Garaż w Garażu podziemnym ul. Cynamonowa 3, Lublin, Okazja
- 19 Maj 19:57
- Nr ogłoszenia: 70981629
1 / 2
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 6643 zł/m²
- Powierzchnia 14 m²
- Lokalizacja w budynku
- Konstrukcja murowany
Witam. Do sprzedania garaż zamykany znajdujący się w kompleksie garażu podziemnego pod budynkiem( ciepły cały rok). Garaż znajduje się na ul. Cynamonowa 3 w Lublinie. Mam notariusza który dopełni formalności ( sprzedaż wlasnosciowych udziałów w nieruchomości, garaż nie jest przypisany do mieszkania więc można go sprzedać oddzielnie) Kontakt tylko telefonicznie.
Dodatkowe informacje
- oświetlenie
- ogrzewanie
93 000 zł
6643 zł/m²