Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

Domasłów Szczęście DOM WOLNOSTOJĄCY

  • 17 Lut 18:41
  • Nr ogłoszenia: 10209352
1 / 10
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 1333 zł/m²
  • Powierzchnia 150 m²
  • Powierzchnia działki 1300 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Liczba pięter 1 piętro
  • Stan do zamieszkania
  • Rok budowy 1975
  • Liczba pokoi 5
  • Materiał budynku inne
  • Pokrycie dachu blacha
  • Typ mieszkalny
Wolnostojący dom we wsi Domasłów Szczęście (15km od Kępna). Dom, działka oraz pomieszczenie gospodarcze. Dom w podpiwniczeniu, parter + piętro. Ogrzewanie centralne eko-groszek. Na wszystkie indywidualne pytania odpowiadam pod numerem telefonu ***-***-***.

• ogródek

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

200 000 zł 1333 zł/m²