Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Mieszkania > Sprzedaż

Gutkowo - mieszkanie z garażem i ogródkiem

  • 08 Cze 23:45
  • Nr ogłoszenia: 56078347
1 / 6
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 4313 zł/m²
  • Powierzchnia 83 m²
  • Zabudowa dom wolnostojący
  • Liczba pokoi 3
  • Ogrzewanie gazowe
  • Forma własności własność
  • Piętro 2
  • Liczba pięter 2 piętra
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe (część domu dwurodzinnego) w wyjątkowej lokalizacji Olsztyna w pobliżu jeziora Ukiel. W bliskiej odległości znajdują się: sklep, przystanek autobusowy, plaża, kościół. Otoczenie sprzyja wielu aktywnościom (rower, bieganie, jogging, pływanie, narty biegowe, itp.). Mieszkanie składa się z przestronnego holu przechodzącego płynnie w pokój (pracowania z biblioteką). Na drugim poziomie znajdują się: obszerny salon z kuchnią, sypialnia, łazienka. Mieszkanie bardzo widne, ciepłe i klimatyczne, starannie zbudowane. Do mieszkania przynależy strych, wolnostojący murowany garaż (20 m2), część ogodu z drzewami owocowymi oraz zadaszony taras. Lokal posiada własne niezależne wejście i wszystkie media (prąd, gaz, woda).

Dodatkowe informacje

  • garaż
  • strych
  • ogródek
  • dwupoziomowe
  • taras

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

358 000 zł 4313 zł/m²