Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Działka ogrodnicza ROD "Powstańców Wielkopolskich"

  • 28 Maj 09:54
  • Nr ogłoszenia: 61790463
1 / 4
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 101 zł/m²
  • Powierzchnia 395 m²
  • Typ rekreacyjna
Sprzedam ogródek działkowy w rod "Powstańców Wielkopolskich" przy ul. Janka Muzykanta - dojazd od ul. Łukasińskiego i ul. Taczaka/Przygodnej. Powierzchnia działki 395m2, Na działce znajduje się przestronna drewniana altana z podłączeniem do mediów (prąd i woda). Liczne nasadzenia, w tym Grusza Konferencja, Brzoskwinia, Śliwa, Wiśnia, Czereśnia, Borówka Amerykańska, Pigwowiec, iglaki, wydzielone grządki na warzywa, oczko wodne. Działka w cichym zakątku na końcu alejki.

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

40 000 zł 101 zł/m²