Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Działka rekreacyjna

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 185 zł/m²
  • Powierzchnia 298 m²
  • Typ rekreacyjna
  • Ogrodzenie siatka
Na sprzedaż zadbana działka rekreacyjna ROD „Jutrzenka” w Żory przy ulicy Brzozowej i Bocznej. Powierzchnia działki wynosi 298 m². Działka jest ogrodzona i gotowa do wypoczynku oraz spędzania czasu z rodziną. Na działce znajdują się liczne drzewa i krzewy owocowe: jabłonie, czereśnia, wiśnia, brzoskwinia, a także porzeczki i agrest. W cenie pozostaje wiele dodatkowego wyposażenia: * nowa trampolina kupiona w tamtym roku, * basen wraz z wydajną pompą piaskową, * huśtawki, * miejsce na ognisko z trójnogiem do grillowania nad ogniskiem (nowy, kupiony kilka dni temu), * drewniany domek z altaną, * duży blaszak na narzędzia. Razem z działką zostają również narzędzia i sprzęty potrzebne do pielęgnacji terenu, m.in. kosiarka, podkaszarka, łopaty, grabie i inne wyposażenie. Działka idealna do wypoczynku, grillowania i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Sprzedaż z powodu choroby – niestety nie jestem już w stanie samodzielnie zajmować się działką. Cena do uzgodnienia telefonicznie. Tel: *** *** ***

Media

  • prąd
  • woda

Skontaktuj się

Bartek Krępic

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 58
Zgłoś nadużycie
55 000 zł 185 zł/m²

Bartek Krępic

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Kwi 2026