Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Działka budowlana ze zgłoszonym projektem domu Łośno gm. Kłodawa

  • 11 Maj 23:30
  • Nr ogłoszenia: 73359241
1 / 6
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 107 zł/m²
  • Powierzchnia 1121 m²
  • Typ budowlana
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 41/38 o powierzchni 1121 m², położona w miejscowości Łośno, w gminie Kłodawa (powiat gorzowski). Nieruchomość posiada zgłoszony projekt budowlany domu jednorodzinnego o powierzchni 58,29 m², a także media dostępne bezpośrednio na działce. Dodatkowym atutem jest regularny kształt, który ułatwia zagospodarowanie terenu. Możliwość zakupu działki na dwie raty notarialne. To doskonała propozycja dla osób planujących szybkie rozpoczęcie budowy domu w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dogodnym dojazdem do Gorzowa Wielkopolskiego. Łośno to miejscowość położona wśród lasów, w terenie otuliny Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego w niewielkiej odległości znajdują się liczne jeziora. Okolica zapewnia idealne warunki do relaksu dzięki zielonemu otoczeniu i bliskości wody. • Powierzchnia: 1121 m² • Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (MPZP), zgłoszony projekt budowlany • Media: dostępne na działce • Lokalizacja: Łośno, gmina Kłodawa • Otoczenie: lasy, tereny zielone, jeziora • Dojazd: szybki dojazd do Gorzowa Wielkopolskiego Proszę o kontakt za pośrednictwem platformy lub o przesłanie szczegółowych informacji informacji drogą e-mailową. W sprawach telefonicznych proszę o wcześniejszą wiadomość SMS pod numerem 5 zero dziewięć 8 dwa 0 dziewięć 5 6-oddzwonię w dogodnym momencie.

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

120 000 zł 107 zł/m²