Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Działka budowlana DĘBNO

1 / 3
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 67 zł/m²
  • Powierzchnia 4500 m²
  • Typ budowlana
Działka w Dębnie, gmina Nowe Miasto nad Wartą, Wielkopolska - z pozwoleniem na budowę domu oraz garażu, - z przyłączem prądu istniejącym w granicy działki, - przylegająca do drogi asfaltowej, - najbliższe zabudowania w odległości 1 km po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 *** *** ***

Skontaktuj się

wojciechbuchwald

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 58
Zgłoś nadużycie
300 000 zł 67 zł/m²

wojciechbuchwald

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Mar 2026
Nowe Miasto nad Wartą wielkopolskie Zobacz na mapie »