Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Działka Trypucie w otoczeniu lasu, szybki dojazd do miasta Białystok

  • 13 Maj 13:34
  • Nr ogłoszenia: 73365281
1 / 9
  • Oferta od firmy
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 135 zł/m²
  • Powierzchnia 1108 m²
  • Szerokość 46 m
  • Długość 24 m
  • Typ budowlana
Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Trypucie, gmina Turośń Kościelna. Otoczona jest wiejskim krajobrazem z bezpośrednim sąsiedztwem lasu. Działka o łącznej powierzchni 1108 m², składającą się z działek nr 49/26 i 49/36. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 46 m (szerokość od drogi) na 24 m (głębokość), co daje szerokie możliwości zagospodarowania. Na zdjeciach jest to teren pod lasem porośnięty kukurydzą. Budowa po uzyskaniu warunków zabudowy ( decyzja w drodze) - brak miejscowego planu zagospodarowania. Media: • Prąd: dostępny w drodze przy działce. Odległości do najważniejszych punktów: • Szkoła podstawowa: około 3 km. • Sklep spożywczy: około 2 km. • Przystanek autobusowy: około 1,5 km. • Stacja kolejowa: około 1 km. Czas dojazdu do Białegostoku: • Samochodem: około 20 minut. • koleją do stacji Zielone Wzgórza - 8 minut Działka idealna dla osób poszukujących spokojnego miejsca na budowę domu jednorodzinnego, którzy pragną uciec od miejskiego zgiełku i zamieszkać w spokojnej, wiejskiej okolicy. Sprzedaż przez pośrednika, który zapewnia pomoc w formalnościach. Na sprzedaż posiadam rownież sąsiednią działkę o podobnych wymiarach (numery 49/25 i 49/35) - przez pośrednika lub bez.

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

149 580 zł 135 zł/m²