Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Działka Kielnarowa 7800m2

1 / 5
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 134 zł/m²
  • Powierzchnia 7800 m²
  • Typ budowlana
  • Droga asfalt
Na sprzedaż widokowa działka w Kielnarowej. Widokowa działka w malowniczej okolicy w pełni uzbrojona z wydanymi warunkami zabudowy. Biuro nieruchomości DK Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość gruntową dla osób poszukujących niepowtarzalnego miejsca do życia. Na sprzedaż działka o powierzchni 78 arów zlokalizowana jest w gminie Tyczyn w niezwykle urokliwym miejscu jakim jest miejscowość Kielnarowa. Teren jest otoczony lasem, a to gwarantuje piękne widoki przez cały rok oraz prywatność. Cena zakupu nieruchomości: 1 050 000,00 zł Działka budowlana oraz posiada dostęp do mediów: - prąd na działce - gaz na działce - kanalizacja miejska - woda studnia Dojazd do działki drogą asfaltową. Niezwłocznie skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej ofercie. Działka jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają miejsca, z dala od miejskiego zgiełku, czerpiąc korzyści z pięknych widoków, uroku przyrody i spokoju. [emp10] Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Skontaktuj się

Biuro nieruchomości DK Brokers

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 19 | Numer: SPI_7646
Zgłoś nadużycie
1 050 000 zł 134 zł/m²

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Kielnarowa podkarpackie Zobacz na mapie »

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Kielnarowa podkarpackie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Biuro nieruchomości DK Brokers
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów
Zobacz na mapie
tel.: 791951791

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek10:00 - 17:00