Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Dom na sprzedaż – Jedlicze, powiat krośnieński

1 / 6
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 2688 zł/m²
  • Powierzchnia 160 m²
  • Powierzchnia działki 1804 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Typ mieszkalny
Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i dogodnej lokalizacji w Jedliczu, ul. Topolowa z szybkim dojazdem do Krosna oraz blisko centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 0,1804 ha. Dom pochodzi z rynku wtórnego. Na parterze znajduje się kuchnia, łazienka, spiżarka oraz garaż. Piętro obejmuje drugą kuchnię, trzy pokoje, łazienkę oraz schowek. Dodatkową powierzchnię stanowi strych, który może pełnić funkcję magazynową. Budynek wyposażony jest w centralne ogrzewanie oraz piec gazowy dwufunkcyjny. Na piętrze zamontowano okna plastikowe. Do nieruchomości doprowadzone są wszystkie niezbędne media: prąd, gaz, kanalizacja i woda. Dużym atutem nieruchomości jest możliwość podziału działki na dwie działki budowlane, co daje dodatkowe możliwości inwestycyjne lub zabudowy w przyszłości. Na posesji znajduje się również drugi budynek gospodarczy, który może pełnić funkcję garażu, warsztatu, magazynu lub zaplecza gospodarczego. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji – blisko centrum Jedlicza, sklepów, punktów usługowych, a jednocześnie w miejscu zapewniającym spokój i komfort mieszkania. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Skontaktuj się

Tadeusz

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 117
Zgłoś nadużycie
430 000 zł 2688 zł/m²

Tadeusz

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2026