Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Działka Brzezówka 2116m2

1 / 5
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 94 zł/m²
  • Powierzchnia 2116 m²
  • Szerokość 33 m
  • Długość 59 m
  • Droga utwardzona
Na sprzedaż: Działka w Brzezówce (k. Ropczyc) o powierzchni ok. 21 arów. Posiada warunki zabudowy bezterminowe. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 21,16 arów w atrakcyjnej cenie 200 000 złotych (ok. 9500 zł/ar). Nieruchomość położona jest w miejscowości Brzezówka w gminie Ropczyce. Parametry działki: - Wymiary: ok. 33 m x 59 m - Teren: płaski, równy, pusty - dojazd: uregulowany przez ustanowioną służebność drogi ujawnioną w księdze wieczystej. - warunki zabudowy z 2019 roku na dom jednorodzinny, wolnostojący. -media: na działce woda i kanalizacja. Pozostałe media są na działkach sąsiednich - sąsiedztwo: budynki jedno i dwukondygnacyjne w zabudowie wolnostojącej. opiekun działki: Bożena Birkowska ********* [emp7] Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 36 | Numer: SPI_7639
Zgłoś nadużycie
200 000 zł 94 zł/m²

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Brzezówka podkarpackie Zobacz na mapie »

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Brzezówka podkarpackie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Biuro nieruchomości DK Brokers
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów
Zobacz na mapie
tel.: 791951791

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek10:00 - 17:00