Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"etui na telefon komórkowy" w Elektronika

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Elektronika wyłącz filtr
  • Fraza: etui na telefon komórkowy wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Etui Silikonowe do telefonów komórkowych

      Obserwuj

    • Etui Silikonowe do telefonów komórkowych

      …Do telefonów komórkowych Etui Silikonowe Etui Silikonowe do telefonów komórkowych Podana cena jest za jedną sztukę. Odbiór osobiście Wysyłka Przesyłka 15 zł…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Etui .portfel na telefon komórkowy Nowy

      Obserwuj

    • Etui .portfel na telefon komórkowy Nowy

      Etui - portfel na telefon komórkowy Nowy możliwa wysyłka lub odbiór…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam telefon komórkowy

      Obserwuj

    • Sprzedam telefon komórkowy

      …Witam sprzedam telefon komórkowy LG k8lte stan bardzo dobry mało używany pokrowiec etui w zestawie…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Etui do telefonu kom.

      Obserwuj

    • Etui do telefonu kom.

      Etui do telefonu komórkowego Odbiór osobiście Wysyłka Przesyłka 15 zł…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Etui ładujące Oppo Enco bez słuchawek

      Obserwuj

    • Etui ładujące Oppo Enco bez słuchawek

      Etui ładujące Oppo Enco bez słuchawek, polecam, zapraszam…

      24 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam telefon

      Obserwuj

    • Sprzedam telefon

      …Sprzedam telefon realme c71 pudełko ładowarka etui więcej informacji na priv…

      400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • telefon komórkowy lg k10 LTE LG K10 LG  K420n stan idealny

      Obserwuj

    • telefon komórkowy lg k10 LTE LG K10 LG K420n stan idealny

      …sprzedam widoczny na zdjęciach telefon komórkowy LG K10 stan idealny, użytkowany przez kobietę niepalącą w…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam telefon jak nowy

      Obserwuj

    • Sprzedam telefon jak nowy

      …Witam mam na sprzedaż telefon firmy realme 9 pro 5g. Telefon od nowości w etui i ma szkło na szybce .telefon nie ma…

      750 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowe etui na Realme GT 5G

      Obserwuj

    • Nowe etui na Realme GT 5G

      …Sprzedam nowe etui z klapką na telefon Realme GT 5G. Etui ze skóry w kolorze brązowym, odporne na zabrudzenia z…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Etui Samsung A50 niebieskie

      Obserwuj

    • Etui Samsung A50 niebieskie

      …eleganckich, modnych etui na telefony komórkowe.  Idealne dopasowanie w połączeniu z designem zapewnia łatwą obsługę…

      19,88 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon

      Obserwuj

    • Telefon

      …bardzo dobry noszony przez kobietę w etui mogę sprzedać razem z etui zamykana i na tylnią klapę ale raczej dla…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Etui pokrowiec Leagoo kiicaa power.

      Obserwuj

    • Etui pokrowiec Leagoo kiicaa power.

      …Mam do sprzedania nowe nie używane etui do telefonu komórkowego Leagoo kiicaa power .Kolor etui czarny. Jeśli…

      26 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Etui Batman Samsung Galaxy S8 plus

      Obserwuj

    • Etui Batman Samsung Galaxy S8 plus

      …holenderska marka, która specjalizuje się w projektowaniu eleganckich, modnych etui na telefony komórkowe. Idealne…

      49,88 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pixel 10a 128GB obsydian + etui i szklo

      Obserwuj

    • Pixel 10a 128GB obsydian + etui i szklo

      Telefon od Tmobile, nowy, otwarty i uruchomioiony w celu sprawdzenia…

      2 350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Oppo Reno 4 lite

      Obserwuj

    • Oppo Reno 4 lite

      …Sprzedam telefon oppo Reno 4 lite w stanie dobrym z etui I szkiełkiem na wyświetlaczu…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon Realme 8

      Obserwuj

    • Smartfon Realme 8

      …sprzedaje cały komplet. Telefon uzytkowany cały czas w etui, na ekranie oryginalna folia od nowości zestaw zawiera Telefon Etui Pudełko Ładowarkę Kabel usb…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Huawei Y550 -  smartfon

      Obserwuj

    • Huawei Y550 - smartfon

      Telefon komórkowy Huawey Y550 + dwie szyby na ekran , akumulator zapasowy , ładowarka , etui stan niezły…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Etui Samsung A10 niebieskie

      Obserwuj

    • Etui Samsung A10 niebieskie

      …eleganckich, modnych etui na telefony komórkowe.  Materiał jest bardzo mocny, elastyczny, antypoślizgowy i zapewnia…

      19,88 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • telefon komórkowy lg k10 LG K10 stan idealny

      Obserwuj

    • telefon komórkowy lg k10 LG K10 stan idealny

      …sprzedam widoczny na zdjęciach telefon komórkowy LG K10 stan idealny, użytkowany przez kobietę niepalącą w…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Okładka / etui na telefon

      Obserwuj

    • Okładka / etui na telefon

      …Sprzedam dwie okładki/ etui na telefony. Okładki w bardzo dobrym stanie - jak na zdjęciach. Wymiary okładek…

      5 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Iphone 11 pro 64gb

      Obserwuj

    • Telefon Iphone 11 pro 64gb

      …Sprzedam telefon używany przez jedną osobę. Stan bardzo dobry. Normalne ślady użytkowania. Zestaw etui, kabel do ładowania…

      550 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Etui pokrowiec futerał do starych telefonów komórkowych

      Obserwuj

    • Etui pokrowiec futerał do starych telefonów komórkowych

      Etui do telefonu , nowe , stan fabryczny , wymiary telefonu 105 x 45 x 11 mm , cena dotyczy jednej sztuki…

      9 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Oppo a98 5g 256GB

      Obserwuj

    • Oppo a98 5g 256GB

      …Oppo a98 5g 256gb pamieci Etui

      280 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam doogees100

      Obserwuj

    • Sprzedam doogees100

      …Witam sprzedam smartfon doogee s100 w dobrym stanie noszony z dodatkowym szkłem i silikonowym etui telefon na dużą baterię starcza na kilka dni info pod num telefonu

      600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon OPPO A57s + kij do zdjęć

      Obserwuj

    • Telefon OPPO A57s + kij do zdjęć

      …Mam do sprzedania używany telefon OPPO A57s z zamontowanym szkłem oraz etui przezroczystym.dodstkowo kij do zdjęć Telefon sprawny. Odbiór osobisty…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Etui w kwiatki Samsung Galaxy S6

      Obserwuj

    • Etui w kwiatki Samsung Galaxy S6

      …holenderska marka, która specjalizuje się w projektowaniu eleganckich, modnych etui na telefony komórkowe. Ultra…

      19,88 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • sony xperia sp telefon komórkowy

      Obserwuj

    • sony xperia sp telefon komórkowy

      …sprzedam widoczny na zdjęciu dotykowy telefon Sony Xperia SP W zestawie: - instrukcja obsługi, - ładowarka…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Motorola g7 telefon komórkowy

      Obserwuj

    • Motorola g7 telefon komórkowy

      …Sprzedam widoczny na zdjęciach używany telefon komórkowy model g7 Motorola. Stan bardzo dobry. To co widać na…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ulefone Armor 12 5G 128Gb

      Obserwuj

    • Ulefone Armor 12 5G 128Gb

      …Ulefone Armię 12 5g 128Gb ,telefon pancerny ,nowy ,w zestawie ładowarka przewód USB Etui dodatkowe szkła hartowane…

      1 150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Vivo Y20s 128 GB / 4 GB RAM

      Obserwuj

    • Vivo Y20s 128 GB / 4 GB RAM

      Telefon używany w 100%sprawny. Na wyświetlaczu szkło od nowości bez rys. W zestawie: pudełko ładowarka etui

      300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • OPPO A31 4/64GB

      Obserwuj

    • OPPO A31 4/64GB

      …Sprzedam OPPO A31 4/64GB Jak nowy od nowosci w etui oraz szklo…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • redmi note 8 t xiaomi telefon komórkowy

      Obserwuj

    • redmi note 8 t xiaomi telefon komórkowy

      …sprzedam widoczny na zdjęciach telefon komórkowy parametry i stan podane na zdjęciach w ogłoszeniu w zestawie etui

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • IPhone 15 Pro Max etui tylne - plecki

      Obserwuj

    • IPhone 15 Pro Max etui tylne - plecki

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung Galaxy S8+

      Obserwuj

    • Samsung Galaxy S8+

      …Na sprzedaż w pełni sprawny telefon komórkowy firmy Samsung, model Galaxy S8+. W stanie idealnym zabezpieczony od…

      500 zł
      FIRMA
    • Realme 6 Niebieski smartfon telefon dotykowy android 11

      Obserwuj

    • Realme 6 Niebieski smartfon telefon dotykowy android 11

      …Realme 6, wyświetlacz cały, od nowości zabezpieczany szkłem hartowanym. Bateria trzyma kilka dni. W zestawie telefon, etui, szkło hartowane, słuchawki, ładowarka i kabel…

      249 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Motorola Moto g7 G7

      Obserwuj

    • Motorola Moto g7 G7

      …Sprzedam widoczny na zdjęciach używany telefon komórkowy model g7 Motorola. Proszę uważnie zapoznać się ze…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • MyGadget ETUI NA KARTY DO TELEFONY szare

      Obserwuj

    • MyGadget ETUI NA KARTY DO TELEFONY szare

      …przykleić etui na dowód osobisty z tyłu etui na telefon komórkowy i usunąć je bez pozostawiania śladów. Wymiary: 8,8 cm x 5,6 cm PRODUKT NOWY Cena za 1 sztukę Dostępna 1 sztuka…

      9,99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Realme 9 PRO PLUS 8GB/256GB

      Obserwuj

    • Realme 9 PRO PLUS 8GB/256GB

      …Na sprzedaż Realme 9 PRO PLUS w stanie idealnym. W komplecie ładowarka, etui, pudełko Cena do nego. Kontakt tylko przez serwis…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Realme 7 pro 8/128

      Obserwuj

    • Realme 7 pro 8/128

      …Sprzedam telefon marki realme 7 pro blue 8/128 w stanie bardzo dobrym. Telefon od nowości użytkowany w etui i ze…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowe etui do Redmi 9T

      Obserwuj

    • Nowe etui do Redmi 9T

      komórkowego. Skorupa przyklejona stabilnie do portfela nie odpadnie z portfela, chwytając ten etui na portfel bez obaw…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Imitacja Samsung Galaxy S21 Ultra

      Obserwuj

    • Imitacja Samsung Galaxy S21 Ultra

      …pełni sprawny, wizualnie jak nowy, w zestawie etui. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu lub przez sprzedajemy…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Xiaomi Redmi Note 4 3/32 GB

      Obserwuj

    • Xiaomi Redmi Note 4 3/32 GB

      komórkowy ,koloru czarnego w czarnym grubym ETUI . Bez simlocka i innych blokad . .Menu w języku polskim.Na zdjęciach…

      119 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Siemens

      Obserwuj

    • Telefon Siemens

      …Nie ma pewności czy sprawny, bez ładowarki, która gdzieś się zawieruszyła, ale z oryginalna instrukcja i etui do tego modelu. Polecam dla kolekcjonerów starych modeli telefonów

      190 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • S24 ultra+ 16+1 TB nowy

      Obserwuj

    • S24 ultra+ 16+1 TB nowy

      …Sprzedam nowy S24 ultra+ 16+ 1 TB Black W zestawie szkło+ etui gumowe, rysik ,słuchawki , Ładowarka Nowy nigdy nie używany polecam…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon komórkowy Huawei Mate 20 lite. Smartfon.

      Obserwuj

    • Telefon komórkowy Huawei Mate 20 lite. Smartfon.

      …Sprzedam używany telefon komórkowy Huawei Mate 20 lite. Telefon jest w dobrym stanie i działa bez zarzutu. Idealny…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Etui na telefon narzędzia kabura MCGUIRE NICHOLAS

      Obserwuj

    • Etui na telefon narzędzia kabura MCGUIRE NICHOLAS

      …Nie używane. Stan bardzo dobry. Etui jest dedykowane do starszego typu modeli telefonów komórkowych, lub mniejszych…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • T Phone Pro 5g Mobile Phone .

      Obserwuj

    • T Phone Pro 5g Mobile Phone .

      …jest faktura . Telefon posiada kabel do ładowania etui oraz szkło hartowane.Cena to 1000 zl do lekkiej negocjacji. Zapraszam do zakupu…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Akcesoria do smartfonów, etui, szkła ochronne i tp.

      Obserwuj

    • Akcesoria do smartfonów, etui, szkła ochronne i tp.

      …Oferuję szeroki wybór akcesoriów do smartfonów, w tym etui i szkła ochronne. Wszystkie produkty są nowe, dzięki…

      15 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Realme 6 /128 GB

      Obserwuj

    • Telefon Realme 6 /128 GB

      …Mam na sprzedaż używany w bardzo dobrym stanie telefon Realme 6 z etui i szkłem zabezpieczajacym ekran telefonu

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pokrowiec

      Obserwuj

    • Pokrowiec

      …Posiadam nowe pokrowce na telefon komórkowy do Huawei honor 9x granatowy może być też do innego koloru Stan:Nowy…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon i Skaner w jednym Newland model NLS-MT90

      Obserwuj

    • Telefon i Skaner w jednym Newland model NLS-MT90

      …miesiące Skaner jest w 100% sprawny wszystko działa jak należy W zestawie jest: -Skaner -Orginalne opakowanie -Etui ochronne -Ładowarka…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Oppo A 17 nowy !!! Nigdy Nie Używany

      Obserwuj

    • Oppo A 17 nowy !!! Nigdy Nie Używany

      …Witam. Mam na sprzedaż telefon marki Oppo A 17. Telefon jest nowy. W zestawie wchodzi telefon, pudełko,ładowarka z…

      600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • OPPO A16S

      Obserwuj

    • OPPO A16S

      etui ochronne. Telefon w pełni sprawny bardzo dobrze utrzymany, idealny dla osób szukających wydajnego urządzenia z…

      259 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Smartfon  Realme 12 5G

      Obserwuj

    • Telefon Smartfon Realme 12 5G

      …od nowości szkło hartowane + etui + pudekko Więcej informacji 7.3.1.9.1.1.0.1.0…

      520 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obserwuj

    • Okazja

      …czas telefon leżał na półce, nigdy nie noszony w kieszeni, dlatego żadnych porysowan czy wgnieceń, dodatkowo ładowarka etui oraz folia ochronna na ekran…

      400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • telefon komórkowy

      Obserwuj

    • telefon komórkowy

      …Sprzedam telefon one plus nord 2. Telefon w stanie idealnym, od nowości założone oryginalne etui oraz fabryczna…

      480 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon Hurricane Wave, dualSIM, microSD, etui, Android

      Obserwuj

    • Smartfon Hurricane Wave, dualSIM, microSD, etui, Android

      …Do sprzedania mam praktycznie nieużywanego smartfona. Prosty telefon na dwie karty SIM, ma gniazdo na karty microSD…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Infinix hot 30 okazja

      Obserwuj

    • Infinix hot 30 okazja

      … Stan wizualny: zadbany, normalne ślady Są jakieś ślady na rogach ale to od etui Cena: 350 zł do lekkiej negocjacji. Odbiór osobisty lub wysyłka Sprzedaje bo mam inny telefon

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon Mio Phone 2016 Lisciani

      Obserwuj

    • Smartfon Mio Phone 2016 Lisciani

      …Sprzedam Smartfon Mio Phone 2016 Lisciani plus etui przezroczyste Dotyk chodzi, bateria trzyma bardzo długo…

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mały pokrowiec / etui na telefon - firmy ''FILA''

      Obserwuj

    • Mały pokrowiec / etui na telefon - firmy ''FILA''

      … Nie wysyłam za pobraniem!!! Sprzedam mały pokrowiec/etui na telefon komórkowy znanej i renomowanej sportowej firmy…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia