Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Grunt Gdańsk 474m2

1 / 10
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 569 zł/m²
  • Powierzchnia 474 m²
  • Szerokość 1 m
  • Długość 1 m
  • Typ rekreacyjna
  • Droga utwardzona
Na sprzedaż działka rekreacyjno-mieszkaniowa ROD o powierzchni 474 m2 z postawionym, murowanym dwu kondygnacyjnym domkiem wielkości (8x4,4 m2) 35 m2.  Nieruchomość znajduje się w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej na terenie Pracowniczego Ogrodu działkowego "Jasień". Domek stanowi nakłady dodatkowe poczynione na dzierżawionej działce posadowionej na terenie ogrodów działkowych ROD. Nabycie na podstawie umowy przeniesienia prawa do działki (dzierżawa ) w formie Aktu Notarialnego. Domek ma dwie kondygnacje: - w dolnej części znajduje się kuchnia z jadalnią oraz łazienka. - w części górnej znajdują się dwie sypialnie. Domek jest wyposażony, umeblowany i użytkowany przez cały rok. Na działce znajdują się nasadzenia drzew owocowych i iglaków. Więcej informacji u opiekuna oferty, polecam i zapraszam na prezntacje.

Skontaktuj się

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 39 | Numer: SPI_DJ812806
Zgłoś nadużycie
270 000 zł 569 zł/m²

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Lut 2018
Gdańsk pomorskie Zobacz na mapie »

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Lut 2018
Gdańsk pomorskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma
ul. Miszewskiego 16, II piętro
80-239 Gdańsk
Zobacz na mapie
tel.: 585207330