Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Dom wolnostojący Suwałki 100m2

1 / 7
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 1687 zł/m²
  • Powierzchnia 80 m²
  • Powierzchnia działki 4292 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Liczba pięter 1 piętro
  • Liczba pokoi 3
  • Materiał budynku drewno
  • Typ mieszkalny
| OKAZJA ! DOM NA DUŻEJ DZIAŁCE BLISKO MIASTA ! Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 4292 m kw z domem położony w miejscowości Zusno, gmina Filipów. Szybki dojazd do Suwałk około 15 km, Bakałarzewo około 5 km. W otoczeniu ( w promieniu około 5 km ) liczne jeziora : Garbas, Długie, Białe Filipowskie, Kamienne, Jemieliste, Kamienne, Siekierewo, Skazdubek i dalej inne oraz rzeka Rozpuda . Dom o powierzchni około 80 m kw z możliwością zagospodarowania poddasza, konstrukcja drewniana, prąd w budynku. Zapraszamy serdecznie do osobistego zapoznania się z ofertą i zakupu. Cena do negocjacji ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE. ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: w budynku | Woda: w ulicy | Dojazd: asfalt | Otoczenie: jezioro i las | Kanalizacja: brak | Komunikacja publ.: PKS | Instalacje: brak | Kształt działki: prostokąt | Rodzaj domu: wolnostojący | Podst. materiał budowlany: drewniana | Pokrycie dachu: inne | Powierzchnia użytkowa [m2]: 80 | Podpiwniczenie: nie | Ogrodzenie działki: brak | Liczba pokoi: 3 | Liczba sypialni: 2 | ::LINK DO STRONY | http*************************************** ::KONTAKT DO AGENTA | Katarzyna Bilbin | 604-859-754 | ***-***-*** | ka******a@b*****.pl ::DANE BIURA | Nieruchomości Bilbin Katarzyna Bilbin | Noniewicza 87 | 16-400 Suwałki | *** *** *** | www.********* Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Bilbin (licencja nr: 13923) | Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Droga

  • asfalt

Skontaktuj się

Nieruchomości Bilbin

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 51 | Numer: SPI_BIL-DS-1823
Zgłoś nadużycie
135 000 zł 1687 zł/m²

Nieruchomości Bilbin

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Sty 2013
Zusno podlaskie Zobacz na mapie »

Nieruchomości Bilbin

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Sty 2013