Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

DZIAŁKI BUDOWLANE, OLSZANA 3 682 m2

1 / 7
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 160 zł/m²
  • Powierzchnia 1146 m²
  • Szerokość 40 m
  • Długość 30 m
  • Typ budowlana
Na sprzedaż trzy działki budowlane o łącznej powierzchni 3 682 m2. Olszana, w gminie Podegrodzie (powiat nowosądecki) Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczone symbolem MN1 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Szczegóły nieruchomości: Działka nr 1 (311/7) – 1163 m² Działka nr 2 (311/6) – 1148 m² Działka nr 3 (311/5) – 1146 m² Droga wewnętrzna (działka nr 311/3) – 225 m² (udział w drodze) Atuty oferty: Kształtne, ustawne działki idealne pod budowę domu Uregulowany dostęp do drogi wewnętrznej (udział w działce 311/3) Uzbrojenie: prąd przy granicy działek Atrakcyjna lokalizacja – bliskość natury i terenów rekreacyjnych Dogodny dojazd do centrum Nowego Sącza (ok. 15 minut samochodem) Spokojna okolica – idealna do zamieszkania lub inwestycji Cena: 160 zł/m² Podana cena dotyczy działki oznaczonej nr 3. Możliwość zakupu całości! W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.

Skontaktuj się

Góral Nieruchomości

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 114
Zgłoś nadużycie
183 360 zł 160 zł/m²
do negocjacji

Góral Nieruchomości

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Wrz 2023
Olszana małopolskie Zobacz na mapie »

Góral Nieruchomości

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Wrz 2023