Działka budowlana Warszawa Targówek 1500 PUM
- 05 Kwi 18:18
- Nr ogłoszenia: 72982504
1 / 1
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 4579 zł/m²
- Powierzchnia 1092 m²
- Typ budowlana
- Ogrodzenie siatka
- Droga asfalt
Pośrednikom dziękuję.
Na sprzedaż 2 sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1092 mkw (szacunkowy PUM 1500) na warszawskim Targówku – Elsnerów, okolice osiedla Wilno.
Od strony północnej i zachodniej zabudowa wielorodzinna, od strony wschodniej brak zabudowań i bezpośredni dostęp do drogi powiatowej, od strony południowej brak zabudowań. Wschód i południe – pierwsza linia zabudowy z widokiem na łąkę, las i ulicę. Zabudowa do 4 kondygnacji + antresola – MPZP dla rejonu ulicy Swojskiej (link do planu zagospodarowania) - http**************************************************************
Blisko sklepy, przedszkola, planowana budowy szkoły i przedszkola w bezpośrednim sąsiedztwie.
Obecnie na działkach znajduje się dom jednorodzinny, garaż, domek letniskowy i budynki gospodarcze.
Do przystanku autobusowego 40 m w linii prostej, 260 m wzdłuż ciągów pieszych, do stacji PKP Wilno 1000 m wzdłuż ciągów pieszych.
W drodze przyłącza wody miejskiej, kanalizacji, elektryczne i światłowodowe.
Pełna własność z księgą wieczystą.
Zapraszam do kontaktu.
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
Media
- prąd
- woda
- kanalizacja
- telefon
5 000 000 zł
4579 zł/m²
do negocjacji