Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"gb 128" w Telefony i Akcesoria

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Elektronika wyłącz filtr
  • Telefony i Akcesoria wyłącz filtr
  • Fraza: gb 128 wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Smartphone Huawei Mate 10 Pro 6 GB / 128 GB dual sim jak nowy

      Obserwuj

    • Smartphone Huawei Mate 10 Pro 6 GB / 128 GB dual sim jak nowy

      …Sprzedam telefon Huawei Mate 10 Pro 6 GB / 128 GB dual sim. Wsparcie dla usług Google. Jak nowy, używany w etui, z założonym szkłem hartowanym. Tylko odbiór osobisty…

      399 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowy Xiaomi Mi 10T Lite Pearl Gray 6 Gb RAM 128 Gb ROM Nowy

      Obserwuj

    • Nowy Xiaomi Mi 10T Lite Pearl Gray 6 Gb RAM 128 Gb ROM Nowy

      …Nowy Xiaomi Mi 10T Lite Pearl Gray 6 Gb RAM 128 Gb ROM Nowy z Plomba Telefon nigdy nieuzywany zaplombowany, na gwarancji 24 msc…

      895 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 14 128 GB

      Obserwuj

    • iPhone 14 128 GB

      …Sprzedam iPhone 14 128 GB kolor czarny, nowy zafoliowany z salonu…

      4 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • samsung galaxy s20 fe -uszkodzony wyświetlacz i szybka

      Obserwuj

    • samsung galaxy s20 fe -uszkodzony wyświetlacz i szybka

      …uszkodzony wyświetlacz ale na chodzie bez zarzutu obecnie korzystam i szybka pęknięta od aparatu. pamięć 128 gb i 128 gb sd…

      600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 14 • 128 GB • BIAŁY • 81% baterii

      Obserwuj

    • iPhone 14 • 128 GB • BIAŁY • 81% baterii

      …Witam serdecznie. Na sprzedaż iPhone 14 w kolorze białym, pamięć 128 GB. Telefon w pełni sprawny, użytkowany…

      1 499 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung Galaxy A15 4 GB 128 GB 5G od Lombardia Katowice

      Obserwuj

    • Samsung Galaxy A15 4 GB 128 GB 5G od Lombardia Katowice

      …Samsung Galaxy A15 4 GB 128 GB 5G Sprawny technicznie. Stan telefon idealny,szkło hartowne na ekranie, na ramce z…

      429 zł
      FIRMA
    • Samsung Galaxy A54 5G dual sim 8 GB RAM 128 GB - Czarny

      Obserwuj

    • Samsung Galaxy A54 5G dual sim 8 GB RAM 128 GB - Czarny

      …Witam, Samsung Galaxy A54 A 546 5G Dual Sim 8 GB RAM 128 GB - Czarny Telefon w bardzo dobrym stanie. Wygląda jak…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 7 plus 128 GB silver

      Obserwuj

    • iPhone 7 plus 128 GB silver

      …Witam do sprzedania mam iPhona 7 plus 128 GB , 3gb ramu z wymienionym ekranem na oryginalny oraz baterią też…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Iphone15pro 128 gb tytan naturalny

      Obserwuj

    • Iphone15pro 128 gb tytan naturalny

      …Witam, mam na sprzedaz iphone 15 pro 128 gb telefon bez zarysowan stan bardzo dobry zawsze noszony w etui. Kondycja baterii 94%…

      3 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam

      Obserwuj

    • Sprzedam

      …Pamięć RAM: 6 GB Pamięć wbudowana: 128 GB Stan idealny…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 13 128 GB

      Obserwuj

    • iPhone 13 128 GB

      …Sprzedam iPhone 13 128 GB. Telefon jest w idealnym stanie, naklejona ochronną folią z przodu i tyłu. Główny aparat…

      1 850 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowy Redmi 13 Gwar. 6g/128

      Obserwuj

    • Nowy Redmi 13 Gwar. 6g/128

      …Nowy Redmi 13 z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Telefon jest na gwarancji i z paragonem. Kolor Ocean…

      370 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Miesięczny IPhone 14 128 GB księżycowa poświata

      Obserwuj

    • Miesięczny IPhone 14 128 GB księżycowa poświata

      …Sprzedam miesięcznego iPhone 14 128 GB w kolorze księżycowej poświaty . Telefon kupiony za gotówkę wraz z ładowarka…

      4 800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 14 Plus RED 128 GB

      Obserwuj

    • iPhone 14 Plus RED 128 GB

      …Zablokowany iPhone w idealnym stanie , pamięć 128 GB być może przyda się komuś na czesci , cena do nego. Mogę…

      1 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 15 128 GB Blue | Bardzo dobry stan | Szkło + etui + pudełko.

      Obserwuj

    • iPhone 15 128 GB Blue | Bardzo dobry stan | Szkło + etui + pudełko.

      …iPhone 15 128 GB – Niebieski (Blue) – Bardzo dobry stan Sprzedam iPhone 15 w kolorze niebieskim (Blue) o…

      1 799 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Redmi Note 12 5G Dual SIM Ice Blue 128 GB i 4 GB RAM

      Obserwuj

    • Redmi Note 12 5G Dual SIM Ice Blue 128 GB i 4 GB RAM

      …dwiema kartami SIM, technologią 5G, 128 GB pamięci masowej i 4 GB pamięci RAM, 6,67-calowym ekranem OLED o…

      380 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Karta pamięci Micro SD Kingston 128 Gb używana

      Obserwuj

    • Karta pamięci Micro SD Kingston 128 Gb używana

      …Sprzedam, kartę pamięci Micro SD, marki Kingston o pojemności 128 GB. Karta nie jest w pełni sprawna, do przejżenia…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Iphone 13 mini 128Gb

      Obserwuj

    • Iphone 13 mini 128Gb

      …Sprzedam iPhone 13 mini 128 GB Telefon w dobrym stanie, w pełni sprawny. Bateria została wymieniona – kondycja 100…

      1 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • IPHONE 14 128 GN

      Obserwuj

    • IPHONE 14 128 GN

      …IPHONE 14 pamięć 128 GB. Sprawny, nie zniszczony…

      1 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 15 128 GB okazja

      Obserwuj

    • iPhone 15 128 GB okazja

      …Witam sprzedam swój prywatny telefon iPhone 15 128 GB w idealnym stanie bez blokad czy wad ☺️ Telefon używany…

      800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowy Samsung A80, kolor : Ghost White, 128 GB

      Obserwuj

    • Nowy Samsung A80, kolor : Ghost White, 128 GB

      …Nowy Samsung A80, kolor : Ghost White, 128 GB Witam, Mam do sprzedania nowy [zafoliowany] telefon Samsung A80 w…

      1 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 13 128 GB RED

      Obserwuj

    • iPhone 13 128 GB RED

      …Sprzedam iPhone 13 128 GB RED Jestem pierwszą właścicielką telefon kupiony w oficjalnym sklepie Apple Stan bardzo…

      2 600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 13 Pro 128/6 GB

      Obserwuj

    • iPhone 13 Pro 128/6 GB

      …Witam posiadam do sprzedania iPhone 13 pro 128 gb pamieci silver telfon zadbany naklejone szklo hartowane i etui…

      3 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 16E — 128 GB — biały — stan idealny

      Obserwuj

    • iPhone 16E — 128 GB — biały — stan idealny

      …Sprzedam oryginalny iPhone 16E, wersja 128 GB, kolor biały. Telefon w stanie idealnym — ekran bez rys, obudowa jak…

      2 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam telefon redmi 14 C używany 200zl

      Obserwuj

    • Sprzedam telefon redmi 14 C używany 200zl

      …Xiaomi Redmi 14 C 8/128 GB 6,88" 120Hz 50 Mpix CZARNY kot. NIE. 1324806 Wyświetlacz: 6,88 " 1640 x 720 pikseli…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Vivo V25e, Sunlight Gold, 128 GB

      Obserwuj

    • Vivo V25e, Sunlight Gold, 128 GB

      …Telefon w dobrym stanie ekran: 6,44 (1080x2404) 90 Hz AMOLED RAM: 8 GB pamięć: 128 GB 3 aparaty: 64 MP, 2 MP…

      600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • IPhone 14 Pro Max 128 GB – stan świetny, 95% kondycji baterii + kabel

      Obserwuj

    • IPhone 14 Pro Max 128 GB – stan świetny, 95% kondycji baterii + kabel

      …iPhone 14 Pro Max 128 GB – stan świetny, 95% kondycji baterii Sprzedam iPhone 14 Pro Max 128 GB w świetnym stanie…

      2 499 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon na sprzedaż

      Obserwuj

    • Telefon na sprzedaż

      …? Samsung Galaxy S25 128 GB – Jasny Niebieski | Stan Bardzo Dobry | Jak Nowy Sprzedam Samsung Galaxy S25 128 GB w…

      2 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 13 — 128 GB — Midnight — bardzo dobry stan

      Obserwuj

    • iPhone 13 — 128 GB — Midnight — bardzo dobry stan

      …Sprzedam oryginalny iPhone 13, wersja 128 GB, kolor Midnight. Model A2633, pełna wersja EU, z pudełkiem i folią…

      1 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Honor 90 Smart 5G 4/128 GB

      Obserwuj

    • Honor 90 Smart 5G 4/128 GB

      …Mam do sprzedania telefon Honor 90 Smart 5G Pamięc wewnetrzna 128 GB pamięc Ram 4 GB Telefon jest nowy…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • REDMI 15 C

      Obserwuj

    • REDMI 15 C

      …Sprzedam nowy REDMI 15 C orginalnie zapakowany zabląbowany 128 GB ROM 8 GB RAM,w oklicach mogę dostarczyć…

      550 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon Motorola Edge 30 Neo 8 GB / 128 GB 5G czarny

      Obserwuj

    • Smartfon Motorola Edge 30 Neo 8 GB / 128 GB 5G czarny

      …opakowanie, ładowarka. Specyfikacje Marka: Motorola Typ: Moto Edge30 Neo (128 GB) Wyświetlacz OLED 6,3" o…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon Samsung Galaxy A71 6 GB / 128 GB 4G (LTE) czarny

      Obserwuj

    • Smartfon Samsung Galaxy A71 6 GB / 128 GB 4G (LTE) czarny

      …Języku Polskim : Tak Pamięć wbudowana : 128 GB Pamięć RAM : 6 GB Łączność : 4G ( LTE ) , Bluetooth , NFC , Wi-Fi…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 15 pro 128 GB 91%

      Obserwuj

    • iPhone 15 pro 128 GB 91%

      …Sprzedam używanego nie cały rok iPhone 15 pro 128 GB 91% kondycja baterii. Telefon bardzo zadbany, wolny od wad…

      2 700 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam Samsung Galaxy s20 ultra 5G 12GB

      Obserwuj

    • Sprzedam Samsung Galaxy s20 ultra 5G 12GB

      …Witam sprzedam Samsung Galaxy s20 ultra 12 GB pamięci RAM 128 GB stan bardzo dobry więcej informacji udzielę telefonicznie…

      1 400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Xiaomi Redmi Note 10 Pro

      Obserwuj

    • Xiaomi Redmi Note 10 Pro

      …Witam Mam na sprzedaż używany telefon Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6 GB RAM 128 GB ROM Stan dobry Tel: 601 - 749 - 937…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung A53 5G 6/128 Stan Idealny

      Obserwuj

    • Samsung A53 5G 6/128 Stan Idealny

      … Wyświetlacz: 6.5", 2400 x 1080px, Super AMOLED Pamięć wbudowana [GB]: 128 Pamięć RAM: 6 GB Aparat: Tylny 64 Mpx + 12 Mpx…

      645 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam telefon

      Obserwuj

    • Sprzedam telefon

      …Sprzedam samsung m23 5g 128 GB z oryginalnym pudełkiem plus 1 etui…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon oppoa91

      Obserwuj

    • Smartfon oppoa91

      …Sprzedam sprawny nieuszkodzony z nowym wyświetlaczem smartfon oppoa91,, 6/128 GB

      295 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 14 128 GB

      Obserwuj

    • iPhone 14 128 GB

      3 600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • IPad PRO 11 cali 4 gen 128 gb WI-FI +Apple Pencil 2 gen

      Obserwuj

    • IPad PRO 11 cali 4 gen 128 gb WI-FI +Apple Pencil 2 gen

      …iPad Pro 11 cali 4. generacji z 128 GB pamięci oraz Apple Pencil 2 generacji wraz z pokrowcem i pudełkami…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowy IPhone 12 Pro Max 128 GB

      Obserwuj

    • Nowy IPhone 12 Pro Max 128 GB

      …Nowy IPhone 12 Pro Max 128 GB oferuje: absolutnie NOWY telefon, caly zestaw nieuzywany, 100% sprawny technicznie…

      4 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Iphone 15 czarny 128 gb

      Obserwuj

    • Iphone 15 czarny 128 gb

      1 530 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung S9+ , stan idealny

      Obserwuj

    • Samsung S9+ , stan idealny

      …Samsung Galaxy S9+ kolor czarny Stan idealny. System operacyjny: Android 8.0 Wbudowana pamieć: 128 GB Pamięć RAM…

      389 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Oppo A38 128GB

      Obserwuj

    • Telefon Oppo A38 128GB

      …Witam! Na sprzedaż telefon Oppo A38 128 GB w kolorze czarnym. Urządzenie w idealnym stanie wizualnym, bez…

      189 zł
      FIRMA
    • Oppo Reno 4 Lite 8/128

      Obserwuj

    • Oppo Reno 4 Lite 8/128

      … System operacyjny: Android 12 Pamięć RAM / Pamięć wbudowana: 8 GB / 128 GB Zestaw zawiera: pudełko, instrukcje…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 15, idealny

      Obserwuj

    • iPhone 15, idealny

      …? Sprzedam iPhone 15 128 GB – stan idealny! ? ? Kolor: niebieski ? Pamięć: 128 GB ? Kondycja baterii: 86% ? Liczba…

      2 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung a57 8/128

      Obserwuj

    • Samsung a57 8/128

      …dzień. Wyposażony w 8 GB RAM, zapewnia płynne działanie aplikacji i komfortową wielozadaniowość, a 128 GB pamięci…

      1 499 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB pamięci, 8 GB RAM

      Obserwuj

    • Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB pamięci, 8 GB RAM

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 021. Samsung Galaxy S20+ 128 GB Cosmic Gray SM-G985F/DS

      Obserwuj

    • 021. Samsung Galaxy S20+ 128 GB Cosmic Gray SM-G985F/DS

      …Dzień dobry, Dzisiaj chcę dać Państwu możliwość zakupu: - Samsung Galaxy S20+ 128 GB Cosmic Gray SM-G985F/DS…

      999 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • telefon huawei honor 20 lite 128/4- stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • telefon huawei honor 20 lite 128/4- stan bardzo dobry

      …Telefon Huawei honor 20 lite posiada 128 Gb pamięci i 4 Gb pamięci ram. Był używany przez krótki czas, ale jest w…

      220 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Smartfon Realme 6i 4 GB / 128 GB zielony Zadbany

      Obserwuj

    • Smartfon Realme 6i 4 GB / 128 GB zielony Zadbany

      …procesora: 2.00 GHz Liczba rdzeni procesora: 8 Pamięć RAM: 4 GB Wbudowana pamięć: 128 GB Ekran 6.50", 720 x 1600 px, 270…

      420 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowy Realme C55  128 GB prosto z salonu Play

      Obserwuj

    • Nowy Realme C55 128 GB prosto z salonu Play

      600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • iPhone 14 Pro Max

      Obserwuj

    • iPhone 14 Pro Max

      …Sprzedam iPhone 14 Pro Max 128 GB Kolor Gold-2700 pln Oraz iPhone 14 Pro Max 256 GB Kolor czarny -2900 pln Idealny…

      2 700 zł
      FIRMA
    • Xiaomi redmi note 12 pro

      Obserwuj

    • Xiaomi redmi note 12 pro

      …Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6 GB / 128 GB 5G Niebieski Sky Blue Telefon jest w bardzo dobrym stanie. Nie…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Motorola Moto G60 | smartfon | superbateria | superaparat | nowy

      Obserwuj

    • Motorola Moto G60 | smartfon | superbateria | superaparat | nowy

      … pamięć RAM: 6 GB pamięć wbudowana: 128 GB Polecam i zapraszam do kontaktu…

      699 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam

      Obserwuj

    • Sprzedam

      …Snapdragon 695 5G i posiada 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Jak nowe telefony Samsung Galaxy A35 5G 6/128 GB, pudełka,plecki,szyba

      Obserwuj

    • Jak nowe telefony Samsung Galaxy A35 5G 6/128 GB, pudełka,plecki,szyba

      …Samsung Galaxy A35 5G 6/128 GB – styl, moc i nowoczesna łączność Samsung Galaxy A35 5G to nowoczesny smartfon…

      795 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Telefon Redmi 11 128GB

      Obserwuj

    • Telefon Redmi 11 128GB

      …Witam! Na sprzedaż telefon Xiaomi Redmi Note 11 128 GB. Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym, idealne jako…

      99 zł
      FIRMA
    • Smartfon Samsung Galaxy S25 12/128GB 5G

      Obserwuj

    • Smartfon Samsung Galaxy S25 12/128GB 5G

      …Sprzedam Samsung Galaxy S25 o pojemności 12GB Ram i 128 GB pamięci wbudowanej w eleganckim srebrnym kolorze. BEZ…

      2 199 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia