Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Dom w zabudowie szeregowej w pobliżu Jezioraka

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 5070 zł/m²
  • Powierzchnia 142 m²
  • Powierzchnia działki 377 m²
  • Zabudowa bliźniak
  • Rok budowy 1987
  • Ogrzewanie gazowe
  • Liczba pokoi 4
  • Materiał budynku cegła
  • Typ mieszkalny
Polecam dom w zabudowie szeregowej, po remoncie położony w spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych Lipowy Dwór w pobliżu jeziora i plaży. Piwnica została przystosowana do warunków mieszkalnych, który można podnajmować turystom lub długoterminowo co zapewni dodatkowy przychód. Zapraszam do oglądania. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego i może ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Droga

  • asfalt

Dodatkowe informacje

  • garaż

Skontaktuj się

Masuria House Sp. z o.o.

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 124 | Numer: SPI_19/18990/ODS
Zgłoś nadużycie
720 000 zł 5070 zł/m²

Masuria House Sp. z o.o.

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2026
Iława warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie »

Masuria House Sp. z o.o.

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2026
Iława warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Masuria House Sp. z o.o.
Niepodległości 10 / 3
14-200 Iława
Zobacz na mapie
tel.: 663380740

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 17:00