Działka budowlana Chinów, k Kozienic, cisza, spokój, potencjał
- 25 Lut 18:50
- Nr ogłoszenia: 72784144
1 / 6
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 92 zł/m²
- Powierzchnia 2287 m²
- Szerokość 35 m
- Długość 65 m
- Typ budowlana
Witam
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2287 m², położona w miejscowości Chinów (gm. Głowaczów) – idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą.
1. Lokalizacja
spokojna, zielona okolica
luźna zabudowa jednorodzinna
szybki dojazd do Kozienic i okolicznych miejscowości
2. Parametry działki
powierzchnia: 2287 m²
wymiary: ok. 35 × 65 m – bardzo ustawna
teren równy i suchy
numer ewidencyjny: 355/12
3. Media
prąd i woda w drodze przy działce
4. Przeznaczenie
Działka idealna pod dom jednorodzinny, siedlisko lub jako inwestycja – świetne proporcje i spokojna lokalizacja dają wiele możliwości zagospodarowania.
Cena: 210 000 zł
Kontakt: 6*0*2 4*0*9 9*8*2
Sprzedaż bezpośrednio od właściciela – brak prowizji!
210 000 zł
92 zł/m²
do negocjacji