Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"gb 128" w Inne telefony komórkowe i smartfony

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Elektronika wyłącz filtr
  • Telefony i Akcesoria wyłącz filtr
  • Telefony komórkowe wyłącz filtr
  • Pozostałe wyłącz filtr
  • Fraza: gb 128 wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Vivo V25e, Sunlight Gold, 128 GB

      Obserwuj

    • Vivo V25e, Sunlight Gold, 128 GB

      …Telefon w dobrym stanie ekran: 6,44 (1080x2404) 90 Hz AMOLED RAM: 8 GB pamięć: 128 GB 3 aparaty: 64 MP, 2 MP…

      600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon oppoa91

      Obserwuj

    • Smartfon oppoa91

      …Sprzedam sprawny nieuszkodzony z nowym wyświetlaczem smartfon oppoa91,, 6/128 GB

      295 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Oppo A38 128GB

      Obserwuj

    • Telefon Oppo A38 128GB

      …Witam! Na sprzedaż telefon Oppo A38 128 GB w kolorze czarnym. Urządzenie w idealnym stanie wizualnym, bez…

      189 zł
      FIRMA
    • Oppo Reno 4 Lite 8/128

      Obserwuj

    • Oppo Reno 4 Lite 8/128

      … System operacyjny: Android 12 Pamięć RAM / Pamięć wbudowana: 8 GB / 128 GB Zestaw zawiera: pudełko, instrukcje…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon Realme 6i 4 GB / 128 GB zielony Zadbany

      Obserwuj

    • Smartfon Realme 6i 4 GB / 128 GB zielony Zadbany

      …procesora: 2.00 GHz Liczba rdzeni procesora: 8 Pamięć RAM: 4 GB Wbudowana pamięć: 128 GB Ekran 6.50", 720 x 1600 px, 270…

      420 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowy Realme C55  128 GB prosto z salonu Play

      Obserwuj

    • Nowy Realme C55 128 GB prosto z salonu Play

      600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam Infinix hot 20 5G Stan bardzo dobry ,Etui gratis,szkło,do uzgodni

      Obserwuj

    • Sprzedam Infinix hot 20 5G Stan bardzo dobry ,Etui gratis,szkło,do uzgodni

      …wewnętrznej ,128 GB.5G.Nfc płatnosci telefonem,dual sim.Ekran żadnej ryski.Ładowarka orginalna.Dodatkowo karta pamięci…

      200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Realme 8/używany

      Obserwuj

    • Realme 8/używany

      …Sprzedam telefon Realme 8, używany, w dobrym stanie. Pamięć 128 GB. Wszystko działa bez problemu, bateria trzyma dobrze. Telefon bez ładowarki. Odbiór osobisty w Brzegu.”…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon T Phone 3

      Obserwuj

    • Smartfon T Phone 3

      GB pamięci operacyjnej, 128 GB pamięci wewnętrznej, przewód do ładowarki, orginalne opakowanie. Telefon jest…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Realme 11 pro stan bdb

      Obserwuj

    • Realme 11 pro stan bdb

      …Witam do sprzedania mam smartfon realme 11pro 8/128 gb. Telefon w stanie bardzo dobrym wizualnym jak i technicznym, zakupiony lipiec 2024. W zestawie oryginalny kabel bez ładowarki…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam OPPO a54s

      Obserwuj

    • Sprzedam OPPO a54s

      …Witam mam do sprzedania OPPO a54s 128 GB 4 ram Stan dobry na ekranie ani ryski na pleckach widoczne rysy co jest…

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Oppo Reno 7 Lite 5G 8GB/128GB Czarny – bardzo dobry stan, lekko używany

      Obserwuj

    • Oppo Reno 7 Lite 5G 8GB/128GB Czarny – bardzo dobry stan, lekko używany

      …praca dzięki 8 GB RAM i 128GB pamięci. Telefon lekko używany, minimalne ślady użytkowania praktycznie niewidoczne…

      449 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam telefon Realme C55 RMX3710 – złoty (Sunshower), bardzo dobry stan

      Obserwuj

    • Sprzedam telefon Realme C55 RMX3710 – złoty (Sunshower), bardzo dobry stan

      …technicznie, rodzaj dotykowy, system operacyjny Android 13, Parametry techniczne : pamięć wbudowana : 128 GB, procesor…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon Realme 10

      Obserwuj

    • Smartfon Realme 10

      …Do sprzedania używany Smartfon Realme 10. 128 GB. Telefon używany przez rok. Stan bardzo dobry. Jedynie widoczne…

      700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon ViVo Y20s -   Jak NOWY

      Obserwuj

    • Smartfon ViVo Y20s - Jak NOWY

      … Wyświetlacz: 6,51 " 1600 x 720 pikseli IPS. Pojemność baterii: 5000 mAh. Pamięć RAM/wewnętrzna : 4 GB / 128 GB

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mam do sprzedania NIEUŻYWANY smartfon Realme 8i (RMX3151)

      Obserwuj

    • Mam do sprzedania NIEUŻYWANY smartfon Realme 8i (RMX3151)

      …TFT 16M kolorów, 120 Hz 1080 x 2412 px (6.60") 400 ppi ∼84.6% screen-to-body ratio -Pamięć wbudowana 128 GB -Pamięć…

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Vico y21s 4 /128 GB

      Obserwuj

    • Vico y21s 4 /128 GB

      300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Realme GT 2 5G Biały Bardzo dobry Stan

      Obserwuj

    • Realme GT 2 5G Biały Bardzo dobry Stan

      …telefon działa bardzo płynnie 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci ekran AMOLED 120 Hz bardzo dobra jakość obrazu NFC płatności…

      549 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Xiaomi Redmi Note Pro 10 pamięć 128 GB

      Obserwuj

    • Xiaomi Redmi Note Pro 10 pamięć 128 GB

      359 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon Google Pixel 6 Pro/128 GB, jak nowy, robi super zdjęcia

      Obserwuj

    • Smartfon Google Pixel 6 Pro/128 GB, jak nowy, robi super zdjęcia

      …jakość dźwięku oraz grafikę. Ma elegancki wygląd i jest w kolorze: Stormy Black. "Google Pixel 6 Pro 12/128 GB to…

      950 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Doro 7080 trefon komórkowy

      Obserwuj

    • Doro 7080 trefon komórkowy

      …masowej 128 GB Typ złącza Wi-fi Kolor Szary Technologia sieci bezprzewodowej Wi-Fi Rozmiar zainstalowanej pamięci RAM 512 MB. Telefon w idealnym stanie. Cena 400 zł.Wysyłka 15 zł…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon pancerny Dogee,

      Obserwuj

    • Telefon pancerny Dogee,

      …ładowarka. 1.Ekran: 6,0" IPS HD+ 2.Pamięć: 8 / 128 GB 3.Aparat tył / przód: 48 + 20 / 16 Mpix 4.System operacyjny…

      750 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon telefon Cubot J8  2/16Gb

      Obserwuj

    • Smartfon telefon Cubot J8 2/16Gb

      …kartę pamięci: microSD, microSDHC, microSDXC (do 128 GB), kartę SIM: nanoSIM Wyświetlacz koloowy: Kolorowy / IPS TFT 16…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon REALME 9 8/128GB 6.40" 90Hz Żółty RMX3521

      Obserwuj

    • Smartfon REALME 9 8/128GB 6.40" 90Hz Żółty RMX3521

      … DLNA: Tak Pamięć wbudowana [GB]: 128 Model procesora: Qualcomm Snapdragon 680 Dual SIM: Tak Częstotliwość taktowania…

      430 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon TCL 60R 5G 4/128GB 6.7" 120Hz telefon niebieski kolor

      Obserwuj

    • Smartfon TCL 60R 5G 4/128GB 6.7" 120Hz telefon niebieski kolor

      …lata. Do 2TB rozszerzalnej pamięci masowej Nigdy nie zabraknie Ci miejsca. Dzięki 128 GB wbudowanej pamięci…

      549 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • SAGEM my511X simlock Plus

      Obserwuj

    • SAGEM my511X simlock Plus

      128 x 160 px Max. czas rozmów 2G: 180 min. (3.0 h) Max. czas czuwania 2G: 220 h (9.2 dni) Standardowa bateria Li-Ion…

      47 zł
      OSOBA PRYWATNA

Ogłoszenia archiwalne

    • Smartfon Infinix NOTE 30 4G 8 GB / 128 GB 4G (LTE)
    • Smartfon Infinix NOTE 30 4G 8 GB / 128 GB 4G (LTE)

      …Witam! Na sprzedaż Smartfon Infinix NOTE 30 4G 8 GB / 128 GB 4G (LTE). Opis: Stan techniczny: Sprawny Stan…

      369 zł
      FIRMA
    • Oppo Reno 8T JAK NOWY
    • Oppo Reno 8T JAK NOWY

      …Oppo Reno 8T 8/128 GB–stan idealny Sprzedam telefon Oppo Reno 8T w wersji 8 GB RAM / 128 GB pamięci. Telefon jest…

      390 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Vivo Y20s 128 GB / 4 GB RAM
    • Vivo Y20s 128 GB / 4 GB RAM

      300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • OPPO RENO 8T

      Obserwuj

Wyniki: 1-30
Wyniki: 30
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia