Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"telefon komórkowy z dobrą baterią" w Elektronika

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Elektronika wyłącz filtr
  • Fraza: telefon komórkowy z dobrą baterią wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • LG E400 Telefon komórkowy uszkodzony

      Obserwuj

    • LG E400 Telefon komórkowy uszkodzony

      …LG E400 Telefon komórkowy uszkodzony. Uszkodzenie- nie można włączyć. Bateria dobra , ekran dobry. brak ładowarki. Możliwość wysyłki…

      12 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SIEMENS AX72 + ładowarka

      Obserwuj

    • SIEMENS AX72 + ładowarka

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru czarno srebrnego . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W stanie DOBRY - swoje…

      49 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Philips Savvy

      Obserwuj

    • Telefon Philips Savvy

      …Sprzedam kolekcjonerski telefon komórkowy Philips savvy.Stan wizualny bardzo dobry.Stan techniczny nie znany.Brak…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam telefon komórkowy HUAWEI VNS-L21

      Obserwuj

    • Sprzedam telefon komórkowy HUAWEI VNS-L21

      …Sprzedam telefon komórkowy HUAWEI VNS-L21 koloru czarnego.Telefon jest w bardzo dobrym stanie fizycznym i…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon dla Seniora Ushining G180 - Duże Klawisze, SOS - OKAZJA!

      Obserwuj

    • Telefon dla Seniora Ushining G180 - Duże Klawisze, SOS - OKAZJA!

      …Sprzedam widoczny na zdjęciach telefon komórkowy Ushining G180, idealny dla seniora. Urządzenie posiada duże…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nokia 6103

      Obserwuj

    • Nokia 6103

      …Nokia 6103 stan dobry bateria oryginalna w stanie dobrym simlock plus…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon komórkowy Ericsson R320s + ładowarka, pudełko, płyta CD stan BDB

      Obserwuj

    • Telefon komórkowy Ericsson R320s + ładowarka, pudełko, płyta CD stan BDB

      …Witaj, sprzedaję używany kultowy telefon komórkowy firmy Ericsson, model R320s, kolor niebiesko-czarny. Telefon

      299 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefony komórkowe czytaj opis rabaty

      Obserwuj

    • Telefony komórkowe czytaj opis rabaty

      Telefony komórkowe widoczne na zdjęciach. Wszystkie działające. Empiria stan bardzo dobry z l Ładowarką i bazą…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon komórkowy NOKIA 500 czarny + pudełko i czerwone plecki

      Obserwuj

    • Telefon komórkowy NOKIA 500 czarny + pudełko i czerwone plecki

      …Witaj, sprzedaję używany telefon komórkowy firmy Nokia, model 500, kolor czarny. Telefon posiada niesprawną baterię

      79 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOKIA 6230 i RM-72 bez simlocka + Ładowarka b.dobry stan

      Obserwuj

    • NOKIA 6230 i RM-72 bez simlocka + Ładowarka b.dobry stan

      dobrym z minusem .Na zdjęciach sprzedawany egzemplarz Nowa bateria CECHY: *Zegarek *Stoper *Alarm *Kalkulator *Kalendarz W SKŁAD WCHODZI *Telefon *Bateria *Ładowarka…

      119 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam doogees100

      Obserwuj

    • Sprzedam doogees100

      …Witam sprzedam smartfon doogee s100 w dobrym stanie noszony z dodatkowym szkłem i silikonowym etui telefon na dużą baterię starcza na kilka dni info pod num telefonu

      600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon TeXet TM-D328

      Obserwuj

    • Telefon TeXet TM-D328

      Telefon TeXet TM-D328 w bardzo dobrym stanie używany,menu w języku angielskim i cyrylica,bardzo mocma bateria

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOKIA 1100 RH-18 bez simlocka + Ładowarka

      Obserwuj

    • NOKIA 1100 RH-18 bez simlocka + Ładowarka

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru srebrno niebieskiego . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W stanie dobrym z…

      119 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Alcatel OT-209

      Obserwuj

    • Telefon Alcatel OT-209

      …Sprzedam kolekcjonerski telefon komórkowy Alcatel OT-209.Brak baterii, ładowarki, tylnej klapki.Stan wizualny dobry.Stan techniczny nie znany.nie odpowiadam na wiadomości sms…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Realme 8/używany

      Obserwuj

    • Realme 8/używany

      …Sprzedam telefon Realme 8, używany, w dobrym stanie. Pamięć 128 GB. Wszystko działa bez problemu, bateria trzyma dobrze. Telefon bez ładowarki. Odbiór osobisty w Brzegu.”…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon komórkowy Nokia 2323c-2

      Obserwuj

    • Telefon komórkowy Nokia 2323c-2

      …Witam. Do sprzedania telefon komórkowy Nokia 2323c-2. Nokia w stanie bardzo dobrym i w 100 % sprawna. Telefon do…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung GT-S7562

      Obserwuj

    • Samsung GT-S7562

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru grafit . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. Stan można określić na dobry . Na…

      49 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon komórkowy Nokia E52 zestaw

      Obserwuj

    • Telefon komórkowy Nokia E52 zestaw

      …Sprzedam telefon nokia E52 komplet, w bardzo dobrym stanie, nowa bateria trzyma 9 dni, pudełko, papiery, ładowarka…

      1 600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • HTC desire 500

      Obserwuj

    • HTC desire 500

      …Sprzedam telefon komórkowy HTC desire 500 stan określam na bardzo dobry. Wyświetlacz jak nowy zabezpieczony folią…

      199 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Realme 7 6/64

      Obserwuj

    • Realme 7 6/64

      …Sprzedam realme 7 6/64 stan bardzo dobry bateria w kondycji 100% cały zestaw który oferuje producent, telefon nie jest obciążony abonamentem ani żadnymi ratami…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SAMSUNG GT- C 3050 bez simlocka + ładowarka

      Obserwuj

    • SAMSUNG GT- C 3050 bez simlocka + ładowarka

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru czarnego . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W dobrym stanie . Na zdjęciach…

      49 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOKIA 6280 RM-78 + ładowarka bez simlock b.dobry stan

      Obserwuj

    • NOKIA 6280 RM-78 + ładowarka bez simlock b.dobry stan

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru srebrno czarnego . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W stanie dobrym jak na…

      89 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOKIA 6020 RM- 30 + ładowarka bez simlock b. dobry stan

      Obserwuj

    • NOKIA 6020 RM- 30 + ładowarka bez simlock b. dobry stan

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru srebrno białego . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W b.stanie dobrym jak na…

      59 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sony Ericsson K510 i + ładowarka

      Obserwuj

    • Sony Ericsson K510 i + ładowarka

      dobry z małym minusem . Na zdjęciach sprzedawany egzemplarz. CECHY: *Zegarek *Stoper *Alarm *Kalkulator *Kalendarz W SKŁAD WCHODZI *Telefon *Bateria *Ładowarka…

      69 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nokia 6100 NPL-2 + ładowarkabez simlocka

      Obserwuj

    • Nokia 6100 NPL-2 + ładowarkabez simlocka

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru niebieskiego . Bez simlocka .Stan można określić na b.dobry z minusem. .Menu w…

      119 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOKIA 2600 RH-59 + ładowarka bez simlock

      Obserwuj

    • NOKIA 2600 RH-59 + ładowarka bez simlock

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru srebrnego . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W stanie dobrym jak na swoje…

      49 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOKIA N70 RM-84 + ładowarka bez simlock

      Obserwuj

    • NOKIA N70 RM-84 + ładowarka bez simlock

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru srebrnego . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W stanie dobrym jak na swoje…

      89 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wolkman Philips radiem. W zestawie słuchawki

      Obserwuj

    • Wolkman Philips radiem. W zestawie słuchawki

      …Sprzedam wolkman. Stan bardzo dobry. Wszystko działa. Posiada tylko małe ryski obudowie. . Polecam . W zestawie słuchawki i baterie Kontakt. 723 334 245…

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOKIA 3110 c clasic RM-237 + ładowarka bez simlock dobry stan

      Obserwuj

    • NOKIA 3110 c clasic RM-237 + ładowarka bez simlock dobry stan

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru czarnego . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W stanie bardzo dobrym stanie…

      59 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOKIA 6303 c RM-638 + ładowarka bez simlock dobry stan

      Obserwuj

    • NOKIA 6303 c RM-638 + ładowarka bez simlock dobry stan

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru srebrno czarnego (obudowa metal) . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W…

      79 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Maxcom MM918

      Obserwuj

    • Telefon Maxcom MM918

      …Sprzedam telefon komórkowy Maxcom MM918, telefon w bardzo dobrym stanie, wyświetlacz nie porysowany, nie popękany…

      170 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SAMSUNG SGH C260 Klapka + ładowarka bez simlock

      Obserwuj

    • SAMSUNG SGH C260 Klapka + ładowarka bez simlock

      …stan można określić na bardzo dobry.Na zdjęciach sprzedawany egzemplarz. CECHY: *Zegarek *Stoper *Alarm *Kalkulator *Kalendarz W SKŁAD WCHODZI *Telefon *Bateria *Ładowarka…

      59 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOKIA 3120 c clasic RM-364 + ładowarka bez simlock

      Obserwuj

    • NOKIA 3120 c clasic RM-364 + ładowarka bez simlock

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru czarnego . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W stanie dobrym jak na swoje…

      59 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Oppo A53

      Obserwuj

    • Oppo A53

      Telefon Oppo A53 4GB/64GB od nowości użytkowany przez kobietę stan moim zdaniem jest dobry nie ma żadnych wad…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SAMSUNG B2100 SOLID Xplorer CZERWONY

      Obserwuj

    • SAMSUNG B2100 SOLID Xplorer CZERWONY

      …Samsung B2100 SOLID Xplorer czerwony Telefon komórkowy z ekranem 1,8 cala. Klawiatura Klasyczna, aparat 1,3 Mpix…

      49 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung GT E 1150 Flip Telefon z Klapką + ładowarka

      Obserwuj

    • Samsung GT E 1150 Flip Telefon z Klapką + ładowarka

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru czarnego z klapką . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. . Dobry do pracy np.na…

      89 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOKIA 6500 SLIDE RM-240 + ładowarka bez simlock made in finland

      Obserwuj

    • NOKIA 6500 SLIDE RM-240 + ładowarka bez simlock made in finland

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru srebrno czarnego . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W stanie dobrym jak na…

      129 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam Infinix hot 20 5G Stan bardzo dobry ,Etui gratis,szkło,do uzgodni

      Obserwuj

    • Sprzedam Infinix hot 20 5G Stan bardzo dobry ,Etui gratis,szkło,do uzgodni

      …Infinix Hot 20 5G.Stan bardzo dobry.Bateria 5000mAh w bardzo dobrej kondycji.4 GB ram plus 3 wydzielone z…

      200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Mobistel EL600 Dual SIM różowy cyrkonie SWAROVSKI

      Obserwuj

    • Telefon Mobistel EL600 Dual SIM różowy cyrkonie SWAROVSKI

      …) , marki Mobistel, model EL600 Dual SIM, w dobrym stanie z wyjmowaną klasyczną baterią telefonową. Telefon posiada…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Oppo Reno 4 Lite 8/128

      Obserwuj

    • Oppo Reno 4 Lite 8/128

      …ładowarkę z wejściem C. Telefon jest w bardzo dobrym stanie,bateria wytrzymuje długo. Założona szyba hartowana. Dodaje…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon komórkowy Nokia C5

      Obserwuj

    • Telefon komórkowy Nokia C5

      Telefon komórkowy Nokia C5 Bez Simlocka Dobry dla seniora Sprawny Stan jak na zdjęciach W komplecie telefon i…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon Mio Phone 2016 Lisciani

      Obserwuj

    • Smartfon Mio Phone 2016 Lisciani

      … Jedynie zatrzymuje się na logo i dalej się nie uruchamia, nie wiem jaka przyczyna. Telefon czysty w bardzo dobrym stanie…

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SAMSUNG SGH M 150 bardzo rzadki

      Obserwuj

    • SAMSUNG SGH M 150 bardzo rzadki

      …Sprawny telefon komórkowy ,koloru czarno srebrnego . Bez simlocka . .Menu w języku polskim. W stanie b.dobrym

      89 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon z ubiegłego wieku Simens C10 D z antenką

      Obserwuj

    • Smartfon z ubiegłego wieku Simens C10 D z antenką

      …Sprzedam smartfon z ubiegłego wieku. Simens C 10 D-wersja niebieska z antenką .Stan bardzo dobry. Minusy bateria

      200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Infinix hot 30 okazja

      Obserwuj

    • Infinix hot 30 okazja

      …Infinix Hot 30i 256 GB / 8+8 GB RAM – zadbany Sprzedam telefon Infinix Hot 30i w bardzo dobrym stanie. Telefon od…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Google Pixel 3 4/64 Nowa Bateria, Doskonały Stan - WARTO

      Obserwuj

    • Google Pixel 3 4/64 Nowa Bateria, Doskonały Stan - WARTO

      …więcej oczekiwać od telefonu? Dlaczego warto kupić: - Została wymieniona bateria, bo już szybko się rozładowywał…

      500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Xiaomi Redmi Note 4 3/32 GB

      Obserwuj

    • Xiaomi Redmi Note 4 3/32 GB

      …Smartfon Xiaomi Redmi Note 4 z 3GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Używany, w dobrym stanie. Telefon

      119 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam telefony

      Obserwuj

    • Sprzedam telefony

      …też nadawać się tylko na i wyłącznie na części, zaś bateria może być w dobrej koordynacji i ten telefon mogę oddać…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Vivo V25e, Sunlight Gold, 128 GB

      Obserwuj

    • Vivo V25e, Sunlight Gold, 128 GB

      Telefon w dobrym stanie ekran: 6,44 (1080x2404) 90 Hz AMOLED RAM: 8 GB pamięć: 128 GB 3 aparaty: 64 MP, 2 MP…

      600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Nokia RM217 6300 Ładowarki Nokia cienki i gruby bolec 230V i 12V

      Obserwuj

    • Telefon Nokia RM217 6300 Ładowarki Nokia cienki i gruby bolec 230V i 12V

      …dawnych lat telefon komórkowy Nokia RM-217 model 6300 Telefon sprawny bateria jest oryginalna, wizualnie w stanie b…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon REALME GT NEO2 5G 12 GB RAM/256GB

      Obserwuj

    • Smartfon REALME GT NEO2 5G 12 GB RAM/256GB

      …nie przeszkadza to w użytkowaniu. Wyświetlacz bez pęknięć i rys. Bateria w dobrej kondycji wytrzymuje cały dzień użytkowania…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pancerny smartfon Oukitel WP6

      Obserwuj

    • Pancerny smartfon Oukitel WP6

      dobrych parametrach ktore mozna sprawdzic w necie. To jest naprawde bardzo dobry sprzet,godny polecenia. Oukitel sprawny w…

      480 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • stary sprawny telefon komórkowy LG z klapką GB220  kolekcjonerski

      Obserwuj

    • stary sprawny telefon komórkowy LG z klapką GB220 kolekcjonerski

      …głośności Skrótowe klawisze do aparatu i odtwarzacza muzyki Wygodne duże klawisze Wytrzymały Bardzo dobra bateria (na…

      78 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SPREDAM TELEFON REALME 11  5G

      Obserwuj

    • SPREDAM TELEFON REALME 11 5G

      …/przód: 108Mpix+2Mpix/16Mpix Ekran: 6,7" Bateria: 5000 mAh stan bardzo dobry Cena 400 pln do negocjacji Nie wysyłam odbiór osobisty TEL. 603907354. WŁOCŁAWEK…

      400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon komórkowy Nokia 110 Dual-SIM   blue sea

      Obserwuj

    • Telefon komórkowy Nokia 110 Dual-SIM blue sea

      …Witam, na sprzedaż telefon komórkowy Nokia 110 Dual-SIM . Stan wizualny i techniczny telefonu bardzo dobry, nie…

      69 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon Doogee S35T czarny pancerny

      Obserwuj

    • Smartfon Doogee S35T czarny pancerny

      …Doogee S35T to solidny, wytrzymały smartfon w kolorze czarnym. Telefon jest używany, ale w bardzo dobrym stanie…

      290 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kamera LTE 4G bezprzewodowa na baterie ZEWNĘTRZNA

      Obserwuj

    • Kamera LTE 4G bezprzewodowa na baterie ZEWNĘTRZNA

      …widzenia Obsługuje wykrywanie ruchu PIR, alarm push na telefon komórkowy Obsługa połączenia sieciowego z karty SIM 3G…

      899 zł
      FIRMA
    • Sprawny Telefon Manta TEL4091N DUAL SIM w BDB stanie

      Obserwuj

    • Sprawny Telefon Manta TEL4091N DUAL SIM w BDB stanie

      Telefon Manta TEL4091N DUAL SIM 4 cale Sprawny Stan dobry jak na zdjęciach Nowa bateria dopłata 25zł Ładowarka…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowy Oppo Reno 4Z 128Gb Ink Black

      Obserwuj

    • Nowy Oppo Reno 4Z 128Gb Ink Black

      …Nowy Oppo Reno 4Z 128Gb Ink Black Dzien dobry Panstwu, Na sprzedaz oferujemy Oppo Reno 4Z 5G w kolorze czarnym…

      845 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Media-Tech DUAL PHONE MT842

      Obserwuj

    • Telefon Media-Tech DUAL PHONE MT842

      …111x45,7x14,6mm Telefon sprawny, w stanie wizualnie dobrym. Jedyna wada to zarys/uszkodzenie z tyłu obudowy. Odbiór osobisty: Ruda Śląska, możliwa wysyłka…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia