Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

dom, sosnowiec, klimontów

  • 16 Lut 16:38
  • Nr ogłoszenia: 10194542
1 / 8
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 3667 zł/m²
  • Powierzchnia 45 m²
  • Powierzchnia działki 204 m²
  • Zabudowa bliźniak
  • Liczba pięter 1 piętro
  • Stan do wykończenia
  • Ogrzewanie elektryczne
  • Liczba pokoi 2
  • Typ mieszkalny
Oferujemy do sprzedaży domek o pow. ok. 45m2 bezpośrednio po remoncie - budynek został ocieplony, ogrzewanie kominkowe lub elektryczne. Na działce jest także wiata (szopa) jako pomieszczenie gospodarcze. Domek składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Droga

  • asfalt

Ogrodzenie

  • siatka

Dodatkowe informacje

  • strych

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

165 000 zł 3667 zł/m²