Cena za m²
320 zł/m²
-
Powierzchnia
1000 m²
-
Szerokość
37 m
-
Długość
27 m
-
Typ
budowlana
-
Droga
utwardzona
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.
Polecamy Państwu działkę budowlaną w podbiałostockich Solniczkach, zaledwie parę minut jazdy od granicy miasta. Działka ma powierzchnię 1000 m2, dostęp do prądu i rozpoczętą inwestycję budowy domu jednorodzinnego - została wykonana ława i fundamenty o wymiarach ok. 17m x 12m i powierzchni zabudowy 200 m2. Możliwość zabudowania domem parterowym lub piętrowym o wysokości do 9m. Działka narożna o wymiarach: 37m x 27m. Dotychczasowe nakłady wynoszą ok. 100 000,00 zł.
Cena działki - 320 000,00
Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane.