Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

Dom, szeregowiec, skrajny segment z garażem Luboń

  • 09 Kwi 10:38
  • Nr ogłoszenia: 72655745
1 / 12
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 8861 zł/m²
  • Powierzchnia 115 m²
  • Powierzchnia działki 240 m²
  • Zabudowa szeregowa
  • Typ mieszkalny
Witam. Sprzedam 5 letni skrajny szeregowiec z garażem. Powierzchnia mieszkalna 100 m2+garaż 15 m2, działka całość ok. 240 m2. Nieruchomość składa się się z 4 pokoi (salon, sypialnia z garderobą, 1 pokój ok 10 m2, 2 pokój ok. 12 m2, łazienka z wanną i prysznicem na piętrze oraz toaleta z pralnią na dole). Lokal posiada 2 klimatyzacje (salon, sypialnia), alarm, kamery. Ogród z tarasolą aluminiową, dwoma opuszczanymi elektrycznie screenami przeciwsłonecznymi i podlewaniem kropelkowym. Do lokalu przynależy garaż i 3 miejsca postojowe. W cenie pozostaje kompletna kuchnia z AGD oraz umeblowanie salonu i sypialni. W ramach rękojmi zostały wykonane naprawy przez Dewelopera (naprawa izolacji wokół budynku, naprawa dachu). Na wykonane prace deweloper przedłuża rękojmię na 5 lat na nowego właściciela.Do decyzji nowego kupującego pozostaje decyzja co do odmalowania parteru, którą deweloper pisemnie deklaruje wykonać na swój koszt. Więcej szczegółów na telefon. Biurom nieruchomości z góry dziękuję.

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

1 019 000 zł 8861 zł/m²