Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Działka 962 m² Wojkowice – ogrodzona, równa, blisko lasu i miasta

  • 25 Kwi 20:12
  • Nr ogłoszenia: 73296435
1 / 5
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 281 zł/m²
  • Powierzchnia 962 m²
  • Szerokość 20 m
  • Długość 48 m
  • Typ budowlana
  • Ogrodzenie betonowe
  • Droga utwardzona
Działka budowlana 962 m² – Wojkowice, ul. Rodzinna | Ogrodzona, równa, spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 962 m², położona w Wojkowicach przy ul. Rodzinnej. Idealna propozycja dla osób szukających gotowego terenu pod budowę domu w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji. Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy, w pobliżu lasu, z szybkim dostępem do centrum miasta oraz pełnej infrastruktury. Przeznaczenie: Działka budowlana – idealna pod zabudowę jednorodzinną. Działka: ✔ powierzchnia: 962 m² ✔ teren równy – gotowy pod budowę ✔ działka ogrodzona Dojazd: Dojazd drogą utwardzoną. Udział w drodze dodatkowo płatny 9000,-. ⚡ Media (w drodze): prąd woda gaz kanalizacja Atuty nieruchomości: ✔ spokojna i zielona okolica ✔ bliskość lasu ✔ szybki dojazd do miasta ✔ w pobliżu szkoły, sklepy, ośrodek zdrowia ✔ blisko centrum przesiadkowe i stadion ✔ idealna pod budowę domu Cena: 270 000 zł Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację działki!

Media

  • prąd
  • woda
  • kanalizacja
  • gaz

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

270 000 zł 281 zł/m²