Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Działka budowlana 1000 m² – Poznań Szczepankowo, ul. Gościnna

  • 03 Mar 08:01
  • Nr ogłoszenia: 72799923
1 / 2
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 615 zł/m²
  • Powierzchnia 1000 m²
  • Typ budowlana
  • Droga utwardzona
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe? Szczepankowo to dzielnica willowa o wysokim standardzie zabudowy – dominują tu nowoczesne domy jednorodzinne, szerokie działki i dużo zieleni. Okolica jest spokojna, bezpieczna i bardzo dobrze skomunikowana. Dodatkowym atutem jest planowana modernizacja ul. Gościnnej – droga zostanie wykonana z kostki brukowej oraz wyposażona w oświetlenie uliczne, co znacząco podniesie komfort życia i wartość nieruchomości. Lokalizacja i komunikacja 8 minut pieszo do przystanku autobusowego 7 minut samochodem do węzła autostrady A2 14 minut do Ronda Rataje szybki dojazd do centrum, centrów handlowych, szkół, przychodni i szpitala W pobliżu znajdują się: Las Szczepankowski trasy spacerowe i rowerowe tereny rekreacyjne Parametry działki powierzchnia: 1000 m² kształt: regularny, bardzo ustawny wymiary: front ok. 26 m, bok ok. 30 m dojazd: bezpośrednio z drogi wewnętrznej Media woda prąd kanalizacja Przeznaczenie – MPZP działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zabudowa jednorodzinna dopuszczona zabudowa bliźniacza maks. 30% powierzchni zabudowy To daje dużą swobodę w zaprojektowaniu komfortowego domu z przestronnym ogrodem lub inwestycji w formie bliźniaka. Idealna propozycja dla: osób budujących dom marzeń w spokojnej części miasta rodzin szukających zielonej, bezpiecznej okolicy inwestorów szukających gruntu o wysokim potencjale wzrostu wartości To miejsce łączy w sobie prestiż lokalizacji, ciszę przedmieścia i wygodę życia w mieście. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.****************

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

615 000 zł 615 zł/m²