Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Dom z garażem i ogródkiem 145 m2

1 / 6
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 859 zł/m²
  • Powierzchnia 145 m²
  • Typ mieszkalny
Dzień Dobry Sprzedam 1/6 udziału nieruchomości zabudowanej domem mieszkalnym o powierzchni 145 m2 oraz garażem 16 m2 na ulicy Szpitalnej 17 (działka numer 222/28). Przyszły nabywca nabywając część nieruchomości może zgodnie z prawem korzystać z całej nieruchomości tak zwane "prawo do całości" Idealna alternatywa, zjesz ciastko i masz ciastko za które płacisz jedynie ułamek wartości;-) Charakterystyka nieruchomości: Ilość pokoi 5 + salon, kuchnia, jadalnia, pomieszczenie gospodarcze, piwnica oraz garaż. Fundamenty betonowe, zbrojone. Ściany murowane z pustaka ceramicznego i cegły, ocieplone. Strop żelbetonowy. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne. Okna drewniane z roletami zewnętrznymi. W salonie kominek, stała zabudowa kuchenna. Ogrzewanie gazowe, w pokojach grzejniki łazienka, kuchnia, jadalnia i hol - ogrzewanie podłogowe.

Skontaktuj się

lukaszh74

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 124
Zgłoś nadużycie
124 500 zł 859 zł/m²

lukaszh74

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2026