Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Działka inwestycyjna - Racula

1 / 4
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 170 zł/m²
  • Powierzchnia 9500 m²
  • Typ budowlana
Przedstawiamy do sprzedaży działkę o pow. 9500 m2 położoną w Zielonej Górze Przy ul. Racula – Zielna. Nieruchomość w kształcie trójkąta z wydanymi warunkami zabudowy dla ośmiu domów jednorodzinnych. Dostęp do drogi publicznej (ul. Głogowska) poprzez drogę miejską – ul. Zielna. Media: energia elektr. i woda w drodze tuż przy działce. W bezpośrednim otoczeniu tereny zielone i nowe domy. Zapraszamy.

Skontaktuj się

Małgorzata

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 71
Zgłoś nadużycie
1 615 000 zł 170 zł/m²
do negocjacji

Małgorzata

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Gru 2018