Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Grunt Otomino 981m

1 / 5
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 234 zł/m²
  • Powierzchnia 981 m²
  • Szerokość 26 m
  • Długość 39 m
  • Typ budowlana
  • Droga utwardzona
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 981 m2, położona w miejscowości Otomino (gmina Żukowo). Oznaczona w MPZP MN- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość posadowiona na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy. Na działce drzewa, oraz samosiejki. Media: prąd ok. 38 m w drodze głównej, woda ok 85 m. Dojazd drogą utwardzona. Szybki dojazd: wjazd na nową obwodnicę Żukowa dostępny w Lniskach lub Glinczu. Za pasem zieleni , za działką przebiega linia kolei metropolitarnej. W pobliżu sklepy: Biedronka, Żabka. W Żukowie pełna infrastruktura handlowo- usługowa, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia. Działka ma szerokość: 26 m, długość: 39 m, dojazd drogą utwardzoną (służebność drogi wpisana w Księdze Wieczystej). Nieruchomość Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, dla osób szukających spokojnego miejsca i dobrym dojazdem do Trójmiasta. Więcej informacji u opiekuna oferty, polecam i zapraszam na prezentacje.

Skontaktuj się

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 26 | Numer: SPI_DJ107267
Zgłoś nadużycie
230 000 zł 234 zł/m²

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Na Sprzedajemy.pl od Lut 2018
Otomino pomorskie Zobacz na mapie »

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Na Sprzedajemy.pl od Lut 2018
Otomino pomorskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma
ul. Miszewskiego 16, II piętro
80-239 Gdańsk
Zobacz na mapie
tel.: 585207330