Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Działka 4786 m2 - Mazury, Wilkasy/Giżycko, Jezioro

1 / 6
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 208 zł/m²
  • Powierzchnia 4786 m²
  • Typ inwestycyjna
  • Ogrodzenie brak
  • Droga asfalt
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Działka budowlana - 4786 m2 - (trzy księgi wieczyste) powierzchnie 0,1595 ha, 0,1596 ha, 0,1596 ha - można wybudować 3 budynki na wynajem dla trustów - miejscowość Wilkasy jest uwielbiana przez żeglarzy a w sezonie zaplecze noclegowe jest zawsze wyprzedane. Warunki zabudowy: rodzinno-usługowa Status gruntu: Ł, Ps. klasa V i IV – wymaga jedynie aktualizacji na działki budowlane • Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze. Lokalizacja: miejscowość turystyczna Wilkasy, gmina Giżycko, szlak Wielkich Jezior Mazurskich w sąsiedztwie działek o zabudowie jednorodzinnej, na wysokości działek przystanek komunikacji publicznej. Sprzedaż bezpośrednia Darmowa pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.****************

Skontaktuj się

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 40 | Numer: SPI_41634
Zgłoś nadużycie
1 000 000 zł 208 zł/m²

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Wilkasy warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie »

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Wilkasy warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali
odwlasciciela.pl - ogłaszanie nieruchomości
38-440 Iwonicz
Zobacz na mapie

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 17:00