to zorientować się, co do aktualnych cen na rynku i oszacować rzeczywistą wartość naszego przedmiotu.
Jak dodać zdjęcia z komputera?
W sekcji Zdjęcia kliknij w przycisk Dodaj z komputera. W okienku wyboru zdjęć możesz zaznaczyć klika plików naraz, a nasz system automatycznie wgra jest na serwer. Do jednej oferty możesz dodać maksymalnie 12 zdjęć.
Pamiętaj, im więcej zdjęć dodasz, tym Twoja oferta będzie bardziej atrakcyjna i wiarygodna dla kupującego. Postaraj się, aby zdjęcia jak najlepiej pokazywały wygląd, cechy czy też stan Twojego przedmiotu.
Masz możliwość edycji zdjęć, które dodałeś na Sprzedajemy.pl – możesz je obracać, usuwać lub zmieniać ich kolejność. Opcje edycji pojawiają się po najechaniu kursorem na zdjęcie.
Jakich zdjęć nie można dodawać?
Nie możesz dodawać zdjęć, które nie są Twoją własnością lub w inny sposób łamią obowiązujące prawo lub naruszają nasz regulamin. Nie możesz umieszczać zdjęć zawierających znaki wodne (logotypy/adresy www/inne napisy). Nie pozwalamy na umieszczanie na zdjęciach dodatkowych elementów graficznych poprawiających ich widoczność na liście ofert – takich jak np. czerwone ramki, wykrzykniki, itp.
Gdzie mogę zobaczyć wszystkie moje oferty?
Jeśli nie jesteś zalogowany – zaloguj się, a następnie kliknij w link Twoje oferty w prawym górnym rogu ekranu.
Możesz również wyświetlić wszystkie swoje oferty na liście ofert. W tym celu musisz znaleźć którąkolwiek z Twoich ofert w serwisie, następnie wejdź w szczegóły tej oferty i na samym dole kliknij w link Zobacz wszystkie oferty tego użytkownika.

Kupowanie

Jak kupić ofertę?
Aby kupić ofertę musisz skontaktować się ze sprzedającym. Możesz to zrobić za pomocą formularza na stronie z ofertą, telefonicznie lub via Skype, czy Gadu-Gadu.
Jak skontaktować się ze sprzedającym?
 1. Ze sprzedającym kontaktujesz się bezpośrednio za pomocą e-maila, który wysyłasz do niego ze strony oferty. Możesz w e-mailu do sprzedającego podać swój adres e-mail oraz numer telefonu.
 2. Jeśli sprzedający podaje przy ofercie swój numer telefonu, to od razu masz możliwość zadzwonienia do niego, konsultacji i ewentualnego umówienia się z nim, by omówić szczegóły transakcji i odbioru.
 3. Kolejną możliwością szybkiego i wygodnego bezpośredniego kontaktu są komunikatory internetowe. W przypadku, gdy sprzedający podaje swój numer Gadu-Gadu, bądź adres Skype, możesz natychmiastowo nawiązać z nim kontakt tą drogą.
Czy Sprzedajemy.pl pośredniczy w transakcji?
Nie, Sprzedajemy.pl nie pośredniczy w transakcji. Użytkownicy dogadują się pomiędzy sobą osobiście, z pominięciem naszego serwisu.
Jak zgłosić nieaktualną lub nieprawidłową ofertę?
Jeśli zauważyłeś, jakieś nieprawidłowości w ofercie, zgłoś to nam. Na każdej stronie ze szczegółami oferty po prawej stronie jest link Zgłoś nadużycie, który rozwija prosty formularz, na którym można zaznaczyć (lub napisać), dlaczego dana oferta jest nieprawidłowa.
Jak korzystać z wyszukiwarki?
Jeśli wiesz, czego szukasz, użyj wyszukiwarki. W polu Szukaj przedmiotu wpisz słowo, wg którego nasz system przeszuka wszystkie oferty. Możesz również wybrać Twój region (województwo), aby zawęzić listę wyników do konkretnego województwa.
Jeśli chciałbyś wyświetlić najnowsze oferty w naszym serwisie – po prostu kliknij przycisk Szukaj bez wpisywania czegokolwiek w polu wyszukiwania. Tym samym sposobem możesz wyświetlić najnowsze oferty w Twoim regionie – w tym celu wybierasz tylko Twój region i klikasz Szukaj.
Jak wyszukiwać używając kategorii?
Jeśli chciałbyś zobaczyć najnowsze oferty z konkretniej kategorii (np. motoryzacja) po prostu kliknij w jedną z głównych kategorii na stronie głównej.
Jeśli chcesz, możesz również wybrać region, w którym mieszkasz, aby wyświetlić oferty z danej kategorii w Twojej okolicy. Po kliknięciu w kategorię, przejdziesz na listę ofert, gdzie będziesz mogła/mógł zawężać listę wyników, np. wybierając podkategorię, Twoje miasto czy też używać filtrów.
Jak znaleźć oferty w mojej miejscowości?
Zacznij od wybrania regionu, w którym leży Twoja miejscowość. Jeśli wybrałeś region, użyj wyszukiwarki lub kliknij w jedną z głównych kategorii. Możesz również kliknąć przycisk Szukaj bez wpisywania czegokolwiek w wyszukiwarce. Na liście ofert, w lewej kolumnie znajdź sekcję Lokalizacja. Pod listą regionów oraz miejscowości znajdziesz pole Miejscowość. Użyj go do wpisania Twojego miejsca zamieszkania. Podczas wpisywania pierwszych liter, nasz system podpowie Ci nazwy miejscowości wraz z liczbą znajdujących się w nich ofert.
Jak porównywać oferty?
Użyj wyszukiwarki lub kliknij w jedną z kategorii głównych, aby przejść do listy ofert.
Na liście ofert możesz w łatwy sposób porównywać oferty między sobą. W tym celu możesz:
 • poruszać się po drzewie kategorii oraz lokalizacji,
 • sortować oferty wg daty, tytułu, ceny czy miejscowości
  (kliknij w nazwę kolumny, wg której chcesz posortować listę),
 • pokazać oferty tylko od osób prywatnych, tylko firm lub wszystkie razem
  (klikając w zakładki na górze listy),
 • filtrować oferty (wg ceny lub dodatkowych kryteriów, które zależą od aktualnie wybranej kategorii),
 • możesz wyświetlać oferty tylko ze zdjęciami,
 • jeśli jesteś połączony z Facebookiem – możesz filtrować oferty wg stopnia znajomości (możesz użyć opcji: Pokaż oferty: Wszystkich z Facebooka; Znajomych i ich znajomych; Tylko znajomych),
 • dodać ofertę do obserwowanych, czyli Twojej listy ulubionych ofert.
Jak wyświetlić tylko oferty moich znajomych?
Kliknij Połącz się z Facebookiem, a nasz system automatycznie pokaże najnowsze oferty Twoich znajomych w ramce Oferty znajomych na stronie głównej.
Jeśli żaden z Twoich znajomych nic akurat nie sprzedaje, nasz system postara się znaleźć oferty znajomych Twoich znajomych (drugi poziom znajomości). Jeśli i wśród tej grupy nikt nie ma ofert, wtedy system pokaże oferty innych osób z Facebooka.
Oferty Twoich znajomych możesz także wyświetlić na liście wyników – klikając w link Pokaż oferty: Tylko znajomych, znajdujący na pasku zaraz pod zakładkami.
Jak wykasować ostatnio oglądane oferty?
Na liście ofert oraz w szczegółach oferty (na dole strony) jest ramka Ostatnio oglądane oferty. Aby usunąć jej zawartość – należy najechać kursorem na zakładkę Ostatnio oglądane oferty, która zamieni się na link Wyczyść historię i kliknąć.

Twoje oferty

Gdzie mogę zobaczyć wszystkie moje oferty?
Jeśli nie jesteś zalogowany – zaloguj się, a następnie kliknij w link Twoje oferty w prawym górnym rogu ekranu.

Możesz również wyświetlić wszystkie swoje oferty na liście ofert – w tym celu musisz znaleźć którąkolwiek z Twoich ofert w serwisie, następnie wejść w szczegóły tej oferty i na samym dole oferty kliknąć w link Zobacz wszystkie oferty tego użytkownika.
Jak się zalogować do konta Twoje oferty?
Są dwa sposoby, aby zalogować się do konta Twoje oferty:
 1. Kliknij na przycisk Połącz z Facebookiem (jeśli korzystałeś z tej opcji podczas dodawania ofert), system automatycznie Cię zaloguje. Aby przejść do konta, po prostu kliknij w link Twoje oferty.
 2. Kliknij w link Twoje oferty, a następnie wpisz swój adres e-mail oraz hasło (które dostałeś od nas w e-mailu podczas dodawania swojej pierwszej oferty).
Co to jest automatyczne hasło?
Jest to unikalne hasło wygenerowane przez nasz system podczas dodawania pierwszej oferty na Sprzedajemy.pl. Dzięki temu użytkownik nie musi się rejestrować w serwisie ani tracić czasu na wymyślanie i wpisywanie haseł podczas dodawania oferty.
Za pomocą tego hasła można się zalogować do konta Twoje oferty, podając wcześniej Twój adres e-mail.
Hasło można zmienić w dziale Twoje dane po zalogowaniu do konta Twoje oferty.
Jak zmienić nazwę Sprzedającego w ofercie?
Zaloguj się do konta Twoje oferty i wejdź do edycji oferty, w której chcesz zmienić nazwę Sprzedającego. W sekcji Dane kontaktowe odnajdź pole Sprzedający, kliknij w znajdujący się obok link zmień, a następnie wpisz nową nazwę i kliknij przycisk Zapisz zmiany.
Nazwę sprzedającego możesz zmienić tylko w ofertach, które nie są opublikowane na Facebooku.
Jak zmienić swoje hasło?
Zaloguj się do konta Twoje oferty i przejdź do strony Twoje dane. W sekcji Hasło kliknij w link zmień, następnie wpisz swoje nowe hasło i kliknij przycisk Zapisz zmiany.
Nie pamiętam hasła, co zrobić?
Kliknij w rozwijane okienko Twoje oferty. Obok przycisku Zaloguj się jest link Zapomniałeś hasła? Kliknij w ten link i postępuj zgodnie ze wskazówkami pokazującymi się na ekranie.
Jak zmienić swój adres e-mail?
Zaloguj się do konta Twoje oferty i przejdź do strony Twoje dane. W polu adres e-mail wpisz swój nowy adres e-mail i kliknij przycisk Zapisz zmiany.
Teraz musisz go już tylko zweryfikować. W tym celu odbierz wiadomość e-mail od Sprzedajemy.pl i kliknij w link służący do weryfikacji Twojego adresu e-mail.
Jak aktywować ofertę?
Odbierz wiadomość e-mail od Sprzedajemy.pl i kliknij w link służący do aktywacji oferty znajdujący się w przesłanej przez nas wiadomości.
Jeśli korzystasz z funkcji Połącz z Facebookiem, nie musisz aktywować swoich ofert. Twoje oferty stają się aktywne natychmiast po dodaniu.
Jak wznowić ofertę?
Zaloguj się do konta Twoje oferty i przejdź do strony Moje oferty, następnie kliknij w zakładkę Nieaktywne oferty. Znajdź ofertę, którą chciałbyś wznowić i kliknij przycisk Zamieść ponownie. Po kliknięciu Twoja oferta stanie się ponownie aktywna i widoczna w serwisie Sprzedajemy.pl.
Jak usunąć ofertę, jeśli przedmiot został sprzedany?
Zaloguj się do konta Twoje oferty i przejdź do strony Moje oferty, następnie kliknij w zakładkę Aktywne oferty. Znajdź ofertę, którą chciałbyś usunąć i kliknij w link z ikonką kosza Usuń. Po kliknięciu Usuń, Twoja oferta przestanie być widoczna na Sprzedajemy.pl i znajdzie się w zakładce Usunięte oferty. Jeśli chcesz usunąć ofertę całkowicie z naszego systemu, kliknij w link Usuń na zawsze w zakładce Usunięte oferty.
Jak edytować ofertę?
Zaloguj się do konta Twoje oferty i przejdź do strony Moje oferty, następnie znajdź ofertę, którą chciałbyś edytować i kliknij w link Edytuj.
Jeśli nie chcesz się logować, możesz edytować ofertę korzystając z linku do edycji oferty, który wysłaliśmy Ci na Twój adres e-mail podczas dodawania oferty.
Do czego służy strona Wiadomości w panelu Twoje oferty?
Strona Wiadomości służy do sprawdzania oraz czytania wiadomości wysłanych przez osoby zainteresowane Twoją ofertą, za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego (dostępnego przy każdej ofercie). Dla ułatwienia wiadomości są powiązane z ofertami.
Do czego służy strona Obserwowane w panelu Twoje oferty?
Strona Obserwowane w panelu Twoje oferty służy do przechowywania Twoich ulubionych ofert, które dodałeś do obserwowanych. Zawartość obserwowanych zostaje przypisana do Twojego konta, dzięki temu masz do niego dostęp bez względu na to, z jakiego komputera się łączysz. Pamiętaj, aby oferty dodawane od obserwowanych zostały zapisane, musisz być zalogowany.

do góry

Bezpieczeństwo

Kupującego

Kupuj bezpiecznie
 • Nie płać z góry Sprzedawcy, którego nie znasz. Nie przelewaj pieniędzy, nie wysyłaj ich pocztą, nie podawaj danych swojej karty kredytowej.
 • Nawet jeśli Sprzedający ujawnia swoje dane osobowe lub numer rachunku bankowego, to nie chroni Cię to przed oszustwami.
 • Staraj się nie zawierać transakcji na odległość, szczególnie z osobami nieznajomymi. Są one zawsze obarczone ryzykiem.
 • Jeżeli zabierasz ze sobą większą kwotę pieniędzy upewnij się, że wyznaczone przez Sprzedającego miejsce jest bezpieczne.
 • Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem drogocennej rzeczy, spotkaj się ze Sprzedającym w miejscu publicznym – np. w kawiarni czy galerii handlowej.
Zanim zapłacisz:
 • Sprawdź dokładnie każdą rzecz przed dokonaniem zapłaty.
 • Upewnij się, że kupowana rzecz nie jest wadliwa ani podrobiona.
 • Upewnij się, że przedmiot nie pochodzi z kradzieży. Możesz zawsze poprosić Sprzedającego o dowód kupna.
 • Jeśli masz podejrzenia, że przedmiot może pochodzić z przestępstwa, skontaktuj się z policją.
 • Jeżeli masz wątpliwości, co do tożsamości Sprzedającego, poproś go o okazanie dokumentu ze zdjęciem.
Bądź szczególnie ostrożny, gdy:
 • Sprzedający usilnie namawia Cię do zawarcia transakcji.
 • Sprzedający unika kontaktu telefonicznego.
 • Sprzedający unika podania swojej tożsamości.
 • Na platformie pojawia się przedmiot w wyjątkowo okazyjnej cenie.
Próby wyłudzenia:
 • Nigdy nie wysyłaj pieniędzy, jeżeli jakiekolwiek osoby lub firmy próbowałyby się podszywać pod Sprzedajemy.pl, domagając się opłat lub oferując pośrednictwo w zawarciu transakcji. Będzie to próba oszustwa.
 • Pamiętaj – Sprzedajemy.pl nigdy nie prosi Użytkowników o pieniądze i nigdy nie pośredniczy w transakcjach.
Jeżeli korzystasz z połączenia z Facebookiem:
 • Sprawdź, co sprzedają Twoi znajomi – transakcje z nimi będą najbezpieczniejsze.
 • Radzimy, abyś sprawdził, czy masz wspólnych znajomych ze Sprzedającym, którego nie znasz i zasięgnął ich opinii na jego temat.
 • Jeżeli masz podejrzenia, że konto Sprzedającego na Facebooku może być fikcyjne, zrezygnuj z transakcji.

Sprzedającego

Sprzedawaj bezpiecznie
 • Jeżeli osoba zainteresowana Twoją ofertą nie ujawnia swojej tożsamości lub przypuszczasz, że nie jest osobą, za jaką się podaje, odstąp od transakcji.
 • Jeżeli Kupujący nie ujawnia swojego numeru telefonu lub dzwoni z zastrzeżonego numeru, bądź ostrożny.
 • Nigdy nie wysyłaj i nie wydawaj towaru przed otrzymaniem zapłaty
 • Jeżeli sprzedajesz cenną rzecz, spotkaj się z Kupującym w bezpiecznym, publicznym miejscu, najlepiej w czyimś towarzystwie.
 • Bądź bardzo ostrożny, jeżeli ktoś nalega, aby transakcji dokonać w Twoim domu.
 • Bądź ostrożny, jeżeli ktoś oferuje Ci cenę wyższą, niż ta, którą podałeś.
Jeżeli korzystasz z połączenia z Facebookiem:
 • Radzimy, abyś sprawdził, czy masz wspólnych znajomych z osobą zainteresowaną Twoją ofertą, i w razie wątpliwości zasięgnął ich opinii na jej temat.
 • Jeżeli masz podejrzenia, że konto osoby zainteresowanej Twoją ofertą na Facebooku może być fikcyjne, zrezygnuj z transakcji

do góry

Partnerzy

Programy do obsługi ogłoszeń


Aby ułatwić zarządzanie ogłoszeniami w serwisie Sprzedajemy.pl, wprowadziliśmy możliwość eksportu ofert z wybranych programów. Poniżej zamieszczamy listę autoryzowanych partnerów z którymi współpracujemy.

W celu uzyskania informacji niezbędnych do rozpoczęcia wprowadzania ofert lub autoryzacji programu do zamieszczania ogłoszeń w serwisie prosimy o kontakt pod adresem biuro@sprzedajemy.pl

Programy dla biur nieruchomości

asariWEB - oprogramowanie dla biur nieruchomości
AsariWeb

Oprogramowanie asariWEB to kompleksowe narzędzie do zarządzania pracą biura nieruchomości. Nasze rozwiązanie oferuje szereg funkcji wspomagających pośredników w codziennej pracy. Program dostępny jest przez przeglądarkę internetową i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania.

Wybierając asariWEB Twoja firma zyskuje w niewielkiej cenie profesjonalne narzędzie do zarządzania pracą biura nieruchomości i własną stronę WWW, ale na tym nie koniec. asariWEB umożliwia:

 • dodanie nieograniczonej liczby użytkowników w każdym pakiecie, co pozwala na komfortowe współdziałanie wszystkich Twoich pracowników;
 • eksport ofert na ponad 50 portali;
 • edytowanie zdjęć i dodawanie stempli promocyjnych;
 • prowadzenie kalendarza i przypisywanie zadań współpracownikom;
 • automatyczne kojarzenie ofert nieruchomości i klientów poszukujących;
 • dodawanie materiałów multimedialnych do ofert;
 • szablony wydruków
 • prowadzenie archiwum dokumentów;
 • zarządzanie firmami wielooddziałowymi;
 • generowanie raportów;
 • integrację z oprogramowaniem MLS.
Galactica Virgo - kompleksowe oprogramowanie dla biur nieruchomości
Galactica Virgo

Galactica Virgo to internetowy, modułowy, zintegrowany system komputerowy wspomagający pracę biura nieruchomości. To kompleksowe oprogramowanie dla biur nieruchomości oraz agencji nieruchomości. Integruje pocztę e-mail, strony WWW i portale ogłoszeniowe.

Łączy zalety jakie oferują aplikacje internetowe oraz przyjazną i elastyczną obsługę aplikacji okienkowej. Udostępnia wiele przydatnych, automatycznych mechanizmów takich jak: automatyczne kojarzenie, automatyczne podpowiedzi i przypomnienia. Jest przyjazny, łatwy w obsłudze, oferuje wysokie bezpieczeństwo danych i spory zestaw zaawansowanych funkcji.

IMO - Program dla biur nieruchomości, oprogramowanie dla agencji i pośredników
IMO dla nieruchomości

Program IMO wspomaga pracę biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, niezależnie od wielkości, poprzez kompleksowe usprawnienie pracy z ofertami nieruchomości i klientami oraz dostarczenie szeregu narzędzi wspomagających zarządzanie biurem, także wielooddziałowym. Program IMO jest częścią kompleksowej oferty dla biur nieruchomości, na którą składają się także system IMOWEBSITE do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi indywidualnymi i szablonowymi zintegrowane z programem IMO oraz IMOMLS - ogólnopolski system wymiany ofert między biurami korzystającymi z programu IMO.

LocumNet Online - Program do nieruchomości
LocumNet

LocumNet Online to zaawansowany program do nieruchomości dostępny przeglądarkę internetową z dowolnego komputera (Windows, Linux, MacOS) lub tabletu. Program łączy w sobie wszystko co najlepsze z naszych dotychczasowych programów LocumNet Desktop i INET-Online. Jedną z najważniejszych funkcji programu jest możliwość zapraszania biur do wymiany ofert. Program posiada wszystkie standardowe funkcje, które musi posiadać zaawansowane narzędzie pracy pośrednika.

Agencja3000 - program do obsługi agencji nieruchomości
Agencja 3000

Agencja3000 to profesjonalny, wielofunkcyjny system komputerowy dla pośredników obrotu nieruchomościami. Doskonale sprawdza się zarówno w małym, jedno lub kilkuosobowym biurze nieruchomości jak również w dużej, wielooddziałowej sieci posiadającej placówki w różnych częściach miasta czy kraju.

Agencja5000 - panel administracyjny dla biur nieruchomości
Agencja 5000

Agencja5000 to panel administracyjny, który ułatwi organizację pracy biura nieruchomości. Panel między innymi umożliwia:

 • Administrowanie – dostęp do faktur oraz statystyk
 • Zarządzanie bazą ogłoszeń – dodawanie, usuwanie, edycja
 • Promowanie ogłoszeń - wyróżnienia, podbicia oraz pozycjonowanie
 • Podgląd i obsługa zainteresowań ofertami przysyłanych przez klientów
mediaRent - Program dla biur nieruchomości
mediaRent

Agencja5000 to panel administracyjny, który ułatwi organizację pracy biura nieruchomości. Panel między innymi umożliwia:

 • Administrowanie – dostęp do faktur oraz statystyk
 • Zarządzanie bazą ogłoszeń – dodawanie, usuwanie, edycja
 • Promowanie ogłoszeń - wyróżnienia, podbicia oraz pozycjonowanie
 • Podgląd i obsługa zainteresowań ofertami przysyłanych przez klientów

System mediaRent do kompleksowa usługa stworzenia strony internetowej dla biura nieruchomości połączonej z systemem CMS (zarządzanie treścią) i CRM (obsługa biura) która umożliwia zarządzania biurem nieruchomości z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej. Pozwala m.in. na:

 • pełne zarządzanie ofertami wszędzie gdzie jest dostęp do internetu, z dowolnego urządzenia (program jest responsywny),
 • możliwość dodawania do ofert zdjęć, plików (np. pdf, zip, doc itd), materiałów video, wirtualnych wycieczek,
 • system udostępniany jest wraz z responsywną stroną internetową zarówno szablonową jak i wykonaną wg wytycznych, (w standardzie: formularz kontaktowy, kalkulator opłat, zaawansowaną wyszukiwarkę, wyświetlanie plików wideo oraz wirtualnych wycieczek bez konieczności odwoływania się do zewnętrznych serwisów, przesyłanie ofert znajomym, newsletter, formularz deklaracji woli nabycia i wiele innych,)
 • wydruki ofert pełne oraz przeznaczone na witrynę,
 • wszelkie zmiany nanoszone w ofertach widoczne są bezzwłocznie na stronie internetowej,
 • automatycznie tworzone prezentacje ofert,
 • moduł do zarządzania na stronie internetowej materiałami tekstowymi, galeriami zdjęć, aktualnościami, bannerami i wieloma innymi elementami,
 • wyświetlanie map na podstawie wpisanego adresu nieruchomości,
 • statystyki pokazujące w formie graficznej ilość odwiedzin danej oferty z podziałem na dni,
 • możliwość opisów nieruchomości w trzech językach,
 • eksport ofert na wiodące portale oraz możliwość wymiany ofert z wybranymi biurami korzystającymi z mediaRent (nie ma konieczności dzielenia się ofertami z wszystkimi biurami),
 • do umieszczanych w systemie zdjęć może być dodawany znak wodny,
 • nielimitowana liczba stanowisk (łatwe zarządzanie użytkownikami z możliwością nadawania uprawnień),
 • możliwość importu ofert z innych programów do zarządzania nieruchomościami,
 • system CRM - (kalendarz, zarządzanie klientami, notatki, wewnętrzne wiadomości do innych użytkowników systemu, historia aktywności użytkowników),
 • zarządzanie Klientami - automatyczne dopasowania ofert do preferencji Klienta,
 • umowy, faktury VAT,
 • wieczysta gwarancja i pomoc techniczna.

Programy dla komisów samochodowych

AKol - AutoKomis onLine
AKoL.pl - AutoKomis onLine

Prowadzisz autokomis lub jesteś dealerem? AKoL to program dla Ciebie. Jeśli współpracujesz już z kilkoma serwisami internetowymi, nie trać czasu na wprowadzanie ogłoszeń do każdego z nich z osobna. AKoL pomoże Ci zarządzać ofertami na wielu serwisach z jednego miejsca. Wprowadzasz i modyfikujesz w panelu AKoL, a następnie jednym kliknięciem aktualizujesz ofertę wszędzie.

Więcej na: AKoL.pl

Auto-Market - oprogramowanie dla komisów samochodowych
Auto-Market

Auto-Market to w pełni profesjonalny i kompleksowy program do obsługi komisów samochodowych. Jest on przystosowany do ułatwiania pracy każdemu, kto chce działać w branży samochodowej, w sposób skierowany na potrzeby klientów. Program zbudowany jest na bazie oczekiwań przedsiębiorców, którzy w prosty sposób potrzebują zarządzać własnym interesem. Główne funkcje programu to:

 • EKSPORT OGŁOSZEŃ – ogłoszenia generowane są za pomocą jednego kliknięcia, a zintegrowanie z wieloma portalami internetowymi pozwala na automatyczne eksportowanie ofert;
 • EWIDENCJA POZAJDÓW – pozwala na: pełne zebranie informacji o pojazdach będących w ofercie; tworzenie ofert ze zdjęciami oraz wysyłanie ich na adresy e-mail; wydruki ofert itp.;
 • EWIDENCJA KLIENTÓW – moduł CRM zapewnia możliwość zarządzania kontami klientów oraz pozwala szybko odpowiadać na wymagania jakie zgłaszają potencjalni kupcy;
 • UMOWY – automatyczne tworzenie umów komisowych i sprzedażowych;
 • SPRZEDAŻ/FAKTURY – moduł zapewnia łatwe sporządzanie wszelkich dokumentów sprzedażowych;
 • RAPORTY – podstawowe oraz tworzone na podstawie indywidualnych potrzeb;
 • INTEGRACJA Z WŁASNĄ STRONĄ WWW – połączenie AUTO- MARKET z posiadaną stroną www zapewnia kompletne uzupełnienie prowadzonej działalności pod względem uaktualniania oferty handlowej.

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie i skutecznie działać w branży samochodowej, korzystanie z programu AUTO-MARKET staje się niezbędne. Program wpływa bowiem bezpośrednio na oszczędność czasu pracy i zwiększenie wydajności pracowników. Daje to znakomitą podstawę do ograniczania kosztów, a co za tym idzie wyróżnienia się spośród konkurencji. AUTO-MARKET to klucz do osiągnięcia sukcesu!

Praca

W tej chwili prowadzimy rekrutacje na następujące stanowiska:

Programista PHP (nr ref. 01/IT/2018)

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko programisty PHP.

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

 • tworzenie nowych modułów serwisu
 • refaktoryzacja istniejącego kodu
 • tworzenie testów
 • weryfikacja wydajności przygotowanych rozwiązań
Miejsce pracy: Wrocław
Oferujemy:
 • stabilną pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole
 • atrakcyjne warunki zatrudnienia i system motywacyjny
 • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
 • dostęp do najnowszych technologii
 • codzienne wyzwania
 • program medyczny
 • brak nudy
 • dobrą kawę
Wymagania:
 • doskonała znajomość PHP i jednego z frameworków (preferowane Zend lub Symfony)
 • dobra znajomość HTML, CSS i JS (plusem będzie znajomość RWD, TypeScript, Ajax i jQuery)
 • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, MS SQL Server)
 • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (preferowany Git)
 • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją
 • praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji WWW i optymalizacji pod kątem wysokiej wydajności
Dodatkowymi atutami będą:
 • doświadczenie z metodykami Agile
 • umiejętność tworzenia aplikacji wykorzystujących Facebook API
 • doświadczenie w projektach o architekturze rozproszonej
 • praktyczna znajomość nierelacyjnych baz danych
 • praktyczna znajomość Perl, Python
 • praktyczna znajomość środowiska Linux (w tym tworzenia skryptów bash i sh)

Aplikację zawierającą CV oraz odnośniki do przykładowych realizacji wraz z opisem zakresu udziału w poszczególnych projektach należy przesyłać na adres praca@sprzedajemy.pl w tytule podając „Programista (nr ref. 01/IT/2018)”.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.


Młodszy Administrator Systemów (nr ref. 02/IT/2018)

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy Administrator Systemów.

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

 • administracja serwerami obsługującymi serwis
 • administracja serwerami biurowymi i developerskimi
 • monitorowanie usług i serwerów
 • reagowanie na incydenty
 • przygotowywanie, dokumentowanie i weryfikacja wydajności przygotowanych rozwiązań
Miejsce pracy: Wrocław
Oferujemy:
 • stabilną pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole
 • atrakcyjne warunki zatrudnienia i system motywacyjny
 • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
 • dostęp do najnowszych technologii
 • codzienne wyzwania
 • program medyczny
 • brak nudy
 • dobrą kawę
Wymagania:
 • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Debian
 • sprawne posługiwanie się Bash’em
 • praktyczna znajomość przynajmniej kilku usług spośród: MySQL, nginx, haproxy, php, redis, rabbitMQ, Elasticsearch, Solr, PostgreSQL
 • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (preferowany Git)
 • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją
Dodatkowymi atutami będą:
 • doświadczenie z metodykami Agile
 • Znajomość rozwiązań chmurowych Microsoft Azure
 • Znajomość narzędzi typu configuration manager (Puppet)
 • umiejętność opisywania infrastruktury jako kod (Infrastructure as Code)
 • doświadczenie z procesami CI/CD
 • doświadczenie w projektach o architekturze rozproszonej
 • umiejętność programowania w PHP, Python lub GO
 • praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji WWW i ich optymalizacji pod kątem wysokiej wydajności

Aplikację zawierającą CV oraz opis zakresu udziału w poszczególnych projektach należy przesyłać na adres praca@sprzedajemy.pl w tytule podając „Młodszy Administrator Systemów (nr ref. 02/IT/2018)”.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

do góry

Reklama
Media

Nowa platforma dla sprzedających i kupujących

Sprzedajemy.pl to nowa (nieaukcyjna) platforma dla sprzedających i kupujących, która jest alternatywą dla portali aukcyjnych i serwisów ogłoszeń drobnych. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe.

Serwis dedykowany jest głównie osobom prywatnym, które chcą szybko, łatwo i bezpiecznie sprzedawać swoje rzeczy oraz tym, którzy szukają atrakcyjnych rzeczy w niskiej cenie lub po prostu polują na okazje.

Na Sprzedajemy.pl nie ma aukcji, a serwis nie pośredniczy w sprzedaży. Platforma nie pobiera prowizji od transakcji ani opłat za zamieszczenie ogłoszeń. Użytkownicy kontaktują się ze sobą bezpośrednio, a transakcji dokonują spotykając się osobiście.

Na Sprzedajemy.pl znajdują się rzeczy z drugiej ręki (używane i nowe) sprzedawane przez osoby prywatne.

Serwis stawia na bezpieczeństwo. Dzięki pełnej integracji z Facebookiem, użytkownicy posiadający tam konto mogą zobaczyć rzeczywistych sprzedawców oraz uzyskać wiarygodne rekomendacje na ich temat od wspólnych znajomych.

Sprzedajemy.pl

Kontakt dla mediów

media@sprzedajemy.pl

Sprzedajemy.pl Sp z o.o.
ul. Swojczycka 38
50-501 Wrocław

tel. +48 71 348 39 29
fax +48 71 348 39 30

2014
14.04.2014

Sprzedajemy.pl, platforma ogłoszeń lokalnych zbadała, dlaczego Polacy handlują rzeczami używanymi w Internecie. Okazuje się, że ponad połowa sprzedaje je, by pozbyć się ich z domu. Z kolei kupujemy je najczęściej po to, by zaoszczędzić. Lubimy też wyszukiwać okazje i niepowtarzalne rzeczy.

03.01.2014

Trzech utalentowanych stylistów, trzy wizażystki i 30 minut niezwykłych modowych metamorfoz. To wszystko czeka wrocławianki już 7 stycznia na warsztatach, zorganizowanych przez platformę handlową Sprzedajemy.pl.

2013
25.12.2013

Nieaukcyjna platforma handlowa Sprzedajemy.pl już po raz trzeci zorganizowała akcję specjalną dla tych wszystkich, którzy pod choinką znaleźli nietrafione prezenty.

21.05.2013

Platforma Sprzedajemy.pl, której podczas pierwszego roku działalności udało się zgromadzić prawie 100.000 ofert, niedługo po swoich drugich urodzinach pobiła kolejny rekord - polepszając ten wynik aż pięciokrotnie.

10.05.2013

Już 18-19 maja w Hali Stulecia odbędzie się kolejna edycja największych targów parentingowych w Polsce - Mother & Baby, na których pojawi się również platforma handlowa Sprzedajemy.pl. Wydarzenie to dedykowane jest kobietom w ciąży oraz rodzicom z małymi dziećmi w wieku od 0 do 9 lat.

29.04.2013

Już za parę dni sezon komunijny rozkwitnie na dobre. Dzieci kończą ostatnie przygotowania, rodzice dopinają sprawy organizacyjne. Wśród tych ostatnich pojawia się przede wszystkim kwestia doboru odpowiedniego stroju i dodatków, co najczęściej spędza dorosłym sen z powiek. Jak się jednak okazuje - zupełnie niepotrzebnie.

18.04.2013

Wirtualna Polska we współpracy z serwisem Sprzedajemy.pl udostępniła swoim użytkownikom sekcję ogłoszeń motoryzacyjnych.

2012
27.12.2012

Co roku o tej samej porze w wielu polskich domach występuje ten sam scenariusz. Po wigilijnej kolacji, cała rodzina otwiera prezenty, a tam… wśród kilku cudownych podarunków zawsze znajdzie się choć jeden, który najchętniej odłożylibyśmy z powrotem pod choinkę… Ale dołączona karteczka („Dla najukochańszego siostrzeńca – cmok, cmok!”) nie kłamie. Trzeba zdobyć się na uśmiech nr 5 i rzucić się cioci w objęcia. Hmm… Tylko co począć z tym wełnianym sweterkiem?

27.09.2012

dlaStudenta.pl we współpracy z serwisem Sprzedajemy.pl udostępnił swoim czytelnikom sekcję z ogłoszeniami lokalnymi. Dzięki zawartej umowie każdy z kilku milionów czytelników portalu będzie mógł szybko i łatwo sprzedać rzeczy, których już nie potrzebuje.

06.06.2012

Dziennik.pl we współpracy z serwisem Sprzedajemy.pl udostępnił swoim czytelnikom sekcję z ogłoszeniami lokalnymi. Dzięki zawartej umowie każdy z kilku milionów czytelników portalu Dziennik.pl będzie mógł szybko i łatwo sprzedać rzeczy, których już nie potrzebuje.

28.03.2012

W ciągu zaledwie roku od pojawienia się na rynku Sprzedajemy.pl - nowej platformy dla sprzedających i kupujących z rzeczami z drugiej ręki, Polacy wystawili na niej przedmioty warte ponad 14 miliardów złotych, głównie samochody, nieruchomości, odzież oraz artykuły przeznaczone dla domu i dziecka. Każdego miesiąca Sprzedajemy.pl odwiedza już ponad milion osób, które sprzedają i polują na okazje w swoim sąsiedztwie.

2011
22.03.2011

Dziś rusza Sprzedajemy.pl, nieaukcyjna platforma dla sprzedających i kupujących, zintegrowana z serwisem społecznościowym Facebook. Nowy serwis, skierowany do osób prywatnych, umożliwia łatwe i bezpieczne zawieranie transakcji. Zamierza przyciągnąć tych Internautów, którzy szukają alternatywy dla skomplikowanych i płatnych portali aukcyjnych.

2016
26.02.2016

Popularność kupowania rzeczy z drugiej ręki w ostatnich latach wynika, moim zdaniem, z trzech czynników. Po pierwsze zmieniła się nasza mentalność, nie wstydzimy się kupowania odzieży używanej, chcemy wyróżniać się z sieciówkowego tłumu. Po drugie, kupujemy wyjątkowe, oryginalne i dobre jakościowo rzeczy za grosze. Po trzecie, coraz częściej kupno rzeczy używanych jest postrzegane jako proekologiczne podejście do tematu

2014
21.05.2014

Nie każda z nas może pozwolić sobie na częste kupowanie ubrań w sklepach i wydawanie na to fortuny. Niektóre szukają niepowtarzalnych rzeczy w atrakcyjnej cenie i po prostu lubią polować na okazje. Jeśli jesteście zwolenniczkami taniego kupowania modnych rzeczy, zajrzyjcie na platformę handlową Sprzedajemy.pl.

13.05.2014

Nie każda z nas może pozwolić sobie na kupowanie ubrań w sklepach i wydawanie na to fortuny. Niektóre szukają niepowtarzalnych rzeczy w atrakcyjnej cenie i po prostu lubią polować na okazje. Jeśli jesteś zwolenniczką taniego kupowania modnych rzeczy, zajrzyj na platformę handlową Sprzedajemy.pl.

25.04.2014

Spośród 3 tysięcy internautów zapytanych przez portal Sprzedajemy.pl większość przekonuje, że bardzo chce pozbyć się niepotrzebnych rzeczy.

23.04.2014

Internetowy handel używanymi rzeczami kwitnie: jeżeli sprzedam coś swojego, to za te pieniądze kupię od kogoś rzecz, która już nie jest mu potrzebna, a mi się przyda. Tak tłumaczą swoją aktywność na portalach handlowych użytkownicy platformy ogłoszeń lokalnych Sprzedajemy.pl.

10.04.2014

Nie każda z nas może pozwolić sobie na kupowanie ubrań w sklepach i wydawanie na to fortuny. Niektóre szukają niepowtarzalnych rzeczy w atrakcyjnej cenie i po prostu lubią polować na okazje.

07.04.2014

Jeśli czeka Cię skompletowanie wyprawki albo chcesz kupić swojemu dziecku zabawkę lub ubranka i nie wydawać na to fortuny, skorzystaj z rozwiązania, które stosuje już tysiące polskich rodziców – kupuj dziecięce rzeczy z drugiej ręki na Sprzedajemy.pl.

03.04.2014

Chcesz kupić swojemu dziecku zabawkę albo ubranka i nie wydawać na to fortuny? Czeka cię skompletowanie wyprawki? Skorzystaj z rozwiązania, które stosują już tysiące rodziców – kupuj dziecięce rzeczy z drugiej ręki na Sprzedajemy.pl.

20.03.2014

Twoje dziecko szybko rośnie, więc wciąż potrzebuje nowych rzeczy i akcesoriów do rozwoju, zabawy i pielęgnacji. Co zrobić, by zapewnić maluchowi wszystko, czego potrzebuje a przy tym sporo zaoszczędzić? Wystarczy kupować rzeczy z drugiej ręki. Na Sprzedajemy.pl znajdziesz oferty sprzedaży dziecięcych rzeczy – tych używanych i całkiem nowych (często jeszcze z metką lub w oryginalnym opakowaniu, np. nietrafione prezenty, za małe ubranka czy zabawki, którymi dziecko w ogóle nie chciało się bawić).

18.03.2014
Mydło i powidło. Prawie zawsze używane. Serwisy do sprzedaży takich rzeczy w internecie robią furorę.
19.02.2014

Kupowanie i sprzedawanie dziecięcych rzeczy używanych to coraz popularniejszy trend wśród rodziców. Takie zakupy to spora oszczędność, bo na nieaukcyjnej platformie handlowej Sprzedajemy.pl na przykład ubranka można kupić już za kilka złotych. Sprzedaż rzeczy, których dziecko już nie potrzebuje to z kolei spore wzmocnienie domowego budżetu.

28.01.2014

Wyglądać zawsze modnie i nie wydawać fortuny na ubrania i dodatki? To możliwe. Sprawdź cztery sprawdzone sposoby na tanie ubieranie. Dzięki nim wypełnisz swoją szafę pięknymi i oryginalnymi rzeczami.

25.01.2014

Czy zdobycie nowych ciuchów bez wydawania dużej ilości pieniędzy jest możliwe? Sprawdź 4 niezawodne sposoby! Może o nich wiesz, ale nie myślałaś, że ty też możesz tego spróbować. Teraz nawet gwiazdy chwalą się takimi metodami. To bardzo proste.

22.01.2014

Nasi eksperci udzielają wskazówek: Halina Janicka, platforma handlowa Sprzedajemy.pl, Jerzy Paluch, doradca podatkowy, Andrzej Bućko, prawnik Federacji Konsumentów. Coraz bardziej popularne są kiermasze rzeczy używanych oraz tzw. sprzedaże garażowe i aukcje internetowe. Tu zyskać może i sprzedający, i kupujący!

05.01.2014

Trzech stylistów, trzy wizażystki i 30 minut modowych metamorfoz - to czeka na chętne panie 7 stycznia we wrocławskim Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim.

04.01.2014

Nieaukcyjna platforma handlowa Sprzedajemy.pl już po raz trzeci zorganizowała akcję specjalną dla tych wszystkich, którzy pod choinką znaleźli nietrafione prezenty.

03.01.2014

W Nowym Roku zapraszamy wszystkie wrocławianki na Kino na Obcasach do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim, gdzie dzięki współpracy z platformą handlową Sprzedajemy.pl będziemy mogły uczestniczyć w modowych warsztatach a po pokazie zobaczyć najnowszy film z udziałem Audrey Tautou oraz Romaina Durisa – „Smak Życia 3, czyli chińska układanka”.

03.01.2014

Trzech utalentowanych stylistów, trzy wizażystki i 30 minut niezwykłych modowych metamorfoz. To wszystko czeka wrocławianki już 7 stycznia na warsztatach, zorganizowanych przez platformę handlową Sprzedajemy.pl.

03.01.2014

Trzech utalentowanych stylistów, trzy wizażystki i 30 minut niezwykłych modowych metamorfoz. To wszystko czeka wrocławianki już 7 stycznia na warsztatach, zorganizowanych przez platformę handlową Sprzedajemy.pl.

02.01.2014

Trzech utalentowanych stylistów, trzy wizażystki i 30 minut niezwykłych modowych metamorfoz. To wszystko czeka wrocławianki już 7 stycznia na warsztatach, zorganizowanych przez platformę handlową Sprzedajemy.pl.

02.01.2014

W Nowym Roku zapraszamy wszystkie wrocławianki na Kino na Obcasach do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim, gdzie dzięki współpracy z platformą handlową Sprzedajemy.pl będziemy mogły uczestniczyć w modowych warsztatach a po pokazie zobaczyć najnowszy film z udziałem Audrey Tautou oraz Romaina Durisa – „Smak Życia 3, czyli chińska układanka”.

2013
31.12.2013

W Nowym Roku zapraszamy wszystkie wrocławianki na Kino na Obcasach do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim, gdzie dzięki współpracy z platformą handlową Sprzedajemy.pl będziemy mogły uczestniczyć w modowych warsztatach a po pokazie zobaczyć najnowszy film z udziałem Audrey Tautou oraz Romaina Durisa – „Smak Życia 3, czyli chińska układanka”.

31.12.2013

W Nowym Roku zapraszamy wszystkie wrocławianki na Kino na Obcasach do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim, gdzie będą mogły uczestniczyć w modowych warsztatach a po pokazie zobaczyć najnowszy film z udziałem Audrey Tautou oraz Romaina Durisa – „Smak Życia 3, czyli chińska układanka”.

31.12.2013

„Smak życia 3, czyli chińską układankę” będą mogły zobaczyć we wtorek 7 stycznia uczestniczki Kina na Obcasach w Multikinie. Będzie to pierwsze spotkanie tego cyklu w Nowym Roku.

30.12.2013

Nieaukcyjna platforma handlowa Sprzedajemy.pl już po raz trzeci zorganizowała akcję specjalną dla tych wszystkich, którzy pod choinką znaleźli nietrafione prezenty.

29.12.2013

Myślisz, że tylko ty masz pecha i otrzymujesz nietrafione prezenty? Co roku, zaraz po Wigilii wielu Polaków ma ten sam dylemat – co zrobić z upominkami, które w ogóle nie są im potrzebne. Oczywiście można schować je, licząc na to, że może kiedyś się przydadzą albo przy najbliższej okazji przekazać je komuś innemu.

29.12.2013

Nieaukcyjna platforma handlowa Sprzedajemy.pl już po raz trzeci zorganizowała akcję specjalną dla tych wszystkich, którzy pod choinką znaleźli nietrafione prezenty.

29.12.2013

Nieaukcyjna platforma handlowa Sprzedajemy.pl już po raz trzeci zorganizowała akcję specjalną dla tych wszystkich, którzy pod choinką znaleźli nietrafione prezenty.

23.12.2013

Książka, którą już masz na swojej półce, za mały sweter, a może perfumy, które w ogóle Ci się nie podobają? Chyba każdy choć raz otrzymał nietrafiony świąteczny prezent. Jeśli i w tym roku tak się stało – nie chowaj go głęboko w szafie tylko sprzedaj!

18.12.2013

Trendy w modzie zmieniają się bardzo szybko a każdy sezon ma swoje modowe must have. Jednak niewiele z nas może pozwolić sobie na ciągłe kupowanie nowych rzeczy. Jak więc wypełnić szafę modnymi, markowymi rzeczami nie wydając mnóstwa pieniędzy? Jest na to sprawdzony sposób.

12.12.2013

Trendy w modzie zmieniają się bardzo szybko, a każdy sezon ma swoje modowe "must have". Jednak niewielu z nas może pozwolić sobie na ciągłe kupowanie nowych rzeczy, by zawsze wyglądać modnie. Jak więc wypełnić szafę modnymi, markowymi rzeczami, nie wydając na to mnóstwa pieniędzy? Jest na to sprawdzony sposób – kupowanie ubrań, dodatków, butów i torebek z drugiej ręki.

11.12.2013

Trendy w modzie zmieniają się bardzo szybko a każdy sezon ma swoje modowe must have. Jednak niewiele z nas może pozwolić sobie na ciągłe kupowanie nowych rzeczy. Jak więc wypełnić szafę modnymi, markowymi rzeczami nie wydając mnóstwa pieniędzy? Jest na to sprawdzony sposób.

22.11.2013

Do kupowania dziecięcych rzeczy z drugiej ręki przekonuje się coraz więcej rodziców, bo dzięki temu mogą szybko i znacznie taniej niż w sklepie kupić wszystko to, czego potrzebuje ich dziecko od pierwszych dni życia: ubranka na każdą okazję i porę roku, akcesoria do karmienia, wózek, sprzęty i meble do wyposażenia dziecięcego pokoju czy zabawki, które rozwiną jego umiejętności.

21.11.2013

Bardzo szybko zmieniają się trendy w modzie a każdy sezon ma swoje modowe must have. Jednak niewiele z nas może pozwolić sobie na ciągłe kupowanie nowych rzeczy, by zawsze wyglądać modnie. Jak więc wypełnić szafę modnymi, markowymi rzeczami nie wydając na to mnóstwa pieniędzy? Oto kilka sprawdzonych sposobów.

21.11.2013

Bardzo szybko zmieniają się trendy w modzie a każdy sezon ma swoje modowe must have. Jednak niewiele z nas może pozwolić sobie na ciągłe kupowanie nowych rzeczy, by zawsze wyglądać modnie. Jak więc wypełnić szafę modnymi, markowymi rzeczami nie wydając na to mnóstwa pieniędzy? Oto kilka sprawdzonych sposobów.

07.11.2013

Coraz więcej rodziców sprzedaje i kupuje dziecięce rzeczy z drugiej ręki w internecie. Ty też to wypróbuj.

24.10.2013

Kiedy mówimy „handel internetowy” myślimy o rzeczach zupełnie nowych, sprzedawanych w e-sklepach bądź na platformach typu Allegro. Mało ludzi wie, że oprócz stale rosnącego handlu towarami nowymi istnieje silny e-rynek związany ze sprzedażą towarów używanych. I trend ten rośnie z miesiąca na miesiąc.

17.10.2013

Ubranka, zabawki, wózki, akcesoria do pielęgnacji i karmienia – każde dziecko ich potrzebuje, ale skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Rozwiązaniem i sposobem na spore oszczędności jest kupowanie używanych rzeczy dla dzieci w Internecie.

15.10.2013

Wraz z początkiem roku akademickiego pojawia się dylemat wielu studentów – jak tanio kupić wszystko to, co jest niezbędne do nauki i zdawania kolejnych egzaminów. I przede wszystkim, gdzie tego szukać. Wystarczy zajrzeć na platformę handlową Sprzedajemy.dlastudenta.pl.

10.10.2013

Czy wiesz, że sprzedaż i kupowanie używanych rzeczy dziecięcych to coraz popularniejszy trend wśród rodziców? To nie tylko nieodłączny element ekorodzicielstwa, ale też spore wsparcie domowego budżetu.

07.10.2013

Rynek e-commerce rozwija się w Polsce bardzo prężnie. Ba, już nie wystarczają nam zwykłe zakupy za pomocą sieci – te oferuje coraz więcej sklepów. Dlatego chętnie korzystamy z darmowych ogłoszeń dotyczących po prostu wymiany towarów, które zalegają w naszych szafach czy w piwnicach. W Polsce internetowe szaleństwo zakupowe tak naprawdę zaczęło się od Allegro.

05.10.2013

W Polsce internetowy rynek handlu rzeczami używanymi rozwija się bardzo dynamicznie. Na ich sprzedaż najczęściej decydują się osoby w wieku 25-34 lata. Wśród dziesięciu największych miast, pod względem liczby ofert sprzedaży takich rzeczy, zdecydowanie prowadzi Warszawa, a za nią znalazł się Kraków i Wrocław.

01.10.2013

Musisz wyposażyć pokój lub mieszkanie, które wynajmujesz, ale nie masz na to za wiele pieniędzy? Kupuj rzeczy używane - meble, sprzęt RTV, AGD i inne, sporo przy tym oszczędzając.

01.10.2013

Na polskim rynku e-commerce dominującą pozycję ma największy portal aukcyjny Allegro.pl, ale na horyzoncie pojawiają się nowe rozwiązania Kupuj Wszystko (KW.pl), na którym sprzedawać mogą tylko przedsiębiorcy oraz Sprzedajemy.pl. Ten ostatni wyróżnia się brakiem prowizji od kontrahentów, a ilość aukcji w swoich zasobach zawdzięcza m.in. integracji z sekcjami ogłoszeniowymi dużych portali, takich jak dziennik.pl czy wp.pl.

30.09.2013
Z Avanti taniej! Weekend zniżek. Kupon rabatowy od Sprzedajemy.pl.
13.09.2013

Kryzys na rynku pierwotnym nieruchomości to doskonały czas na kupno mieszkania. Ceny spadają, można więc przymierzyć się do zakupu swojego pierwszego M2 lub wymarzonego M4 – kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt procent taniej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Jednak taka decyzja to dopiero początek wydatków, do których dochodzi dodatkowo niemała cena wykończenia i wyposażenia. W tym temacie mamy jednak znacznie szersze pole manewru i wiele kosztów można znacząco obniżyć.

04.09.2013

Wrzesień to koniec wakacji i powrót dzieci do szkolnej rzeczywistości. A dla rodziców okres wiążący się ze sporymi wydatkami. Koszt podstawowej wyprawki szkolnej to dobre kilkaset złotych mniej w portfelu, a z roku na rok ceny podręczników rosną.

03.09.2013

Musisz wyposażyć pokój lub mieszkanie, które wynajmujesz, ale nie masz na to za wiele pieniędzy? Kupuj rzeczy używane - meble, sprzęt AGD, RTV i inne, sporo przy tym oszczędzając.

28.08.2013

Musisz wyposażyć pokój lub mieszkanie, które wynajmujesz, ale nie masz na to za wiele pieniędzy? Kup meble, sprzęt RTV, AGD i wszystkie niezbędne rzeczy na sprzedajemy.dlastudenta.pl.

27.08.2013

Chcesz kupić swojemu dziecku zabawkę albo ubranka, ale nie chcesz wydawać na to masy pieniędzy? Twoje dziecko wyrosło już z głębokiego wózka? Nie wiesz, co zrobić z dziecięcymi rzeczami, których już nie potrzebujesz? Dołącz do rodziców, którzy sprzedają i kupują rzeczy z drugiej ręki dla dzieci.

26.08.2013

Przeciętny Polak posiada rzeczy używane, które byłby skłonny sprzedać o wartości 3038 zł. Najczęściej sprzedają je osoby w wieku od 25 do 34 lat. Statystyki nieaukcyjnej platformy handlowej Sprzedajemy.pl potwierdzają, że handel rzeczami używanymi w naszym kraju szybko zyskuje na popularności.

26.08.2013

Przeciętny Polak posiada rzeczy używane, które byłby skłonny sprzedać o wartości 3038 zł. Najczęściej sprzedają je osoby w wieku od 25 do 34 lat. Statystyki nieaukcyjnej platformy handlowej Sprzedajemy.pl potwierdzają, że handel rzeczami używanymi w naszym kraju szybko zyskuje na popularności.

12.08.2013

Sprzedajemy.pl, platforma handlowa dla osób prywatnych, tworzy własne biuro sprzedaży reklam. Biurem pokieruje Bernadeta Wyglądała.

09.08.2013

Sprzedajemy.pl, nieaukcyjna platforma handlowa dla osób prywatnych, wprowadza sprzedaż reklamy bezpośredniej w nowym modelu.

07.08.2013

Jak ubrać się modnie i nie wydać na to mnóstwa pieniędzy? Poszukajcie niepowtarzalnych, markowych rzeczy na platformie handlowej Sprzedajemy.pl!

07.08.2013

Sprzedajemy.pl, nieaukcyjna platforma handlowa dla osób prywatnych, wprowadza sprzedaż reklamy bezpośredniej w nowym modelu.

07.08.2013

Popularność platformy handlowej Sprzedajemy.pl z miesiąca na miesiąc dynamicznie rośnie. Obecnie ma ponad 2 mln odwiedzin miesięcznie, 12 mln odsłon miesięcznie i ponad 0,5 mln rzeczy wystawionych na sprzedaż.

26.07.2013

Rozmowa Tomasza Śliwińskiego z Tomaszem Morozem i Bennym Sörennsonem o polsko-szwedzkiej współpracy w e-biznesie i platformie Sprzedajemy.pl.

25.07.2013
Chcesz sprzedać rzeczy, których już nie potrzebujesz albo kupić coś w super cenie? Od 1 lipca na Fakt.pl możesz przeglądać oferty sprzedaży rzeczy z drugiej ręki, zamieszczane na platformie handlowej Sprzedajemy.pl i za darmo dodawać swoje oferty sprzedaży.
21.07.2013
Ponad 3000 zł może zarobić przeciętny Polak, sprzedając rzeczy, których już nie używa. Jak podają analitycy Sprzedajemy.pl, z miesiąca na miesiąc przybywa tych, którzy chcą handlować rzeczami z drugiej ręki.
15.07.2013

Dzięki współpracy Ringier Axel Springer Polska z platformą handlową Sprzedajemy.pl na Fakt.pl została uruchomiona nowa sekcja ogłoszeń. Od 1 lipca użytkownicy serwisu mogą przeglądać oferty sprzedaży rzeczy z drugiej ręki, zamieszczane na Sprzedajemy.pl.

11.07.2013

Dzięki współpracy Ringier Axel Springer Polska z platformą handlową Sprzedajemy.pl na Fakt.pl została uruchomiona nowa sekcja ogłoszeń. Użytkownicy serwisu mogą przeglądać oferty sprzedaży rzeczy z drugiej ręki.

10.07.2013

Dzięki współpracy Ringier Axel Springer Polska z platformą handlową Sprzedajemy.pl na Fakt.pl została uruchomiona nowa sekcja ogłoszeń. Od lipca użytkownicy serwisu mogą przeglądać oferty sprzedaży rzeczy z drugiej ręki, zamieszczane na Sprzedajemy.pl.

14.05.2013

Zakupy przez internet zdobywają zwolenników. Coraz chętniej kupujemy meble używane. Siedząc przed monitorem komputera, nie tracąc czasu na męczące wędrówki po sklepach, urządzisz wnętrze i to płacąc za meble mniej. Gdzie szukać mebli okazji? I jak bez stresu zrobić zakupy w sieci?

02.05.2013

Już za parę dni sezon komunijny rozkwitnie na dobre. Dzieci kończą ostatnie przygotowania, rodzice dopinają sprawy organizacyjne.

02.05.2013

Już za parę dni sezon komunijny rozkwitnie na dobre. Dzieci kończą ostatnie przygotowania, rodzice dopinają sprawy organizacyjne. Wśród tych ostatnich pojawia się przede wszystkim kwestia doboru odpowiedniego stroju i dodatków, co najczęściej spędza dorosłym sen z powiek. Jak się jednak okazuje - zupełnie niepotrzebnie.

02.05.2013

Już za parę dni sezon komunijny rozkwitnie na dobre. Dzieci kończą ostatnie przygotowania, rodzice dopinają sprawy organizacyjne. Wśród tych ostatnich pojawia się przede wszystkim kwestia doboru odpowiedniego stroju i dodatków, co najczęściej spędza dorosłym sen z powiek. Jak się jednak okazuje - zupełnie niepotrzebnie.

01.05.2013

Ciepło, ciepło, coraz cieplej... sezon ogrodowo-grillowy czas zacząć! Najpierw jednak trzeba przygotować swój ogród tak, by chciało się w nim spędzać czas - samemu lub w gronie rodziny czy znajomych. Ktoś mógłby jednak powiedzieć, że na to wszystko trzeba mieć przecież środki finansowe... I racja! Ale wbrew powszechnie panującej opinii - wcale nie tak duże.

24.04.2013
Internetowy rynek handlu towarami używanymi rozwija się w oszałamiającym tempie, a Polacy licznie biorą udział w wirtualnych targach.
24.04.2013
Internetowy rynek handlu towarami używanymi rozwija się w oszałamiającym tempie, a Polacy licznie biorą udział w wirtualnych targach.
24.04.2013
Internetowy rynek handlu towarami używanymi rozwija się w oszałamiającym tempie, a Polacy licznie biorą udział w wirtualnych targach.
24.04.2013
Internetowy rynek handlu towarami używanymi rozwija się w oszałamiającym tempie, a Polacy licznie biorą udział w wirtualnych targach.
24.04.2013
Internetowy rynek handlu towarami używanymi rozwija się w oszałamiającym tempie, a Polacy licznie biorą udział w wirtualnych targach.
24.04.2013
Internetowy rynek handlu towarami używanymi rozwija się w oszałamiającym tempie, a Polacy licznie biorą udział w wirtualnych targach.
24.04.2013

Buszowanie po pchlich targach i antykwariatach ma swoich zagorzałych wielbicieli. Bo second hand to świetny sposób na upolowanie rzeczy jedynych w swoim rodzaju, po prostu z duszą. Teraz jednak sprzęty z drugiej ręki kupować możemy także online.

24.04.2013
Internetowy rynek handlu towarami używanymi rozwija się w oszałamiającym tempie, a Polacy licznie biorą udział w wirtualnych targach.
24.04.2013
Jak pisze "DP", rynek handlu używanymi towarami w sieci rozwija się w Polsce bardzo szybko.
24.04.2013
SPOŁECZEŃSTWO. Internetowy rynek handlu towarami używanymi rozwija się w oszałamiającym tempie. Miliony Polaków przeszukują wirtualne targi pełne ubrań, mebli oraz książek.
21.04.2013
Wirtualna Polska we współpracy z serwisem Sprzedajemy.pl udostępniła swoim użytkownikom sekcję ogłoszeń motoryzacyjnych.
18.04.2013
Wirtualna Polska we współpracy z serwisem Sprzedajemy.pl udostępniła swoim użytkownikom sekcję ogłoszeń motoryzacyjnych.
18.04.2013
Wirtualna Polska we współpracy z serwisem Sprzedajemy.pl udostępniła swoim użytkownikom sekcję ogłoszeń motoryzacyjnych.
18.04.2013
Czy designerski stolik pod telewizor albo oryginalna lampa zawsze muszą kosztować krocie? Niekoniecznie, jeśli zajrzymy na coraz popularniejsze ostatnimi czasy platformy handlowe. Wśród ofert z drugiej ręki można znaleźć prawdziwe unikatowe perełki.
01.04.2013
Kryzys na rynku pierwotnym nieruchomości to doskonały czas na kupno mieszkania. Ceny spadają, można więc przymierzyć się do zakupu swojego pierwszego M2 lub wymarzonego M4 – kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt procent taniej, niż jeszcze kilka miesięcy temu.
01.04.2013
Coraz bardziej popularne wśród osób prywatnych staje się handlowanie przedmiotami z tzw. drugiej ręki. By sprawnie dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych kupujących coraz więcej osób korzysta z platform handlowych czy też serwisów ogłoszeniowych.
01.04.2013
Do kwietniowo-majowego wydania magazynu "Świat Wnętrz" dołączony został kupon promocyjny z kodem, który umożliwi czytelnikom bezpłatne wyróżnienie ofert na stronie głównej Sprzedajemy.pl
01.03.2013
Do marcowego wydania magazynu "Dom z Ogrodem" dołączony został kupon promocyjny z kodem, który umożliwi czytelnikom bezpłatne wyróżnienie ofert na stronie głównej Sprzedajemy.pl
08.02.2013
Powszechnie przyjęła się opinia, że to kobiety uwielbiają wielogodzinne tournee po wszelkiego rodzaju sklepach - od kiosków z drobiazgami, przez delikatesy, aż po butiki - a dla mężczyzn, wręcz przeciwnie, nie ma nic bardziej męczącego... Jednak gdy chodzi o tzw. męskie zabawki, jest zupełnie na odwrót - co szczególnie mocno widać po czasie spędzanym przez nich w sklepach internetowych i na platformach handlowych. A oto kilka najbardziej znaczących trendów.
23.01.2013
Serwis Sprzedajemy.pl, będący nieaukcyjną platformą dla sprzedających i kupujących, dołączył do sieci reklamowej Evolution Media Net.
23.01.2013
Serwis Sprzedajemy.pl, będący nieaukcyjną platformą dla sprzedających i kupujących, dołączył do sieci reklamowej Evolution Media Net.
23.01.2013
Serwis Sprzedajemy.pl, będący nieaukcyjną platformą dla sprzedających i kupujących, dołączył do sieci reklamowej Evolution Media Net. Sprzedajemy.pl jest alternatywą dla portali aukcyjnych i serwisów ogłoszeń drobnych.
22.01.2013
W styczniu jak na zawołanie wysypały się różnego typu wyprzedaże, promocje, przeceny czy rabaty. Wystarczy wejść do jakiejkolwiek galerii handlowej, by zostać zbombardowanym przez wszechobecne czerwone bannery z napisem SALE. Ten trend przeniósł się także do internetu. Zewsząd docierają do nas informacje o “fantastycznych okazjach”. Pytanie jednak, gdzie i jak szukać tych prawdziwych i co zrobić, by uniknąć cenowej wpadki? Oto kilka wskazówek.
16.01.2013
Mnóstwo ciuchów w szafie (nawet sprzed dekady), precjoza na każdej półce, setki pamiątek z wakacji, miliony fotografii w albumach i na dysku komputera (również te, które nie wyszły), wszystkie, nawet najbardziej bzdurne upominki zajmujące każdy kąt Twojego mieszkania... brzmi znajomo? Wbrew pozorom, nadmierna skłonność do zbierania rzeczy jest dość poważnym i popularnym problemem, ale stosunkowo łatwo można sobie z nim poradzić.
14.01.2013
Ekologiczny tryb życia - niegdyś uważany za chwilową modę, dziś - na stałe zagościł w domach wielu Polek. Tylko czy aby na pewno wiemy, na czym on tak naprawdę polega? Czy chodzi tylko o zdrowe odżywianie się i wybieranie produktów pochodzących z ekologicznych upraw i hodowli? Otóż okazuje się, że to dopiero dobry początek.
03.01.2013
Święta już za nami – życie zaczyna wracać na normalne tory, a nietrafione wigilijne prezenty... do szafy. Czy będą tam zajmować miejsce co najmniej przez najbliższy rok? To zależy wyłącznie od nas.
2012
28.12.2012
Skarpety, wazoniki, portfele i perfumy o niepożądanym zapachu. Czy robiąc poświąteczną analizę prezentową również masz wrażenie, że większość rzeczy, które znalazłeś pod choinką, jest kompletnie nie w twoim guście? Tak, tak… Skąd my to znamy… Nietrafione prezenty czasami wyrastają pod choinką jak grzyby po deszczu. Na szczęście jest na to rada!
27.12.2012
Co roku o tej samej porze w wielu polskich domach występuje ten sam scenariusz. Po wigilijnej kolacji, cała rodzina otwiera prezenty, a tam… wśród kilku cudownych podarunków zawsze znajdzie się choć jeden, który najchętniej odłożylibyśmy z powrotem pod choinkę… Ale dołączona karteczka („Dla najukochańszego siostrzeńca – cmok, cmok!”) nie kłamie. Trzeba zdobyć się na uśmiech nr 5 i rzucić się cioci w objęcia. Hmm… Tylko co począć z tym wełnianym sweterkiem?
28.09.2012
Portal dlaStudenta.pl we współpracy z serwisem Sprzedajemy.pl udostępnił sekcję z ogłoszeniami lokalnymi.
21.08.2012
Bycie eko pozwala nam nie tylko troszczyć się o środowisko, ale i znacznie zaoszczędzić. Bezgotówkowe wymiany na imprezach typu Swap Party czy sprzedaż zbędnych przedmiotów w serwisach internetowych z rzeczami z drugiej ręki, oprócz przedłużania życia używanym rzeczom, pozwalają także odetchnąć domowemu budżetowi.
20.08.2012
Szafa pęka Ci w szwach, a Ty nadal nie masz co na siebie włożyć? Wystaw nienoszone już ubrania w serwisie Sprzedajemy.pl i odbierz bon rabatowy na zakupy w Answear.com!
20.08.2012
Z myślą o rodzicach wszystkich uczniów sklep Merlin.pl i platforma Sprzedajemy.pl uruchomiły wspólną akcję promocyjną. Wystawiając na sprzedaż w serwisie Sprzedajemy.pl używane podręczniki klient otrzymuje rabat 15% na zakupy nowych w Merlin.pl.
17.08.2012
Podkreśl swoją oryginalność i wyróżnij się z tłumu podobnie ubranych kobiet! Jak to zrobić? Postaw na EcoFashion – trend, który od dawna jest popularny w Europie i teraz przebojem wchodzi do Polski.
14.08.2012
Zakupy przez internet są coraz popularniejsze. Jeśli chcemy z tej możliwości skorzystać i kupić coś w wirtualnym sklepie, warto dowiedzieć się kilku rzeczy. Jak rozpoznać, że trafiliśmy na solidnego sprzedawcę? Na co uważać, by nie zostać oszukanym? Po czym poznać dobry sklep internetowy?
08.08.2012
Chcesz podkreślić swoją oryginalność i ekologiczne podejście do życia? Kupuj używane rzeczy, noś je lub nadawaj im nowe życie poprzez kreatywne przeróbki.
06.08.2012
Stworzenie wymarzonego ogrodu wymaga dużego nakładu pracy i cierpliwości. Przydatne są także odpowiednie narzędzia ogrodnicze. Zobacz, jakie narzędzia przydadzą się latem w ogrodzie.
28.07.2012
Mimo że nadal mamy opory przed handlowaniem w sieci, sprzedaż regularnie wzrasta. Za pośrednictwem Internetu najczęściej sprzedajemy samochody, nieruchomości oraz odzież. W Wielkopolsce najłatwiej jest kupić antyki, na Śląsku rzeczy dla dziecka, a w województwie mazowieckim akcesoria do domu i ogrodu.
20.07.2012
Chcesz pokazać, że jesteś trendy? Chcesz podkreślić swoją oryginalność i wyróżnić się spośród tłumu podobnie ubranych kobiet? Postaw na EcoFashion – trend, który od dawna jest popularny w Europie i teraz przebojem wchodzi do Polski.
18.07.2012
Chcesz pokazać, że jesteś trendy? Chcesz podkreślić swoją oryginalność i wyróżnić się spośród tłumu podobnie ubranych kobiet? Postaw na EcoFashion – trend, który od dawna jest popularny w Europie i teraz przebojem wchodzi do Polski.
18.07.2012
Lato to najlepszy czas na rodzinne wyjazdy nad wodę. Co warto wziąć ze sobą na plażę żeby nasze dziecko spędziło ten czas bezpiecznie, ciekawie i twórczo, a my żebyśmy mieli chwilę dla siebie?
17.07.2012
Akcesoria kuchenne upiększają, ale też sprawiają, że gotowanie staje się łatwe i przyjemne. W co warto wyposażyć naszą kuchnię?
16.07.2012
Opolanie najchętniej handlują używanymi ubraniami i częściami samochodowymi. Dla jednych to sposób na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, dla innych – na spore oszczędności.
13.07.2012
Celebryci z dumą obwieszczają, że ubierają się w second-handach! To właśnie rzeczy z drugiej ręki pozwalają im wyróżnić się z tłumu podobnie ubranych ludzi.
13.07.2012
Każdy z nas ma w domu książki, które już przeczytał i które nie mieszczą mu się na półkach. Co z nimi zrobić? Podpowiadamy w naszym mini- poradniku.
09.07.2012
Chcesz kupić dobrej jakości rzecz tanio i okazyjnie? Szukaj ich w internecie! Regularne przeglądanie serwisów z ogłoszeniami sprzedaży rzeczy z drugiej ręki daje gwarancję, że zakup rzeczy niezbędnych w czasie wakacji może być nawet o 80% tańszy.
05.07.2012
Chcesz kupić dobrej jakości rzecz tanio i okazyjnie? Szukaj ich w internecie! Przeglądanie serwisów z ogłoszeniami sprzedaży rzeczy z drugiej ręki daje gwarancję, że zakup rzeczy niezbędnych w czasie wakacji może być nawet o 80 proc. tańszy!
04.07.2012
Chcesz kupić dobrej jakości rzecz tanio i okazyjnie? Sprzedajemy.pl – nowa platforma dla sprzedających i kupujących z rzeczami z drugiej ręki daje gwarancję, że zakup rzeczy niezbędnych w czasie wakacji może być nawet o 80% tańszy. Na okazje poluje już na niej regularnie prawie milion osób miesięcznie.
03.07.2012
Lato to przede wszystkim czas wakacyjnych wyjazdów. Każdy wyjazd powinien być odpowiednio zaplanowany, aby na miejscu niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy na rzeczy, o których zapomnieliśmy i aby nie przepłacać za nie robiąc zakupy w wakacyjnych kurortach.
28.06.2012
Zakupy przez internet zdobywają zwolenników. Coraz chętniej kupujemy meble używane. Siedząc przed monitorem komputera, nie tracąc czasu na męczące wędrówki po sklepach, urządzisz wnętrze i to płacąc za meble mniej. Gdzie szukać mebli okazji? I jak bez stresu zrobić zakupy w sieci?
28.06.2012
Lato to czas, w którym najczęściej wyjeżdżamy z rodziną. Przy planowaniu wakacyjnego wypoczynku powinniśmy dokładnie przemyśleć co ze sobą zabrać włączając w to niezbędne akcesoria dla naszego Maluszka. On również powinien czerpać przyjemność z letniego wyjazdu. Pamiętajmy, że robiąc zakupy w ośrodkach wypoczynkowych możemy spotkać się z dość znaczną różnicą cenową i mniejszym asortymentem.
27.06.2012
Nawet urlop na Bali nie jest w stanie spowodować, byśmy na dłużej chcieli odciąć się od świata zewnętrznego. Prędzej czy później pojawia się pokusa bądź konieczność podpięcia się do sieci. Tym bardziej, że wystarczą do tego małe, lekkie urządzenia.
26.06.2012
Jedni lubią nowoczesny minimalizm, inni proste formy z popularnych meblowych sieciówek, jeszcze inni cenią sobie przedmioty posiadające historię, charakter i duszę. Warto wiedzieć, jak w bogatej ofercie meblarskiej znaleźć prawdziwą perełkę, która nada wnętrzu niepowtarzalny smak i styl.
25.06.2012
Planując zakup mieszkania, zwłaszcza z rynku wtórnego, warto przeglądać oferty zamieszczane w lokalnych serwisach z rzeczami z drugiej ręki. Pośród tysięcy ogłoszeń pochodzących od osób prywatnych masz szansę znaleźć lokum, o którym marzysz.
15.06.2012
Po cichu zmienia się model e-handlu. Giganci rynku wierzą w prostotę i inwestują w ogłoszenia drobne.
13.06.2012
W sieci najczęściej sprzedajemy samochody, nieruchomości oraz odzież. W Wielkopolsce najłatwiej jest kupić antyki, na Śląsku rzeczy dla dziecka, a w województwie. mazowieckim akcesoria do domu i ogrodu.
12.06.2012
Czy w czasach kiedy trendy w modzie zmieniają się jak w kalejdoskopie, można jeszcze wyglądać oryginalnie, a do tego bez zbytniego nadwyrężania naszego budżetu? Jasne, że tak! Wystarczy wiedzieć, gdzie i kiedy robić zakupy.
11.06.2012
Za pośrednictwem internetu najczęściej sprzedajemy samochody, nieruchomości oraz odzież. Zainteresowani kupnem antyków najłatwiej znajdą je w Wielkopolsce, rzeczy dla dziecka najlepiej szukać na Śląsku, a akcesoria do domu i ogrodu w województwie mazowieckim.
11.06.2012
Dziennik.pl i Sprzedajemy.pl wspólnymi siłami utworzyły sekcję z ogłoszeniami lokalnymi. Dzięki tej współpracy, każdy internauta będzie mógł w portalu Dziennik.pl szybko i łatwo sprzedać rzeczy, których już nie potrzebuje.
05.06.2012
Dziennik.pl i Sprzedajemy.pl wspólnymi siłami utworzyły sekcję z ogłoszeniami lokalnymi. Dzięki tej współpracy, każdy internauta będzie mógł w portalu Dziennik.pl szybko i łatwo sprzedać rzeczy, których już nie potrzebuje. Serwis z ogłoszeniami lokalnymi, udostępniony wspólnie przez Dziennik.pl i Sprzedajemy.pl, jest dostępny na stronie głównej portalu oraz pod adresem sprzedajemy.dziennik.pl.
05.06.2012
Dziennik.pl i Sprzedajemy.pl wspólnymi siłami utworzyły sekcję z ogłoszeniami lokalnymi. Dzięki tej współpracy, każdy internauta będzie mógł w portalu Dziennik.pl szybko i łatwo sprzedać rzeczy, których już nie potrzebuje.
04.06.2012
Kiedyś traktowane z lekceważeniem, dziś ubieranie się w nich jest oznaką indywidualności i alternatywnego stylu życia. Sklepy dla ubogich weszły na salony.
04.06.2012
Sprzedajemy.pl wraz z Dziennik.pl stworzyły sekcję z ogłoszeniami lokalnymi.
29.05.2012
Odzież dla ubogich. Jeszcze kilka lat temu właśnie w ten sposób mówiło się o second-handach, miejscach, które obecnie przeżywają prawdziwy renesans. Kiedyś je lekceważono. Dziś ubieranie się w nich jest oznaką indywidualności.
25.05.2012
Lubisz wyglądać modnie i oryginalnie? Teraz możesz wyczarować niepowtarzalny wizerunek szybciej niż myślisz! Kup ubrania z drugiej ręki, a potem przerabiaj je w dowolny sposób- doszywaj frędzle, farbuj, przecieraj. Puść wodze fantazji i eksperymentuj!
22.05.2012
Witryny sklepowe kuszą tysiącami różnych wzorów i kolorów. Misie, lalki, roboty, samochodziki, klocki… Które z nich sprawią dziecku radość na lata? Gdzie warto je kupować by nie przepłacać?
22.05.2012
Misie, lalki, roboty, samochodziki, klocki. Wszystkie w dziesiątkach różnych wzorów i kolorów. Które z nich sprawią dziecku radość na lata? Gdzie warto je kupować by nie przepłacać?
18.05.2012
Styl Vintage uwielbiają siostry Olsen, Sienna Miller, Gwen Stefani, Kayah, Reni Jusis i oczywiście królowa tego stylu – Kate Moss. Chcesz poczuć się jak gwiazda? Noś rzeczy z drugiej ręki!
16.05.2012
Żyrandol za 30 zł, serwis do kawy za 15 zł, szafka kuchenna za 32 zł, komoda drewniana za 58 zł.
15.05.2012
Misie, lalki, roboty, samochodziki i klocki. Wszystkie w dziesiątkach różnych wzorów i kolorów. Które z nich sprawią dziecku radość na lata? Gdzie warto je kupować by nie przepłacać?
11.05.2012
Podczas pierwszej edycji Larów i Penatów, nowej imprezy na modowej mapie Wrocławia, nie zobaczycie modelek chodzących po wybiegu. Ubrania i dodatki będziecie mogli za to dokładnie obejrzeć i kupić, a z projektantami porozmawiać osobiście.
10.05.2012
W swojej szafie masz mnóstwo rzeczy, których nie założyłaś już od kilku sezonów, a do tego wciąż brakuje Ci miejsca na nowe zakupy? Koniecznie przeczytaj nasz poradnik- znamy skuteczne sposoby na nadmiar w garderobie!
10.05.2012
Samochody, nieruchomości, elektronika, ubrania dla dzieci i zabawki są najczęściej wystawiane na sprzedaż i poszukiwane przez internautów.
09.05.2012
Podczas pierwszej edycji Larów i Penatów, nowej imprezy na modowej mapie Wrocławia, nie zobaczycie modelek chodzących po wybiegu. Ubrania i dodatki będziecie mogli za to dokładnie obejrzeć i kupić, a z projektantami porozmawiać osobiście.
08.05.2012
Podczas pierwszej edycji Larów i Penatów, nowej imprezy na modowej mapie Wrocławia, nie zobaczycie modelek chodzących po wybiegu. Ubrania i dodatki będziecie mogli za to dokładnie obejrzeć i kupić, a z projektantami porozmawiać osobiście.
27.04.2012
Szafa pęka w szwach, a Ty nie masz się w co ubrać? Problem stary jak świat. Jego rozwiązanie jest jednak banalnie proste! Znamy skuteczne sposoby na nadmiar – w naszym poradniku podpowiadamy co zrobić z rzeczami, których już nie potrzebujemy.
27.04.2012
W Twojej szafie roi się od nietrafionych prezentów- bluzka w nie twarzowym kolorze? Niepasujący do niczego szalik od babci? A w kosmetyczce perfumy o zapachu, którego nie znosisz czy cienie do powiek, w których wyglądasz jak upiór? Co zrobić z rzeczami, które już nie są potrzebne i zajmują miejsce nowym?
26.04.2012
Co sezon projektanci proponują nam kolejne modowe nowości, które koniecznie muszą znaleźć się w naszej szafie. Tylko jak je wszystkie pomieścić? Pora na wiosenne porządki! Co zrobić z rzeczami, których już nie potrzebujemy?
24.04.2012
Przed przyjściem naszej pociechy na świat, warto wyposażyć się w kilka niezbędnych rzeczy, które mogą przydać się nam zaraz po porodzie. Jakie rzeczy kupić w pierwszej kolejności? Wydać nasze oszczędności na rzeczy nowe czy raczej z drugiej ręki? Z myślą o dylematach przyszłych mam, porównujemy obie opcje.
23.04.2012
Jeżeli masz stertę ubrań, nienoszonych już od kilku sezonów, książki, które przeczytała już cała Twoja rodzina albo meble, które pamiętają jeszcze czasy Twojego dzieciństwa i nie wiesz co z nimi zrobić? Koniecznie przeczytaj nasz poradnik!
17.04.2012
Do zakupów w sieci nie trzeba zachęcać. E-handlowcy próbują przekonać internautów, by tam również sprzedawali.
13.04.2012
Zakup odpowiednich ubranek dla dziecka to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Co, gdzie i za ile kupować - oto najczęstsze dylematy młodych mam. Porównaliśmy różne warianty i znaleźliśmy dla Was, młodzi rodzice skuteczny sposób na „mądre kupowanie”.
08.04.2012
- Zamiast kupić nową książkę wolę poszukać jakąś aukcję albo ogłoszenie w internecie - mówi Wojciech Laskowski z Torunia. - Używana jest tańsza.
05.04.2012
W ciągu zaledwie roku od pojawienia się na rynku Sprzedajemy.pl - nowej platformy dla sprzedających i kupujących z rzeczami z drugiej ręki, Polacy wystawili na niej przedmioty warte ponad 14 miliardów złotych.
02.04.2012
W ciągu roku od pojawienia się na rynku Sprzedajemy.pl – nowej platformy dla sprzedających i kupujących z rzeczami z drugiej ręki, Polacy wystawili na niej przedmioty warte ponad 14 miliardów złotych, głównie samochody, nieruchomości, odzież oraz artykuły przeznaczone dla domu i dziecka. Każdego miesiąca Sprzedajemy.pl odwiedza już ponad milion osób, które sprzedają i polują na okazje w swoim sąsiedztwie.
31.03.2012
W ciągu roku od debiutu Sprzedajemy.pl, Polacy wystawili na niej przedmioty warte ponad 14 miliardów złotych, głównie samochody, nieruchomości, ubrania oraz artykuły przeznaczone dla domu i dziecka.
30.03.2012
W ciągu zaledwie roku od pojawienia się na rynku Sprzedajemy.pl - nowej platformy dla sprzedających i kupujących z rzeczami z drugiej ręki, Polacy wystawili na niej przedmioty warte ponad 14 miliardów złotych, głównie samochody, nieruchomości, odzież oraz artykuły przeznaczone dla domu i dziecka. Każdego miesiąca Sprzedajemy.pl odwiedza już ponad milion osób, które sprzedają i polują na okazje w swoim sąsiedztwie.
28.03.2012
W ciągu zaledwie roku od pojawienia się na rynku Sprzedajemy.pl - nowej platformy dla sprzedających i kupujących z rzeczami z drugiej ręki, Polacy wystawili na niej przedmioty warte ponad 14 miliardów złotych, głównie samochody, nieruchomości, odzież oraz artykuły przeznaczone dla domu i dziecka. Na Dolnym Śląsku korzysta z niej już kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie, które sprzedają i polują na okazje w swoim sąsiedztwie.
18.03.2012
Wro Street Fashion ma rok i bije rekordy popularności. Jego stronę z modą wrocławskiej ulicy regularnie ogląda niemal 8 tys. osób. W swoje pierwsze urodziny projekt przeniósł się do klubowych podziemi i tam pokazał młody miejski styl.
13.03.2012
Pokazy mody młodych zdolnych projektantów, liczne konkursy z nagrodami zakończone koncertem do białego rana, wszystko to już 17 marca we wrocławskim klubie Loft.
2011
05.05.2011
Nadchodzi era f-commerce? Koniec z e-commerce?? Tytuły w tym stylu pojawiają się w mediach już od jakiegoś czasu. Jako przedsiębiorca zadajesz sobie pewnie pytanie, czy ten szum ma jakieś uzasadnienie biznesowe. Czy warto uruchomić sklep internetowy na Facebooku? Przeczytaj, może w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci ten artykuł.
08.04.2011
Nowe portale rzucają rękawicę gigantowi. Chcą pośredniczyć w handlu między internautami, nie pobierając za to opłat. Liczą, że w ślad za dużą liczbą klientów pójdą reklamodawcy, dzięki którym będą mogły zarobić.
23.03.2011
Udostępniono serwis e-commerce Sprzedajemy.pl mocno zintegrowany z Facebookiem. Twórcy strony określają ją jako nieaukcyjną alternatywę dla Allegro. Portal chce docelowo obsługiwać 5 mln ofert handlowych.
23.03.2011
- Chcemy być alternatywą wobec Allegro - mówią twórcy Sprzedajemy.pl, serwisu pośredniczącego w handlu rzeczami używanymi. Szacują, że przeciętnie mamy w domu sprzęty, które można sprzedać za ponad 3 tys. zł
23.03.2011
Pojawiła się nowa platforma dla sprzedających i kupujących, która jest zintegrowana z serwisem społecznościowym Facebook.
22.03.2011
No, zobaczymy jak wypali nowy projekt i gracz na polskim rynku social selling (nowe słowo) – Sprzedajemy.pl.
22.03.2011
Na rynek wchodzi Sprzedajemy.pl, nowa nieaukcyjna platforma dla sprzedających i kupujących. Zapraszamy do śledzenia tranmisji z konferencji prasowej.
22.03.2011
22 marca miała miejsce oficjalna premiera serwisu Sprzedajemy.pl - nowej, nieaukcyjnej platformy kupna i sprzedaży, której cechą charakterystyczną jest możliwość integracji z Facebookiem. Na czym będzie polegać?
22.03.2011
Portal Sprzedajemy.pl widzi potencjał, aby docelowo obsługiwać 5 mln ofert handlowych w swoim serwisie. Spółka w pierwszych latach działalności nie będzie pobierać opłat od handlujących za jej pośrednictwem, ma zabezpieczone finansowanie od inwestorów, wynika z wypowiedzi prezesa firmy Tomasza Moroza.
22.03.2011
Jeśli przed startem miałem wątpliwości, czym tak naprawdę będzie sprzedajemy.pl, to po premierze serwisu mam już zupełną jasność. Jest to klasyczny serwis z ogłoszeniami mocno nastawiony na lokalny rynek i usługi.
22.03.2011
We wtorek (22 marca 2011 roku) kilka minut po godzinie 14 w polskim internecie zadebiutowała nowa nieaukcyjna platforma dla sprzedających i kupujących zintegrowana z Facebookiem - Sprzedajemy.pl.
22.03.2011
Brak opłat i prowizji - to jedno z głównych założeń nowej platformy Sprzedajemy.pl. Przynajmniej na początku. Serwis nie chce być pośrednikiem w internetowym handlu, a jedynie umożliwić kontakt obu stronom. Skupi się przede wszystkim na ofertach osób prywatnych, w dużej mierze za pomocą Facebooka.
22.03.2011
Dzisiaj oficjalnie wystartowała nieaukcyjna platforma dla sprzedających i kupujących Sprzedajemy.pl, zintegrowana z Facebookiem.
22.03.2011
22 marca 2011 uruchomiona została nowa nieaukcyjna platforma dla sprzedających i kupujących - Sprzedajemy.pl. Nowy serwis jest zintegrowany z serwisem społecznościowym Facebook i stawia przede wszystkim na osobistą wymianę towarów pomiędzy użytkownikami.
22.03.2011
Ruszył dziś serwis Sprzedajemy.pl, który określa się mianem „nieaukcyjnej platformy dla sprzedających i kupujących”. Wyróżnikiem projektu ma być głęboka integracja z Facebookiem. Twórcy mówią o nowej jakości na rynku.
21.03.2011
Mail który otrzymałem z informacją prasową już w tytule miał dość intrygujące stwierdzenie „Kupuje.to / fb-commerce (contra Sprzedajemy.pl”. Ktoś więc pozycjonuje się na konkurenta serwisu, który jeszcze nie został uruchomiony. Mówię tutaj o Sprzedajemy.pl, które oficjalnie startuje jutro ale jak widać już zdążyło zaistnieć w świadomości nie tylko użytkowników ale również potencjalnych konkurentów.