Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Działka, 443m2,Imielno

  • 02 Gru 16:54
  • Nr ogłoszenia: 16398102
1 / 11
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 104 zł/m²
  • Powierzchnia 443 m²
  • Typ rekreacyjna
  • Ogrodzenie siatka
  • Droga asfalt
DZIAŁKA REKREACYJNA Z MUROWANYM BUDYNKIEM MIESZKALNYM! MOŻLIWOŚĆ MELDUNKU! Na sprzedaż działka (Pracownicze Ogródki Działkowe), o powierzchni 443m2, zlokalizowana w miejscowości Imielno. Działka jest w kształcie prostokąta, w całości ogrodzona, zagospodarowana zielenią (kwiaty, iglaki, drzewka owocowe) i zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 60m2 z antresolą. Budynek jest murowany, składa się z kuchni, pokoju, łazienki i antresoli. Ogrzewanie piecem kaflowym. Na podłodze płytki. Okna PCV. W łazience bojler. Do dokończenia pozostaje antresola. Własna studnia głębinowa, istnieje możliwość podłączenia do sieci gminnej. Dookoła sąsiedztwo domków letniskowych jak i całorocznych. Na teren ogródków działkowych dojeżdża się drogą asfaltową, teren jest ogrodzony a wjeżdża się bramą otwieraną na pilota. Jest to propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój oraz lubiących obcowanie z naturą. Doskonały dojazd do Poznania (droga S5). CENA SPRZEDAŻY: 46.000zł (do małej negocjacji). Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Media

  • prąd
  • woda
  • szambo

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

46 000 zł 104 zł/m²