Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"fotel obrotowy do biurka" w Dom i Ogród

Kategorie
  • Wszystkie kategorie

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Dom i Ogród wyłącz filtr
  • Fraza: fotel obrotowy do biurka wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Fotel obrotowy do biurka

      Obserwuj

    • Fotel obrotowy do biurka

      …Sprzedam fotel obrotowy do biurka używany odbiór osobisty Nowa Huta Centrum A…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam biurko i fotel obrotowy

      Obserwuj

    • Sprzedam biurko i fotel obrotowy

      …Sprzedam biurko w bardzi dobrym stanie ,bardzo mało uzywane oraz fotel obrotowy

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel obrotowy do biurka

      Obserwuj

    • Fotel obrotowy do biurka

      …Sprzedam używany fotel do biurka. Fotel potrzebuje prac kosmetycznych i może jeszcze długo służyć. Polecam do zakupu…

      24,96 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • krzesło fotel obrotowy do biurka dziecięcy

      Obserwuj

    • krzesło fotel obrotowy do biurka dziecięcy

      …krzesło fotel obrotowy do biurka na kółkach z podłokietnikami-dziecięcy, stan dobry sprawny materiał obicia oddychający.Wymiary na zdjęciach, jest regulacja…

      38 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel do biurka

      Obserwuj

    • Fotel do biurka

      …Sprzedam fotel do biurka

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam fotel obrotowy.

      Obserwuj

    • Sprzedam fotel obrotowy.

      …Sprzedam fotel obrotowy do biurka

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel biurowy obrotowy

      Obserwuj

    • Fotel biurowy obrotowy

      Fotel do biurka - komputera, obrotowy z funkcją regulacji wysokości…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel obrotowy

      Obserwuj

    • Fotel obrotowy

      …Sprzedam fotel do biurka

      70 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Krzesło obrotowe IKEA biurowe RÓŻNE krzesła biurko fotel biurowy

      Obserwuj

    • Krzesło obrotowe IKEA biurowe RÓŻNE krzesła biurko fotel biurowy

      …Krzesło obrotowe IKEA biurowe RÓŻNE krzesła biurko fotel biurowy Dostępne są 2 krzesła Wszystkie krzesła są w…

      69 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel biurowy pod biurko, używany, polecam

      Obserwuj

    • Fotel biurowy pod biurko, używany, polecam

      …Przedmiotem jest fotel biurowy do biurka. Kolor ciemny szary. Fotel używany, niezniszczony w bardzo dobrym stanie. Regulacja góra - dół. Jeżdżący - kółka sprawne. Polecam…

      150 zł
      FIRMA
    • biurko z fotelem obrotowym

      Obserwuj

    • biurko z fotelem obrotowym

      …zaślepkami do przeprowadzenia kabli, do tego fotel obrotowy z siedziskiem w kolorze pomarańczowym, odbiór własny z adresu…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel obrotowy biurowy do biurka

      Obserwuj

    • Fotel obrotowy biurowy do biurka

      Fotel biurowy z regulowanym siedziskiem i oparciem. Czarny, siateczkowy, na kółkach. Wygodny i praktyczny do pracy w domu lub biurze. Stan dobry, w pełni sprawne…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel biurowy obrotowy do biurka

      Obserwuj

    • Fotel biurowy obrotowy do biurka

      Fotel biurowy z regulowanym siedziskiem i oparciem. Różowy, na kółkach. Wygodny i praktyczny do pracy w domu lub biurze przy komputerze. Stan dobry, w pełni sprawne…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw mebli biurowych Matrix: biurko ryflowane kaszmirowe+ fotel obrotowy

      Obserwuj

    • Zestaw mebli biurowych Matrix: biurko ryflowane kaszmirowe+ fotel obrotowy

      …✨ ZESTAW BIURKOWY GLAMOUR PREMIUM ✨ Biurko ryflowane + fotel obrotowy – biały połysk / złoto / beż Elegancja i…

      5 290 zł
    • Zestaw mebli biurowych Avenis biało złote biurko 140 + fotel biurowy

      Obserwuj

    • Zestaw mebli biurowych Avenis biało złote biurko 140 + fotel biurowy

      …Zestaw Biurko Glamour Biało-Złote + Fotel Obrotowy Biurowy Elegancki zestaw mebli w stylu glamour, który łączy…

      4 690 zł
      FIRMA
    • Fotel do biurka kręcony czarny PROKURIST chrom krzesło konferencyjne biurko

      Obserwuj

    • Fotel do biurka kręcony czarny PROKURIST chrom krzesło konferencyjne biurko

      …Sprzedam fotel do biurka jak na zdjęciach PROKURIST. Tapicerka w kolorze czarnym, stan bardzo dobry. Aluminiowa…

      799 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Krzesło obrotowe do biurka regulowane

      Obserwuj

    • Krzesło obrotowe do biurka regulowane

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • krzesła obrotowe fotel biurowy biurowe czarne nowy styl

      Obserwuj

    • krzesła obrotowe fotel biurowy biurowe czarne nowy styl

      …Na sprzedaż Fotel biurowy obrotowy na kołach kolor czarny firmy nowy styl Regulacja wysokości Regulacja odchylenia…

      129 zł
      FIRMA
    • kpl . mebli  młodzieżowych sprzedam

      Obserwuj

    • kpl . mebli młodzieżowych sprzedam

      …Forte Libella wys -75cm szer.-110cm gł--60cm cena 90zł 4. Fotel Tilt obrotowy z regulacja wysokości --100zł Istnieje możliwość sprzedaży na sztuki (oprócz biurka i fotela)…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Krzesło biurowe białe metalowe Ikea fotel kręcony do biurka

      Obserwuj

    • Krzesło biurowe białe metalowe Ikea fotel kręcony do biurka

      …Sprzedam fotel do biurka z poduszką, kręcony jak na zdjęciach. Ogólnie stan bardzo dobry. Regulacja wysokości…

      240 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel biurowy-gamingowy

      Obserwuj

    • Fotel biurowy-gamingowy

      …Sprzedam fotel mlodziezowy dla nastolatka lub doroslego do biurka Mało uzywany przez córkę jedyne wady lekkie otarcie lakieru które można naprawić poza tym stan sklepowy…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Do Negocjacji - Biurko drewniane sosnowe młodzieżowe pod komputer + fotel

      Obserwuj

    • Do Negocjacji - Biurko drewniane sosnowe młodzieżowe pod komputer + fotel

      …życzenie mogę dołożyć do biurka gratis fotel biurowy, obrotowy. Zainteresowanych zakupem proszę o kontakt e-mail w…

      444 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel duża ilość obrotowy krzesło biurka na kułkach

      Obserwuj

    • Fotel duża ilość obrotowy krzesło biurka na kułkach

      …Sprzedam wiekszą ilość foteli biurowych w dobrym stanie cena za sztukę. Przy większej ilości negocjacje ceny a przy zabraniu całości duży upust…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Krzesło obrotowe różowe

      Obserwuj

    • Krzesło obrotowe różowe

      …Wygodne, obrotowe krzesło w kolorze różowym. Posiada pikowany wzór, który nadaje mu stylowy wygląd. Krzesło jest…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw mebli biurowych Prima: biurko białe glamour + fotel obrotowy

      Obserwuj

    • Zestaw mebli biurowych Prima: biurko białe glamour + fotel obrotowy

      BIURKO BIAŁE ZŁOTE PRIMA PREMIUM W ZESTAWIE Z FOTELEM OBROTOWYM Biało-złote biurko w stylu glamour wraz z…

      5 290 zł
    • Zestaw mebli biurowych Matrix: biurko ryflowane białe + fotel obrotowy

      Obserwuj

    • Zestaw mebli biurowych Matrix: biurko ryflowane białe + fotel obrotowy

      …ZESTAW BIURKOWY GLAMOUR PREMIUM Białe biurko ze złotą podstawą + obrotowy fotel biały połysk z beżowym siedziskiem…

      5 290 zł
    • Meble  dębowe sprzedam

      Obserwuj

    • Meble dębowe sprzedam

      …Pralka200zl. Meble kuchenne z kuchenkom 200zl. Komoda50zl biurko 50zl regał150zl. Szafka dębowa 900zl. Krzesła stół 1000zl…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Młodzieżowe / dziecięce Krzesło obrotowe IKEA ALRIK do biurka stan bdb

      Obserwuj

    • Młodzieżowe / dziecięce Krzesło obrotowe IKEA ALRIK do biurka stan bdb

      … Czerwone krzesło obrotowe ALRIK, kupione w 2018/2019 roku w IKEA. Maksymalne OBCIĄŻENIE: 110 kg Stan fotela: b…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Polecam Duński Profesjonalny Obrotowy Fotel Ergonomiczny

      Obserwuj

    • Polecam Duński Profesjonalny Obrotowy Fotel Ergonomiczny

      …Polecam Duński Profesjonalny Obrotowy Fotel Ergonomiczny Nadaje się do wszelkiego…

      198 zł
      FIRMA
    • Fotel biurowy z ekoskóry – obracany

      Obserwuj

    • Fotel biurowy z ekoskóry – obracany

      …Wygodny fotel z siedziskiem i oparciem z ekoskóry i tkaniny. Obracany, stabilna podstawa (bez kółek – na nogach…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Biurko Balma dwa stanowiska pracy

      Obserwuj

    • Biurko Balma dwa stanowiska pracy

      …najlepiej! Jeśli chcesz kupić również fotele obrotowe z IKEA do biurka, to mogę sprzedać zestaw biurko + dwa fotele

      700 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw mebli biurowych Mediolan: biurko białe złote glamour + fotel biurowy

      Obserwuj

    • Zestaw mebli biurowych Mediolan: biurko białe złote glamour + fotel biurowy

      … Ilość szuflad: 3 pojemne szuflady Styl: glamour / nowoczesny / premium Fotel obrotowy biało – beżowy  118–126 x 60 x…

      5 290 zł
    • Fotel gamingowy LEGEND

      Obserwuj

    • Fotel gamingowy LEGEND

      Fotel gamingowy LEGEND w stanie używanym. Doskonały wybór dla pasjonatów gier komputerowych. Ergonomiczny design…

      250 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Krzesło obrotowe biurowe z poduszką ModernHome

      Obserwuj

    • Krzesło obrotowe biurowe z poduszką ModernHome

      Obrotowe krzesło biurowe jest świetną alternatywą dla foteli, które zajmują więcej miejsca. Idealnie sprawdzą się w…

      169 zł
      FIRMA
    • Krzesło obrotowe biurowe z poduszką ModernHome

      Obserwuj

    • Krzesło obrotowe biurowe z poduszką ModernHome

      Obrotowe krzesło biurowe jest świetną alternatywą dla foteli, które zajmują więcej miejsca. Idealnie sprawdzą się w…

      163,35 zł
      FIRMA
    • Fotel krzesło obrotowy Nowy BHP 3D

      Obserwuj

    • Fotel krzesło obrotowy Nowy BHP 3D

      …materiały – gwarancja komfortu przy wielogodzinnym użytkowaniu. Wygodny, obrotowy fotel biurowy z siatką na oparciu…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Krzesło obrotowe Nowy Styl Ministyle Barbie Baletnica

      Obserwuj

    • Krzesło obrotowe Nowy Styl Ministyle Barbie Baletnica

      …(41,5-55 cm) i oparcia, podłokietnikami oraz obrotową podstawą – idealne do biurka Stan: bardzo dobry Odbiór…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel ergonomiczny Kinnarps Plus, jasnoniebieski

      Obserwuj

    • Fotel ergonomiczny Kinnarps Plus, jasnoniebieski

      …Na sprzedaż oferuję używany fotel biurowy Kinnarps Plus. Fotel ten jest znany z solidnej konstrukcji i wysokiej…

      799 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel krzesło obrotowe biurowe wyprofilowane regulowana wysokość czarne PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Fotel krzesło obrotowe biurowe wyprofilowane regulowana wysokość czarne

      …Specjalnie wyprofilowane elementy fotela jak np. oparcie czy podłokietniki sprawią, że zapomnisz o bólu pleców po całym…

      238 zł
    • Fotel biurowy nowy

      Obserwuj

    • Fotel biurowy nowy

      …Sprzedam fotel do biurka/biura nowy zapakowany w kartonie cena sklepowa 550zł wyciągana regulacja pod uda moja cena…

      270 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Vinsetto Krzesło biurowe z funkcją masażu Krzesło obrotowe Fotel gamingowy

      Obserwuj

    • Vinsetto Krzesło biurowe z funkcją masażu Krzesło obrotowe Fotel gamingowy

      …Vinsetto Krzesło biurowe z funkcją masażu Krzesło obrotowe Fotel gamingowy z regulacją wysokości imitacja lnu szary…

      220 zł
      FIRMA
    • 3 meble za 450zł Fotel Stół oraz Krzesło obrotowe do biurka z kółkami

      Obserwuj

    • 3 meble za 450zł Fotel Stół oraz Krzesło obrotowe do biurka z kółkami

      …47cm Tkanina welur -Czarne krzesło obrotowe regulacja góra dół, regulacja siedziska, pochylenie siedziska 100zł…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kółka meblowe do szafki łóżka biurka fotela na kółkach obrotowe uniwersalne

      Obserwuj

    • Kółka meblowe do szafki łóżka biurka fotela na kółkach obrotowe uniwersalne

      3 zł
    • Fotel krzesło obrotowe biurowe regulowana podłokietniki czarne PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Fotel krzesło obrotowe biurowe regulowana podłokietniki czarne

      Fotel dzięki swojej budowie oraz ergonomii, jest doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie wygodę podczas…

      273 zł
    • Zestaw mebli biurowych + fotel skórzany - komplet!

      Obserwuj

    • Zestaw mebli biurowych + fotel skórzany - komplet!

      … - Szafa na dokumenty z półkami – 1 szt. wys. 173,5 cm | szer. 72 cm | gł. 36 cm - Fotel biurowy skórzany (obrotowy

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Krzesło obrotowe DZIECIĘCE Mark Adler Junior 5.0 podnóżek podłokietnik

      Obserwuj

    • Krzesło obrotowe DZIECIĘCE Mark Adler Junior 5.0 podnóżek podłokietnik

      … Ergonomiczny fotel obrotowy dla dzieci Zdejmowany pokrowiec Zapewnij swojemu dziecku wygodę podczas nauki, czytania…

      299 zł
      FIRMA
    • Fotel biurowy obrotowy ergonomiczny regulacja wysokości czarny ModernHome

      Obserwuj

    • Fotel biurowy obrotowy ergonomiczny regulacja wysokości czarny ModernHome

      …ergonomię i komfort podczas pracy przy biurku. • Regulacja wysokości siedziska – umożliwia dopasowanie fotela do…

      340 zł
    • Krzesło do biurka nowoczesne

      Obserwuj

    • Krzesło do biurka nowoczesne

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowoczesny fotel obrotowy biurowy biały szary srebrna noga Luxury Premium

      Obserwuj

    • Nowoczesny fotel obrotowy biurowy biały szary srebrna noga Luxury Premium

      Fotel biurowy Luxury Premium – biało-srebrny Fotel biurowy Luxury Premium to elegancki model zaprojektowany z…

      1 090 zł
    • vidaXL Obrotowy fotel gamingowy, czarny, PVC(SKU:20478)

      Obserwuj

    • vidaXL Obrotowy fotel gamingowy, czarny, PVC(SKU:20478)

      …wartości zamówienia wynoszącej 219 zł. Życzymy udanych zakupów! Ten niezwykły i luksusowy fotel do gry będzie…

      675 zł
      FIRMA
    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission 819 Jasny Brązowy

      Obserwuj

    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission 819 Jasny Brązowy

      …Ciemny Brązowy , Czarny --- Ten elegancki fotel do biurka to połączenie stylu, komfortu i funkcjonalności…

      329 zł
      FIRMA
    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS13 Ciemny Brązowy

      Obserwuj

    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS13 Ciemny Brązowy

      …Brązowy , Czarny, Jasny Brąz , Zielony --- Ten elegancki fotel do biurka to połączenie stylu, komfortu i…

      329 zł
      FIRMA
    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS12

      Obserwuj

    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS12

      …Jasny Brąz , Różowy , Ciemny Brąz --- Ten elegancki fotel do biurka to połączenie stylu, komfortu i funkcjonalności…

      329 zł
      FIRMA
    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS12 Różowy

      Obserwuj

    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS12 Różowy

      …Czarny , Jasny Brąz , Ciemny Brązowy --- Ten elegancki fotel do biurka to połączenie stylu, komfortu i…

      329 zł
      FIRMA
    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS13 Czarny

      Obserwuj

    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS13 Czarny

      …Jasny Brąz , Ciemny Brąz , Zielony --- Ten elegancki fotel do biurka to połączenie stylu, komfortu i…

      329 zł
      FIRMA
    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS13 Jasny Brązowy

      Obserwuj

    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS13 Jasny Brązowy

      …Brąz , Ciemny Brąz , Czarny , Zielony --- Ten elegancki fotel do biurka to połączenie stylu, komfortu i…

      329 zł
      FIRMA
    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission 819 Czarny

      Obserwuj

    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission 819 Czarny

      …Jasny Brąz , Ciemny Brąz --- Ten elegancki fotel do biurka to połączenie stylu, komfortu i funkcjonalności. Wykonany…

      329 zł
      FIRMA
    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS13 Zielony

      Obserwuj

    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission MS13 Zielony

      …Czarny , Jasny Brąz , Ciemny Brązowy --- Ten elegancki fotel do biurka to połączenie stylu, komfortu i…

      329 zł
      FIRMA
    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission 819 Ciemny Brązowy

      Obserwuj

    • Fotel Obrotowy Biurowy z Podnóżkiem Mission 819 Ciemny Brązowy

      …Brązowy , Czarny , Jasny Brąz --- Ten elegancki fotel do biurka to połączenie stylu, komfortu i funkcjonalności…

      329 zł
      FIRMA
    • Fotel Gamingowy z podnóżkiem obrotowy GHOST 17 blue

      Obserwuj

    • Fotel Gamingowy z podnóżkiem obrotowy GHOST 17 blue

      Fotel Gamingowy GHOST 17 niebieski Każdy gracz zasługuje na wygodny , funkcjonalny i wytrzymały fotel gamingowy…

      399 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia