Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Działka budowlana blisko Kazimierza Dolnego

  • 09 Kwi 14:28
  • Nr ogłoszenia: 70219562
1 / 9
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 131 zł/m²
  • Powierzchnia 2670 m²
  • Szerokość 38 m
  • Długość 70 m
  • Typ budowlana
  • Ogrodzenie brak
  • Droga asfalt
Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Dąbrówka, gmina Kazimierz Dolny Działka ewidencyjna numer 109 Powierzchnia 2670 mkw Wymiary szerokość około 38 m długość około 70 m Oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem: 29.MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Dostępne media: prąd, woda z wodociągu, gaz Spokojna lokalizacja. Przy lesie Dojazd drogą asfaltową Odległości Kazimierz Dolny, Rynek - 4 km Mięćmierz - 3,5 km Puławy - 15 km Zapraszam do kontaktu Dominik Rodzik Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 23723 Tel: ********* Segment Nieruchomości ul. Piłsudskiego 28/208 24-100 Puławy

Media

  • prąd
  • woda
  • gaz

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

349 000 zł 131 zł/m²