Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

Dom na sprzedaż w Goli, gm. Szlichtyngowa

  • 12 Paź 21:08
  • Nr ogłoszenia: 27084862
1 / 12
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 1458 zł/m²
  • Powierzchnia 240 m²
  • Powierzchnia działki 2500 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Liczba pięter 1 piętro
  • Stan do zamieszkania
  • Ogrzewanie węglowe
  • Liczba pokoi 6
  • Materiał budynku cegła
  • Pokrycie dachu blacha
  • Typ mieszkalny
Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Gola gm. Szlichtyngowa, położony na działce o powierzchni 24,63 ar. Dom o łącznej powierzchni (parter i piętro) 240 m2. Na dole znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz. Na piętrze, są 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka i garderoba. Do domu przynależą 3 budynki gospodarcze i garaż. Cena do negocjacji. Proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 18:00

• ogródek

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

350 000 zł 1458 zł/m²