Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Honda > Civic

Honda Civic 2001 1.7 Vtec Coupe Em2

  • 14 Lip 09:53
  • Nr ogłoszenia: 41064557
1 / 7
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Honda
  • Model Civic
  • Stan używane
  • Rok produkcji 2001
  • Przebieg 242000 km
  • Rodzaj nadwozia Sportowy / Coupe
  • Pojemność silnika 1668 cm³
  • Moc 125 KM
  • Paliwo benzyna+LPG
  • Liczba drzwi 2/3
  • Stan techniczny nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów manualna
  • Pochodzenie sprowadzony
  • Faktura nie
  • Kolor srebrny
Witam. Na sprzedaż posiadam Hondę Civic 2001 rok w wersji Ex/Lx Coupe. Silnik 1.7 v-tec 125hp z manualną 5 biegową skrzynią biegów. Samochód był sprowadzony w 2014 roku do Polski i jestem jego pierwszym  właścicielem w kraju. Zamontowana została instalacja LPG 1.5 roku temu, jest jeszcze na gwarancji. Samochód zadbany, zawsze czysty. Jak każde 15 letnie auto posiada ślady użytkowania takie jak rysy czy wgniotki. Jeżdżąc po mieście a głównie na parkingach nie da się tego uniknąć. Aktualny przebieg samochodu to 242 tys km i rośnie. Silnik: Pracuje równo na gazie jak i na benzynie. Nie ma wycieków czy jakichś zgrzytow. Płynnie wkręca się na obroty. Oleje i filtry wymieniane calkiem niedawno. Nie ma z nim najmniejszych problemów. Spalanie w mieście benzyny okolice 8l gazu 10l. Zbornik na gaz o pojemności 30 litrów Zawieszenie: Pracuje całkiem dobrze jak na Hondę. Z przodu zostały zamontowane sztywniejsze sprężyny po tym jak jedna fabryczna pękła. Posiadam jedną dobrą sprężynę na przód. Podczas jazdy samochód delikatnie znosi. Podejrzewam, że jest to wina zbieżności. Nie byla robiona po zmianie felg z 17' na 16'. Jezeli chodzi o zawieszenie z tylu. Są do wymiany tuleje wahacza, trzeszczą na drogach typu "kocie łby" . Reszta sprawna. Honda aktualnie stoi na całkiem ładnych 16' felgach z rantem, opony 195/50. Bieżnik jeszcze na 2 sezony Hamulce: Rok temu wymieniany komplet z przodu (tarcze, klocki+regeneracja zacisków) . Pół roku temu wymieniany komplet z tyłu (tarcze, klocki, regeneracja zacisków). Hamulec reczny dziala ale mogło by być lepiej. Do wymiany są prawdopodobnie szczęki w bębnach i pociągnięcie linki. Wydech: Jest cały nie ma dziur, przetarć czy korozji. Końcówka wydechu wymieniana poltora roku temu na nową. Nagłośnienie: Z przodu 4 tweerery w lusterkach i klamkach (kolejno Hertz i Philips) W drzwiach fabryczne średnio tonowe. Z tyłu w półce aktualnie Hifonics Poza tym w aucie w ostatnim czasie wymieniane były: -pompa sprzęgła -wysprzęglik -akumulator -wahacze z przodu Wyposażenie: -klimatyzacja -abs -elektryczne szyby, lusterka i szyberdach -16'aluminiowe felgi -spryskiwacze lamp Honda bez większych oznak korozji. Delikatnie na klapie bagażnika Ubezpieczenie OC oraz przegląd do października 2016 roku. Samochód to moje oczko w głowie, ale czas zmienić na coś większego i bardziej praktycznego. Honda jest naprawdę pakowna, ale jak dla mnie nadal malo. Jeździłem tym samochodem ciesząc się każdą chwila spedzoną w trasie, ale czas sie rozstać. Polecam ten samochód każdemu. Niewiele pali, wyróżnia się w tlumie, ładnie wygląda no i coupe :)

Wyposażenie dodatkowe

  • klimatyzacja
  • centralny zamek
  • elektryczne szyby
  • wspomaganie kierownicy
  • ABS
  • autoalarm
  • poduszka powietrzna
  • szyberdach
  • elektryczne lusterka
  • aluminiowe felgi
  • światła przeciwmgielne
  • immobilizer
  • lakier metallic

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

10 500 zł
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia