Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Dom nad wodą z linią brzegową jeziora Klonowskiego

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 4154 zł/m²
  • Powierzchnia 142 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Rok budowy 1980
  • Liczba pokoi 5
  • Materiał budynku cegła
  • Pokrycie dachu blacha
  • Typ mieszkalny
Atrakcyjny dom, 12 metrów od linii brzegowej jeziora! Designerski, zrekonstruowany dom z ogromnym przeszkleniem na taflę wody. Taras okalający dom z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Otoczenie lasów i rezerwatów. Oaza ciszy i spokoju, niewielka osada, położona w gminie Lidzbark Welski. Mazurska, oryginalna chata poddana została kompleksowej modernizacji. W jej bryłę płynnie wkomponowana została dodatkowa 37-metrowa przestrzeń – salon z aneksem, którego głównym punktem jest panoramiczne przeszklenie z widokiem na taflę jeziora i otaczające je lasy. Siedlisko znajduje się w klimatycznej, wsi Klonowo. Tuż obok Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Czarny Bryńsk, rezerwat przyrody Uroczysko Jary, liczne jeziora, malownicza rzeka Brynica. Cudowna lokalizacja dla miłośników kontaktu z naturą. Działka o powierzchni 10 arów, linia brzegowa 40 metrów, powierzchnia użytkowa domu 142 mkw. Rok renowacji siedliska to 2023 rok. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Droga

  • asfalt

Ogrodzenie

  • siatka

Skontaktuj się

Masuria House Sp. z o.o.

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 269 | Numer: SPI_24/18990/ODS
Zgłoś nadużycie
590 000 zł 4154 zł/m²

Masuria House Sp. z o.o.

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2026
Klonowo warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie »

Masuria House Sp. z o.o.

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2026
Klonowo warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Masuria House Sp. z o.o.
Niepodległości 10 / 3
14-200 Iława
Zobacz na mapie
tel.: 663380740

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 17:00