Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"parania" w Dom i Ogród

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Dom i Ogród wyłącz filtr
  • Fraza: parania wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Para zakochanych kubeczków

      Obserwuj

    • Para zakochanych kubeczków

      Para zakochanych kubeczków poj.350 ml każdy wewnątrz kubeczka para serduszek bez opakowania firmowego chyba porcelana Możliwy odbiór osobisty Warszawa/Bielany…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Para lęgowa rubino

      Obserwuj

    • Para lęgowa rubino

      …Zmieni budkę para rozelli rubino…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurka para zakochanych z gipsu.

      Obserwuj

    • Figurka para zakochanych z gipsu.

      …Do sprzedania mam figurka z gipsu, para zakochanych…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Skrzaty świąteczne krasnale gnomy para srebrny biały granatowy Glamour

      Obserwuj

    • Skrzaty świąteczne krasnale gnomy para srebrny biały granatowy Glamour

      Para skrzatów w stylu Glamour. Wysokość 65 cm…

      130 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurka Z Porcelany Para

      Obserwuj

    • Figurka Z Porcelany Para

      …Posiadam w sprzedaży figurke porcelanową Para siedząca na sofie. Wysokość 13cm Średnica 14x9 Zapraszam na dalsze oferty…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Puszki junak m07  para czesci motocyklowe  cena ,600 do negocjacji

      Obserwuj

    • Puszki junak m07 para czesci motocyklowe cena ,600 do negocjacji

      …Puszki junak m07 para części motocyklowe cena ,600 do negocjacji Przelew na konto, przedpłata…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Para szklanych świeczników vintage na tealighty

      Obserwuj

    • Para szklanych świeczników vintage na tealighty

      Para szklanych świeczników vintage na świeczki typu tealighty wysokość 3 cm średnica 7,5 cm stan znakomity…

      44 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stare kute zawiasy para zawiasów kutych furtka

      Obserwuj

    • Stare kute zawiasy para zawiasów kutych furtka

      …Stare kute zawiasy para zawiasów kutych furtka. Jak na foto, zapraszam na inne moje ogłoszenia…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Para szklanych świeczników

      Obserwuj

    • Para szklanych świeczników

      Para szklanych świeczników wysokość 5,5 cm średnica 8,2 cm na świeczki typu tealight lub inne o podobnej średnicy stan idealny…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pompa Wilo Para VHSL/7-50/SCA, 7-50W

      Obserwuj

    • Pompa Wilo Para VHSL/7-50/SCA, 7-50W

      …Pompa Wilo Para VHSL/7-50/SCA, 7-50W, Inne podobne na zapytanie…

      450 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Talerz Scenka Para Dworska Fragonard

      Obserwuj

    • Talerz Scenka Para Dworska Fragonard

      …Posiadam w sprzedaży talerz z Para Dworską na różne potrawy. Talerz porysany od noża . Średnica 29,5x29 Zapraszam na dalsze ogłoszenia…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurki krokodyle para 2 sztuki wymiary 13 cm x 19 cm

      Obserwuj

    • Figurki krokodyle para 2 sztuki wymiary 13 cm x 19 cm

      …Figurki krokodyle para 2 sztuki wymiary: wysokość 13 cm, długość 19 cm…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rzeźba na ścianę   para drewno

      Obserwuj

    • Rzeźba na ścianę para drewno

      …rzeźba ścienna para kupiona u rzeźbiarza wielkość 40cm x 7,5 cm szerokość możliwa wysyłka 14zł poczta paczka w ruchu 8zł…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • para stalowych wytrzymałych wieszaków

      Obserwuj

    • para stalowych wytrzymałych wieszaków

      para wytrzymałych metalowych wieszaków, gdzie górna części nadaje się na zawieszenie np. kasków a dolna na zawieszenie kurtek odbiór Stary Mokotów…

      49 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Żelazko 1800W z funkcją para

      Obserwuj

    • Żelazko 1800W z funkcją para

      …Witam mam do sprzedania ładne żelazko z funkcja PARA o mocy 1800W , żelazko w 100% sprawne technicznie. Możliwa…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurka para kotków z masy żywicznej

      Obserwuj

    • Figurka para kotków z masy żywicznej

      …Figurka para kotków z masy żywicznej pokryta błyszczącymi kuleczkami wysokość 20 cm, długość 23 cm szerokość 13,5 cm stan bardzo dobry…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz para lwów

      Obserwuj

    • Obraz para lwów

      …Obraz wyszywany krzyżykiem oprawiony pod szkłem para lwów. Ładne kolory zwraca uwagę i ładnie prezentuje sie na…

      505 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz zamyślonej kobiety, para. Portret z malowaną ramą.

      Obserwuj

    • Obraz zamyślonej kobiety, para. Portret z malowaną ramą.

      …Obraz zamyślonej kobiety, para, wspomnienia. Portret z malowaną ramą. Wymiary: szerokość 33,5 cm, wysokość 27,5 cm, grubość 1,5 cm. Stan bardzo dobry…

      19,90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Para doniczek na nóżce nr 1401 FiaF

      Obserwuj

    • Para doniczek na nóżce nr 1401 FiaF

      Para białych, szklanych doniczek na nóżce. Stan dobry, widoczny delikatny uszczerbek w górnej części. Wymiary Wysokość całkowita 14 cm Wysokość donicy 9,5 cm Śr 11 cm…

      60 zł
      FIRMA
    • Rzeźba Zakochana para

      Obserwuj

    • Rzeźba Zakochana para

      …pracowni.Używam tylko materiałów neutralnych dla środowiska.Polecam rzeźba Zakochana para.Wysokość 30cm.Szerokość 27cm.Kolor piaskowiec…

      189 zł
    • Para Flemingów, mosiądz (rękodzieło lata 60-te.)

      Obserwuj

    • Para Flemingów, mosiądz (rękodzieło lata 60-te.)

      …Sprzedam super rękodzieło, z lat 60-tych, jest to para Flemingów wykonana z mosiądzu, super dopracowany każdy…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rzeźba Zakochana para.

      Obserwuj

    • Rzeźba Zakochana para.

      …Pracownia Bejdeco.Producent dekoracyjnych artykułów wyposażenia wnętrz. Rzeźba Zakochana para.Ciężka stabilna.Waga…

      186 zł
    • Rękawice robocze NitroFlex r. 7,8,9,10

      Obserwuj

    • Rękawice robocze NitroFlex r. 7,8,9,10

      …Dostępna duża ifość. Faktura - paragon NitroFlex- 5 zł para Dostępne rozmiary; 7-8-9-10 Odbiór osobisty Cerekiew…

      5 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Para foteli autorstwa Jaroslav Šmídek dla firmy Cesky Nabytek

      Obserwuj

    • Para foteli autorstwa Jaroslav Šmídek dla firmy Cesky Nabytek

      Para foteli autorstwa Jaroslav Šmídek dla firmy Cesky Nabytek. Oryginalna sygnatura naklejka od spodu. Fotele do…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Para foteli autorstwa Jaroslav Šmídek dla firmy Cesky Nabytek

      Obserwuj

    • Para foteli autorstwa Jaroslav Šmídek dla firmy Cesky Nabytek

      Para foteli autorstwa Jaroslav Šmídek dla firmy Cesky Nabytek. Oryginalna sygnatura naklejka od spodu. Fotele do…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wilo Yonos Para PWM1 - pompa wody Wilo

      Obserwuj

    • Wilo Yonos Para PWM1 - pompa wody Wilo

      …Mam do zaoferowania Pompy WILO Yonos Para PWM1. Pomogę dobrać odpowiedni model do danego pieca. Koszt pompy ok. 500…

      400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pompa Wilo Para

      Obserwuj

    • Pompa Wilo Para

      …Pompa wilo Para 7-50 Nieużywana Towar nowy, powystawowy Wysyłka do paczkomatu InPost po wcześniejszej wpłacie na…

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Lustro Stare okno rama okienna retro loft lustro drewno

      Obserwuj

    • Lustro Stare okno rama okienna retro loft lustro drewno

      …idealnie wygląda w parze lewe i prawe, wówczas szerokość 84cm wysokość 63cm cena 220zł, para 400zł okno lustro…

      220 zł
      FIRMA
    • Para foteli autorstwa Jaroslav Šmídek dla firmy Cesky Nabytek

      Obserwuj

    • Para foteli autorstwa Jaroslav Šmídek dla firmy Cesky Nabytek

      Para foteli autorstwa Jaroslav Šmídek dla firmy Cesky Nabytek. Oryginalna sygnatura naklejka od spodu. Fotele do…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Para lnianych bieżników obrus żółty len z Litwy

      Obserwuj

    • Para lnianych bieżników obrus żółty len z Litwy

      Para lnianych obrusów / bieżników Otok z mereżki 50% len 50% bawełna Produkcja litewska Po maglu Wymiary: 140 cm…

      140 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Para Francuskich kinkietów nr. 3 mosiądz, Antyk

      Obserwuj

    • Para Francuskich kinkietów nr. 3 mosiądz, Antyk

      …Witamy! Para eleganckich Francuskich  kinkietów. Francja, lata 1940, mosiądz. Do dnia dzisiejszego zachowane w…

      590 zł
    • Para Francuskich kinkietów nr. 4 mosiądz, Antyk

      Obserwuj

    • Para Francuskich kinkietów nr. 4 mosiądz, Antyk

      …Witamy! Para eleganckich Francuskich kinkietów. Francja, lata 1940, mosiądz. Do dnia dzisiejszego zachowane w…

      590 zł
    • Wentylator z miegłką

      Obserwuj

    • Wentylator z miegłką

      …Sprzedam wentylator z para wodną…

      1 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Para witraży, malowane ręcznie. Nowe.

      Obserwuj

    • Para witraży, malowane ręcznie. Nowe.

      Para dużych witraży, malowane ręcznie farbami transparentnymi, spirytusowymi. Szkło matowe. Wzór niepowtarzalny…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • figurka regionalna para krakowska hand made cepelia

      Obserwuj

    • figurka regionalna para krakowska hand made cepelia

      …figurka regionalna para krakowska cepelia hand made - ręczne wykonanie Spółdzielnia Pracy R.L.i A. im. St…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Para Francuskich kinkietów nr. 1, kryształy, mosiądz, Antyk

      Obserwuj

    • Para Francuskich kinkietów nr. 1, kryształy, mosiądz, Antyk

      Para cudnych Francuskich 2-ramiennych kinkietów. Francja, lata 1940, mosiądz. Do dnia dzisiejszego zachowane w…

      1 000 zł
    • Napis na stół weselny "Para Młoda"

      Obserwuj

    • Napis na stół weselny "Para Młoda"

      …Proponujemy napis na stół weselny "Para Młoda, który może być oryginalną i efektowną dekoracją. Wykonany ze…

      49 zł
    • aniołki gipsowe anioł para aniołków Producent figurek

      Obserwuj

    • aniołki gipsowe anioł para aniołków Producent figurek

      …Sprzedam piękną parę aniołków cena 30 zł para Wysokość: 35 cm Aniołki posiadają otwór do zawieszenia na ścianie…

      30 zł
      FIRMA
    • Mosiężna para łabędzi

      Obserwuj

    • Mosiężna para łabędzi

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • szkoło figurka para słoników słonie słonik

      Obserwuj

    • szkoło figurka para słoników słonie słonik

      …Dzień dobry, szkoło figurka para słoników słonie słonik mam do sprzedania uroczą figurkę wykonaną ze szkła, która…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Personalizowana pamiątka ślubna haft krzyżykowy Ślub Wesele

      Obserwuj

    • Personalizowana pamiątka ślubna haft krzyżykowy Ślub Wesele

      …ale też i rocznicy :) Ramka do uzgodnienia z kupującym. Do wyboru: 1. Dłonie pary młodej - 200 zł 2. Para młoda z…

      135 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Włoska figurka para zakochanych na łodzi - alabaster

      Obserwuj

    • Włoska figurka para zakochanych na łodzi - alabaster

      …Witam Do sprzedania, przepiękna stara włoska figurka Valentino - zakochana para na łodzi. Figurka wykonana i…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kot - Para kotów syjamskich z połowy XX wieku, Japonia - 12,5 i 11 cm

      Obserwuj

    • Kot - Para kotów syjamskich z połowy XX wieku, Japonia - 12,5 i 11 cm

      Para figurek kotów syjamskich z ceramiki z połowy XX wieku. Japonia. Ręcznie malowane. Nie należy polerować…

      80 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurkę sprzedam

      Obserwuj

    • Figurkę sprzedam

      …Sprzedam porcelanową figurkę para na ławce stan bardzo dobry cena 120 złotych…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Manometr do pary i wody

      Obserwuj

    • Manometr do pary i wody

      …Manometr z zaworem odcinającym. W zakresie od 0 do 25 bar . Przeznaczenie para/woda…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duszki przyprawniki na sól i pieprz porcelana

      Obserwuj

    • Duszki przyprawniki na sól i pieprz porcelana

      …smaku w przyprawianych potrawach oryginalna ozdoba stołu materiał: porcelana biało- czarna mam dwie sztuki jedna para

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plakat un regfugio para el amor Gabriel Soto i czas honoru i dulce Maria

      Obserwuj

    • Plakat un regfugio para el amor Gabriel Soto i czas honoru i dulce Maria

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stopery 150 sztuk/par

      Obserwuj

    • Stopery 150 sztuk/par

      …Sprzedam stopery mix Każda para oryginalnie zapakowana. Cena za 150sztuk/par…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dekoracja koty

      Obserwuj

    • Dekoracja koty

      Para dekoracyjnych kotów Idealne na prezent jak również do własnej aranżacji Polecam i zapraszam…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Najbrzydsze miśki na świecie - para :-)

      Obserwuj

    • Najbrzydsze miśki na świecie - para :-)

      Para wyjątkowo brzydkich misiów - szczerze mówiąc, brak pewności, czy to są misie. Kupiono je ze względu na…

      19,99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • MC-4 złącze PV para

      Obserwuj

    • MC-4 złącze PV para

      …połączenie zagniatania -Materiał kontaktowy: miedź, cynowane -Zakres temperatury: -40 ° c ~ + 90 ° c para jak na zdjęciu Miożliwa wysyłka…

      5 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Króliki chłopiec i dziewczynka

      Obserwuj

    • Króliki chłopiec i dziewczynka

      Para królików chłopiec i dziewczynka,nowa figurka. wysokość 43cm,dekoracja domu lub ogrodu.Wielkanocna dekoracja…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Para krzeseł kuchennych

      Obserwuj

    • Para krzeseł kuchennych

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Para pięknych kinkietow

      Obserwuj

    • Para pięknych kinkietow

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rękawice Rękawiczki Bawełniane Wampirki XL 1 para PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Rękawice Rękawiczki Bawełniane Wampirki XL 1 para

      …Rękawiczki Bawełniane Ochronne Typu "Wampirki" Rozm: XL | 1 para Rękawice Rękawiczki Bawełniane Wampirki XL 1 para

      2,50 zł
    • Elektryczny opryskiwacz ciśnieniowy - dezynfekcja, nawożenie

      Obserwuj

    • Elektryczny opryskiwacz ciśnieniowy - dezynfekcja, nawożenie

      …membranowa 12V. - Ciśnienie rozpylania ciecz/para: 2-4BAR / 1,2-1,6BAT. - Przepływ ciecz/para: 1,2-1,5l / 1,8-2,3l…

      1 099 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Żelazko Philips

      Obserwuj

    • Żelazko Philips

      …Witam,mam do sprzedania żelazko Philips sprzedaje jako uszkodzone ( nie działa para) poza tym grzeje…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dzwonek dzwoneczek dwie sztuki para surowa glinka

      Obserwuj

    • Dzwonek dzwoneczek dwie sztuki para surowa glinka

      50 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Serweta w obręczy

      Obserwuj

    • Serweta w obręczy

      …Tańcząca para upięta w obręczy, całość ma 1 m średnicy . Może służyć jako ozdoba na ścianę lub okno…

      280 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zyrandol

      Obserwuj

    • Zyrandol

      …2 żyrandol wiszace stan idealny wzór niespotykany nie znam firmy sprzedaje jako para cena do lekkiej negocjacji…

      600 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia