Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

Dom jednorodzinny 231 m2 - BOGUCHWAŁA

  • 15 Wrz 10:06
  • Nr ogłoszenia: 1063436
1 / 3
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 1818 zł/m²
  • Powierzchnia 231 m²
  • Powierzchnia działki 2200 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Liczba pięter 1 piętro
  • Stan do wykończenia
  • Liczba pokoi 4
  • Materiał budynku pustak
  • Typ mieszkalny
Sprzedam dom jednorodzinny (nowe budownictwo) 231 m2 pow. uż. w stanie surowym zamkniętym z wszystkimi instalacjami wewnętrznymi. Dom położony jest na działce 22a. Dodatkowo na działce wybudowany jest garaż wolnostojący. Układ pomieszczeń: parter - salon, jadalnia, kuchnia, pokój, łazienka, garaż; poddasze użytkowe - sypialnia, garderoba, 2 pokoje, 2 łazienki. Dom do wykończenia. Odległość do granic Rzeszowa ok. 5km.

Dodatkowe informacje

  • balkon
  • garaż
  • piwnica
  • strych
  • ogródek
  • taras

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

420 000 zł 1818 zł/m²